خرید دیزل انواع دیزل ژنراتور نمایندگی فروش دیزل ژنراتور کوپله رعد

با این حال او در ابتدای راه به بازده ای مطلوب نرسید و موتور تولید شده اولیه صرفا از ۲۵٪ بازده مفید برخوردار بود، اما همین میزان بازده نیز ۲ برابر بهتر از سایر موتور ها بود. نسل اول موتور های دیزل از نظر دوام و کارایی چندان قابل اطمینان نبودند لذا بسیاری از خریداران این موتور ها وجه اولیه خرید موتور را مطالبه نمودند. البته این رتبه بندی برای توان 500 کاوا تغییر می کند؛ به صورتی که دیزل ژنراتور ولوو در این توان به ازای تولید بیشتر قدرت، سوخت کمتری مصرف می کند. در صورت امکان، پیدا کردن ژنراتوری که قبلا فقط برای پشتیبانی اضطراری یا برق آماده به کار استفاده می‌شده، بسیار فرصت مناسبی است.

تابلو برق:

خرید دیزل انواع دیزل ژنراتور نمایندگی فروش دیزل ژنراتور کوپله رعد

در صورت نیاز به افزایش ولتاژ اصلی استاتور ولتاژ را افزایش می دهد و در صورت کاهش ولتاژ، استاتور اصلی ولتاژ را کاهش می دهد. سیستم سوخت شامل پمپ تزریق سوخت، پمپ بالابر، انژکتورها و کلیه لوله های سوخت است. همچنین برخی فیلترهای سوخت وجود دارد و شاید یک جداکننده آب از آسیب رساندن سوخت بی کیفیت به موتور دیزل شما جلوگیری کند. اگر شارژ باتری ها کاهش پیدا کند، باعث خرابی سیستم برق آماده به کار می شود. برای اطلاع از وضعیت فعلی و جلوگیری از کاهش سطح باتری، آزمایش و بازرسی منظم انجام شود و همچنین باتری ها باید به طور کامل شارژ باشند و به خوبی از ۴۰٪ تا ۱۰۰٪ نگهداری شوند.

توان نامی یک ژنراتور حداکثر توان خروجی با ضریب توان خروجی ۰٫۸ است. یکی از فاکتور های اولیه تعیین اندازه دیزل ژنراتور ها مشخصات و اندازه گیری دقیق برق مصرفی می باشد. روغن موتور باید در زمان خاموش کردن ژنراتور در فاصه زمانی معین با استفاده از میله اندازه گیری بررسی گردد.سطح روغن را تا حد امکان نزدیک به علامت کامل روی میله اندازه گیری قرار دهید (درنظر داشته باشید کیفیت و مارک روغن مشابه قبل باشد). مراحل تخلیه روغن و تعویض فیلتر روغن را به طور منظم با سازنده موتور بررسی کنید و دفع آنها باید به طور مناسب انجام شود تا از آسیب جلوگیری گردد. با این وجود، استفاده از قابل اعتمادترین، با کیفیت ترین روغن ها، روان کننده ها و خنک کننده ها برای کارکردن موتورتان حائز اهمیت می باشد.

بخونید:  نکاتی که در هنگام خرید شارژر لپ تاپ باید به آن توجه کرد-شارژر لپتاپ مستر جانبی

این شرکت از تاریخ 2008 میلادی، بعد از بازدید کارشناسان کمپانی پرکینز از محل تولیدی کارخانه پایور دیزل آسیا موفق به کسب گواهی کوپل دیزل های پرکینز شده است و محصولاتی مشابه با کیفیت خارجی به مشتریان عرضه می کند. به طور کلی اغلب وسایل سنگین جاده‌ای همانند اتوبوس‌ها، کامیون‌ها، کشتی‌ها، قطارها و دیگر تجهیزات کشاورزی نیازمند دیزل ژنراتور می‌باشند. البته در برخی از کشورها وسایل نقلیه سبک نیز از دیزلها استفاده دارند.

  • اما در حالت کلی میزان مصرف، معمولا بستگی به پارامترهایی مانند اندازه دیزل ژنراتور و میزان بار وارده بر آن دارد و بر این اساس تقریبی از مصرف را می توان بدست آورد.
  • چگونگی پاسخ ژنراتور به بارهای متغیر، اغلب شاخص خوبی از بهره‌وری تحت محدودیت‌های اینجا ویژه بار است.
  • بصورت ایده آل موتورهای دیزل باید در حداقل ۶۰ تا ۷۵٪ بار ماکزیمم بار خود راه‌اندازی شوند.
  • علاوه بر ولوو دیزل ژنراتورهای لوول نیز از دیگر ژنراتورهایی هستند که امروز در عرصه صنایع جهانی از شهرت خوبی برخودار هستند.

شما می توانید برای مشاهده لیست قیمت ها به صفحه برند مورد نظر خود مراجعه نمائید و یا با کارشناسان فروش بخش ژنراتور تماس بگیرید. خدمات نگهداری و تامین قطعات حتی پس از اتمام دوره گارانتی نیز برای خریداران محصولات “آبیاران پویان آذر” برقرار است. توجه داشته باشید که قیمت پایین‌تر برخی اسمبل‌های انجام شده برای سرهم کردن اجزای ژنراتور منجر به بروز عواقب عملکردی عدیده‌ای در کارکرد مورد انتظار از دستگاه خواهد شد.

دیزل پرکینز انگلستان

ملاحظاتی برای جلوگیری از آتش سوزی در هنگامی بالا رفتن دمای ژنراتور نیز باید در نظر گرفته شود. به منظور جلوگیری از آتش سوزی، از ریخته شدن روغن روی زمین اجتناب شود. نصب ژنراتور ها باید در محلی دور از خانه های مسکونی باشند (برای کاهش آلودگی صوتی و هوا در محل سکونت). برای افزایش طول عمر قطعات و اطمینان از عملکرد صحیح دیزل زنراتور از سیستم روانکاو مراقبت نمود.

بخونید:  معماری اسلامی ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد | معماری نواز

به هرحال موتورهای دیزل می‌توانند بر روی تنوع وسیعی از سوخت‌ها عمل کنند و به پیکربندی بستگی دارد از طریق سوخت دیزل eponymous که عموماً از نفت خام بدست می‌آید، معمول هستند. موتورها می‌توانند با تمام طیف عصاره سوخت تجمیع شده کار کنند از گاز طبیعی، الکل، گازوئیل، گاز چوب تا روغن‌های سوخت از روغن دیزل تا سوخت‌های رسوبی. بدین ترتیب با معرفی به عنوان هوای مصرفی و با استفاده از مقدار کمی سوخت فسیلی برای احتراق معرفی می‌شوند. اگر موجود هست لطفا مشخصات کامل موتور دیزل و دینام، سال ساخت، تجهیزات همراه و کشور سازنده و قیمت رو لطف کنین. اکثراً موتور های تراکتور و ماشین های کشاورزی و صنعتی دارای یک پیش صافی در ابتدای ورودی هوای موتور هستند.

ارسال به سرار ایران