خودی ها ادعا می کنند که Rockstar برای تمرکز روی GTA VI، ریمسترهای GTA IV و Red Dead Redemption را روی ice قرار داده است.


به طور خلاصه: راک‌استار گیمز را با راه‌اندازی بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition طعم بدی را در دهان مشتریان ایجاد کرد و طبق گزارش‌ها باعث شد که این شرکت دیگر ریمسترهایی را که برنامه‌ریزی کرده بود به بازار عرضه کند. منابع آشنا به این موضوع به Kotaku گفتند که Rockstar کار روی تمام بازسازی‌ها را متوقف کرده تا روی توسعه Grand Theft Auto VI تمرکز کند.

توییت اخیر یکی از خودی های GTA ادعا کرد که Rockstar دیگر روی بازسازی Red Dead Redemption و GTA IV کار نمی کند.

Rockstar در ماه فوریه تأیید کرد که ورود بعدی در فرنچایز GTA به خوبی در حال انجام است و پیشنهاد کرد که دامنه آن به طور قابل توجهی فراتر از آنچه قبلاً ارائه کرده بود خواهد بود. GTA V در سال 2013 وارد بازار شد و تا حدی به لطف دنیای گسترده‌اش در بازی و توجه به جزئیات، از عمر طولانی بی‌سابقه‌ای برخوردار بود. اگر Rockstar بتواند به طور قابل توجهی از آن بازی پیشی بگیرد، بدون شک برنده دیگری در دستان خود خواهند داشت.

منابع Kotaku همچنین خاطرنشان کردند که ریمسترهای RDR و GTA IV می‌توانند پس از عرضه GTA VI دوباره مورد بازبینی قرار گیرند. متأسفانه، آنها هیچ اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن در مورد اینکه چه زمانی ممکن است اتفاق بیفتد نداشتند و Rockstar نیز هیچ جزئیات راه اندازی را به اشتراک نمی گذارد.

در صورت انتخاب، کدام مسیر را ترجیح می دهید؟ ریمسترهای RDR و GTA IV قبل از GTA VI، بعد، یا اصلا؟ من شخصاً طرفدار ریمسترها هستم تا زمانی که آنها به درستی مدیریت شوند و بیش از ارزششان باعث ناامیدی نشوند.

منبع