خداحافظ پرنده آبی: ایلان ماسک لوگوی جدیدی را برای توییتر اعلام کرد

ماسک ساعاتی پیش توییتی درباره تغییر لوگوی توییتر منتشر کرد. او نوشت: “و به زودی با برند توییتر و به تدریج با همه پرندگان خداحافظی خواهیم کرد.” به نظر می رسد که این میلیاردر همچنین به کاربران این فرصت را می دهد تا لوگوی جدید را طراحی کنند و خاطرنشان کرد که “اگر امشب یک لوگوی X به اندازه کافی خوب پست شود، فردا در سراسر جهان پخش می شود.”

منبع

وب سایت توییتر همچنان بیان می کند که لوگوی آن “قابل تشخیص ترین دارایی” شرکت است، به همین دلیل است که این شرکت “بسیار از آن محافظت می کند.” انتظار داشته باشید این متن به زودی تغییر کند.

پرنده فعلی توییتر به شکل اصلی خود در سال 2010 وارد شد. این پرنده به نام لری یا لری تی برد، از اسطوره بسکتبال نامگذاری شد. بیز استون یکی از بنیانگذاران توییتر اهل بوستون و از طرفداران بزرگ بوستون سلتیکس است. ایده این بود که صداهایی که پرنده ایجاد می‌کند با توییت‌ها (در آن دوران) قابل مقایسه است: سریع و کوتاه.

ماسک بعداً تصویری از یک X در حال سوسو زدن را منتشر کرد و در یک چت صوتی توییتر تایید کرد که لوگو تغییر خواهد کرد، کاری که به گفته او باید مدت‌ها پیش انجام می‌شد.

چه اتفاقی افتاده؟ تعداد کمی از لوگوهای شرکتی مدرن به اندازه پرنده آبی نمادین توییتر شناخته شده اند، اما با مالک جدید الون ماسک که به دنبال فاصله گرفتن بیشتر شرکت از تصویر قدیمی خود و تغییر نام تجاری آن است، این پرندگان در حال نابودی هستند. لوگوی جدید X خواهد بود. اشاره ای به نام تجاری توییتر، X Corp.

و به زودی با برند توییتر و به تدریج با همه پرندگان خداحافظی خواهیم کرد

– ایلان ماسک (@elonmusk) 23 جولای 2023

بخونید:  Valve می تواند سیستم عامل Steam را برای GPD Win Max 2 بهینه کند