دارنده RTX 4090 به دلیل ذوب آداپتورها علیه انویدیا شکایت کرد

یک سیب زمینی داغ: در اقدامی که جای تعجب ندارد، یک دارنده RTX 4090 یک شکایت دسته جمعی علیه انویدیا به دلیل مشکل ذوب آداپتور برق 16 پین به راه انداخته است. هنوز بحث های زیادی در مورد ریشه مشکل وجود دارد، اما شاکی ادعا می کند که در نصب کارت های گرافیک باتجربه است، ظاهراً در تلاشی برای رد نظریه رایج خطای کاربر.

انویدیا هیچ اظهارنظر عمومی در مورد مشکل آداپتورهای ذوب نداده است مگر اینکه اخیراً تأیید کرده است که در حال بررسی گزارش‌ها است و در حال حاضر چیزی برای اشتراک‌گذاری ندارد. جالب است که ببینیم چگونه به چیزی واکنش نشان می دهد که اگرچه بر تعداد کمی از مالکان تأثیر می گذارد و به نظر می رسد عمدتاً توسط کاربران ایجاد شده است، اما منجر به ایجاد الگوهای رفتاری و تمسخر فراوان شده است.

لوکاس جنوا این شکایت را در 11 نوامبر در دادگاه فدرال کالیفرنیا تنظیم کرد. این شرکت ادعا می‌کند که انویدیا کارت‌های پرچم‌دار فعلی لاولیس خود را با «پریز و سوکت کابل برق معیوب و خطرناک فروخته است، که کارت‌های مصرف‌کننده را غیرفعال کرده و خطرات برق و آتش‌سوزی جدی برای هر خریدار ایجاد می‌کند».

در این شکایت چندین اتهام علیه انویدیا مطرح شده است، از جمله کلاهبرداری، نقض ضمانت، و غنی سازی ناروا.

در حالی که به نظر می رسد آداپتورهای 16 پین در حال ذوب شدن هستند زیرا مردم آنها را به اندازه کافی ایمن وصل نمی کنند، Genova ادعا می کند که او “در نصب قطعات کامپیوتری مانند کارت های گرافیک تجربه دارد” و بهترین روش ها را هنگام نصب RTX 4090 دنبال می کند. آداپتور هنوز ذوب شده است.

بخونید:  بلیزارد همچنان به ریختن بنزین روی آتش زباله دان Overwatch 2 خود ادامه می دهد

در این فصل تعطیلات ایمن بمانید. @amdradeon pic.twitter.com/DOpg0f2qaP

– ساسا مارینکوویچ (@SasaMarinkovic) 17 نوامبر 2022

اسکات هرکالمن از AMD اخیراً از این فرصت استفاده کرده و با توییتی که کانکتورهای 8 پین دوگانه را در کارت گرافیک آینده این شرکت Radeon RX 7900 XTX نشان می‌دهد، راه انویدیا را تحت الشعاع قرار داده است.