دانشمندان آینه ای اختراع کردند که امواج الکترومغناطیسی را به طور موقت معکوس می کند

آلو گفت: “آزمایش ما نشان می دهد که اساساً می توانید این کار را با هر فرکانسی انجام دهید.” “[However,] معمولاً با ورود به فرکانس‌های تراهرتز، فناوری سوئیچینگ شروع به از بین رفتن می‌کند.”

بازتاب این بار چیز جدیدی نیست. این نوعی مدولاسیون است که دانشمندان آن را برای حدود 60 سال مطالعه کرده اند.

با این حال، این تنها تفاوت نیست زیرا آینه اکنون امواج نور را به عقب منعکس می کند تا رنگ ها به هم بریزند. رنگ نارنجی آبی، زرد بنفش و قرمز به رنگ سبز بازمی گردد. اما این فقط یک آزمایش فکری برای قیاس مکانیک است.

برای پردازش سیگنال در ارتباطات رادیویی برای پاکسازی اعوجاج و نویز در سیگنال ها استفاده شده است. این پردازش به صورت دیجیتال انجام می شود و شامل کار با یک فرکانس است. کاری که CUNY انجام داد این بود که زمان موجی از چندین فرکانس را بدون دیجیتالی کردن معکوس کرد.

آلو گفت: “این در واقع یک عملیات بسیار رایج است. بازتاب زمان در واقع کلید بسیاری از فناوری ها است.”

آندریا آلو یکی از نویسندگان این تحقیق به Motherboard گفت: “نور از آینه منعکس می شود زیرا امپدانس مواد آینه با هوا بسیار متفاوت است، بنابراین امواجی که به آینه برخورد می کنند باید به عقب برگردند، آنها نمی توانند وارد آینه شوند.” .

آینه ای که دانشمندان ایجاد کردند نور مرئی را منعکس نمی کند. در فرکانس های بسیار پایین تر کار می کند. در واقع، این فقط یک تخته با یک نوار فلزی است که با سوئیچ های متعددی که در آن بافته شده است، آن را به یک “متاماده” تبدیل می کند. سوئیچ ها می توانند بسیار سریع چرخش کنند. هنگامی که فرکانس آینه بالاتر از موج ورودی است، امپدانس یا ناهمگنی ایجاد می کند که موج کشیده شده و معکوس را منعکس می کند – علائم تجاری معکوس زمانی. آنها این تغییر را با ارسال یک فرکانس شناخته شده با دامنه متغیر و اندازه گیری بازتاب “مشاهده” می کنند.

بخونید:  Data center capacity in Europe sees its highest demand ever

از طریق شیشه نگاه: دانشمندان دانشگاه سیتی نیویورک (CUNY) “آینه ای” ساختند که می تواند موج الکترومغناطیسی را به عقب در زمان منعکس کند. این اولین بار نیست که این کار انجام می شود، اما پیشرفتی برای سیگنال های این محدوده فرکانس است. این تیم امیدوار است که این تحقیقات راه را برای ارتباطات فوق سریع و کاربردهای محاسباتی با استفاده از نور هموار کند.

آزمایش فعلی در محدوده گیگاهرتز پایین است. تلاش بعدی این تیم آزمایش در صدها گیگاهرتز خواهد بود. حتی اگر در آن باند بالاتر موفق باشند، باز هم از فرکانس 400 هرتز نور مرئی دور خواهند بود. پس برای چنین پیشرفتی نفس خود را حبس نکنید. بعید است که در طول زندگی ما اتفاق بیفتد.منبع

چیزی که CUNY ایجاد کرد آینه ای است که امواج را به طور موقت معکوس می کند. بنابراین اگر سیگنال در یک سری از 1234 به آینه برخورد کند، به صورت 4321 برمی‌گردد. برای اعمال معنای آن در آینه حمام، تصور کنید که تصویری را که دوربینی که از پشت شما را فیلم‌برداری می‌کند منعکس می‌کند. شما پشت سر خود را می بینید و سمت راست شما سمت راست تصویر آینه شما خواهد بود.

آینه ای که تیم CUNY ساخته است مانند آینه حمام شما نیست اما به طور مشابه کار می کند. بنابراین به بازبینی انعکاس نور برای کمک به درک مکانیک کمک می کند.

نور در طیف مرئی به ما امکان می دهد اجسام و رنگ آنها را ببینیم. رنگی که می بینیم این است که طول موج از جسم منعکس می شود، در حالی که بقیه فرکانس ها جذب می شوند. کل طیف از آیتم های سفید رنگ منعکس می شود، اما فقط تا حدی – در بیشتر موارد حدود 80 تا 90 درصد.

بخونید:  Steam will soon tell you which games natively support PlayStation controllers

این تحقیق گامی کوچک به سوی رایانه هایی است که از نور لیزر برای ذخیره سازی و پردازش استفاده می کنند. با این حال، این در آینده بسیار دور است. سوئیچ ها در متامتریال باید بسیار، بسیار، بسیار سریعتر باشند.

یک آینه خانگی ناهمگونی ایجاد می کند که 100 درصد نور سفید را منعکس می کند، بنابراین تصویر مانند هر چیزی که در مقابل آن است به نظر می رسد اما از نظر مکانی معکوس است. به عبارت دیگر، چپ راست است یا آنچه ما تصویر آینه ای می نامیم. طول موج ها بدون انتشار منعکس می شوند، بنابراین با همان فرکانسی که به آینه برخورد می کنند به چشم شما برخورد می کنند.