خرید PLC S7 1200 زیمنس دریافت لیست قیمت

با ماژول‌های I/O مربوط به CPUهای استاندارد و ایمن در برابرخطا (یک کارت SB، حداکثر 8 ماژول سیگنال استاندارد یا fail-safe و حداکثر3 ماژول CM قابل توسعه هستند. دارای دو رابط اترنت و 6 کانتر شامل سه کانتر با فرکانس نهایتا 100kHz و سه کانتر با فرکانس نهایتا 30kHz است. 24 ورودی/خروجی یکپارچه شامل 14 ورودی دیجیتال 24 ولت DC و 10 خروجی دیجیتال 24 ولت DC یا 10 خروجی رله‌ایی دارد. CPU1215C پی ال سی S همچنین دارای دو ورودی آنالوگ ده بیتی با رنج 0-10 ولت و دو خروجی آنالوگ یکپارچه 10 بیتی با رنج 0-20 میلی آمپر است.

درایو G120C زیمنس (لیست قیمت و فروش ویژه)

شرکت آسام با سالها تجربه و صدها مشتری از سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات مربوط به تجهیزات صنعتی زیمنس را در سطح کشور بررسی و برطرف می کند. Plc 1200 زیمنس هم مشابه تمامی تجهیزات الکتریکی دیگر برای راه اندازی نیاز به منبع تغذیه دارد. همانطور که در ویدیو هم توضیح داده شد، یکی از مهمترین توانایی های لازم، کار با نرم افزار تیاپورتال می باشد.

خرید PLC S7 1200 زیمنس دریافت لیست قیمت

این اطلاعات با توجه به نوع فرمان، پردازش شده و سپس خروجی مطلوب ساخته می‌شود. ویژگی دیگر CPU های سری 1200 رمزگذاری بر روی برنامه است به گونه ای که به کاربر اجازه می دهد تا برنامه نوشته شده را دور از دسترس افراد دیگر قرار دهد. در جدول زیر می توان با اطلاعات و مشخصات فنی کلی PLC S زیمنس آشنا شد. رک و بیش از 300 ماژول و پروتکل شبکه مدباس RS485 را بصورت Built in و استاندارد پشتیبانی کند.

بخونید:  سی پی یو اینتل Intel

سیگنال برد خروجی دیجیتال زیمنس SB 1222 با کد 6ES7222-1AD30-0XB0 دارای 4 خروجی دیجیتال با ولتاژ خروجی 5 ولت DC و حداکثر فرکانس خروجی 200KHZ می باشد. سیگنال ماژول SM 1221 دارای دو سری کارت با 8 ورودی دیجیتال و 16 ورودی دیجیتال می باشد. در جدول زیر می توان مشخصات و اطلاعات فنی این دو سری از سیگنال ماژول ورودی دیجیتال PLC S زیمنس، سیگنال ماژول ورودی دیجیتال SM 1221, 8DI و SM 1221, 16DI را مشاهده کرد. ورودی دیجیتال، 4 خروجی دیجیتال (رله ای یا ترانزیستوری)، 2 ورودی آنالوگ و 1 پورت شبکه Profinet را نام برد. محافظ برای همه سری از PLC های خانواده SIMATIC S7، پی ال سی هایی با عنوان SIPLUS را ارائه داده است، که در شرایط محیطی نامطلوب بخوبی کار می باشند.

ماژول دیجیتال S7-1200 زیمنس (لیست قیمت و فروش ویژه )

کانتر ها، بلوک های برنامه نویسی هستند که عمل شمارش رو به بالا یا پایین را انجام می دهند. تایمرها نیز با شمارش زمان می تواند عملیات مربوط به زمانبندی و یا انجام عملیاتی قبل و بعد از سپری شدن زمان خاصی را انجام دهند. یک دستگاه PLC زیمنس در تابستان ۱۴۰۱ که ۶ ورودی و ۴ خروجی آنالوگ داشته، تقریباً قیمتی برابر با ۴ میلیون تومان داشته است؛ و plc که ۴ ورودی و ۱۰ خروجی دیجیتال داشته، قیمتی برابر با ۳۰ میلیون دارد. ساختار جمع و جور، قیمت تمام شده مناسب نسبت به کارایی بالا و دستور العمل‌های قدرتمند، پی ال سی S زیمنس را به یک محصول بی‌نظیر تبدیل کرده است. پی ال سی S زیمنس، پیشنهاد هیجان‌انگیز زیمنس برای شما در جهت اجرای دستورات ساده در عین حال بسیار دقیق اتوماسیونتان است.

بخونید:  خرید آی پی ثابت برای کوکوین KuCoin به همراه معرفی کامل مزایای این صرافی- سرورجت

IMATIC S کنترل‌کننده، عملیات کنترل حلقه باز و حلقه بسته در قیمت plc مهندسی مکانیک است. SIMATIC S طراحی مدولار جمع و جور را با عملکرد بالا ترکیب کرده و آن را متناسب با طیف گسترده‌ای از برنامه‌ های اتوماسیون ساخته است. کنترلر S زیمنس ماژولار و جمع و جور، تطبیق‌پذیر، مطمئن و ایمن برای طیف گسترده‌ ای از برنامه‌ ها است.

ساختار کنترلرهایS7-1200به صورت کامپکت یا فشرده طراحی شده است، تا ضمن اشغال فضای کمتر، با ساختار بسیار پیشرفته و ضریب امنیتی بالا بتواند بهترین گزینه برای کنترل امنیت در صنایع باشند. در این نرم افزار شما میتوانید از تمامی قابلیت ها محصول مورد نظر آگاه شوید. که در نتیجه در کل 32 ماژول سیگنال و پروتکل شبکه مدباس RS485 را بصورت Built in و استاندارد پشتیبانی کند. این خانواده جدیدترین محصول شرکت زیمنس می‌باشد که در اواخر سال 2008 وارد بازار شد. تمامی مزایای پرتال TIA نظیر اختصاص پارامتر کاملا گرافیکی و عیب یابی تمامی ایستگاه های AS-i بدون نرم افزار اضافی را اعمال می کند.

  • تعداد مناسب پورت‌های ورودی و خروجی آنالوگ و دیجیتال و همچنین قیمت بسیار مناسب به نسب کارایی از جمله ویژگی‌های شاخص این مدل هستند.
  • پی ال سی S زیمنسدارای سه مدل Fail safe، Compact و Siplus می باشد.
  • کنترلر ماژولار SIMATIC S در هسته پیشنهادی ما برای وظایف اتوماسیون ساده اما بسیار دقیق طراحی شده است.سیماتیک S ماژولار و جمع و جور،همه کاره،یک سرمایه گذاری امن و کاملا برای رنج وسیعی از برنامه ها مناسب است.
  • در این فصل با انواع ولتاژهای مختلف ورودی و خروجی آشنا خواهید شد.
بخونید:  ۵۰ تم تولد پسرانه جدید 1400-1401(2022-2022)