دانلود درایور Nvidia GeForce Hotfix 531.26

درایور GeForce یک نرم‌افزار فوق‌العاده پیچیده است، ما ارتشی از مهندسان نرم‌افزار داریم که دائماً ویژگی‌ها را اضافه می‌کنند و باگ‌ها را برطرف می‌کنند. این تغییرات در شاخه‌های درایور اصلی بررسی می‌شوند، که در نهایت از طریق یک فرآیند بزرگ QA اجرا شده و آزاد می‌شوند.

برای سؤالات، لطفاً به سؤالات متداول زیر مراجعه کنید:
سؤالات متداول درایورهای نمایشگر استاندارد NVIDIA DCH برای ویندوز 10منبع

چه خبر:

از آنجایی که تغییرات زیادی در حال بررسی هستیم، معمولاً سعی می‌کنیم نسخه‌های درایور را با نسخه‌های مهم بازی یا محصول هماهنگ کنیم. این روند در طول سال ها به خوبی به ما خدمت کرده است، اما یک نقطه ضعف قابل توجه دارد. گاهی اوقات تغییری که برای بسیاری از کاربران مهم است، ممکن است در نهایت نشسته و منتظر بمانند تا زمانی که بتوانیم درایور را آزاد کنیم.

نسخه 531.26 درایور نمایشگر فوری GeForce بر اساس آخرین نسخه Game Ready Driver 531.18 ما است.

این درایورهای HotFix نشان‌دهنده تعداد زیادی کار اضافی توسط تیم‌های مهندسی ما هستند، امیدوارم ارزشی برای شما فراهم کنند. ما آن را امتحان خواهیم کرد و خواهیم دید که آیا مردم این ایده را دوست دارند و می‌خواهند ادامه دهیم.

درایور GeForce Hotfix راهی است که می‌خواهیم برخی از این اصلاحات را سریع‌تر به شما ارائه دهیم. این درایورها اساساً مشابه نسخه منتشر شده قبلی هستند، با تعداد کمی اصلاحات هدفمند اضافی. اصلاحاتی که در آن ایجاد می شود تا حدی بر اساس بازخورد شما در رشته های بازخورد درایور و تا حدی بر اساس واقع بینانه بودن ما برای رسیدگی سریع به آنها است. این اصلاحات (و بسیاری موارد دیگر) در نسخه رسمی بعدی درایور گنجانده می شوند، در آن زمان درایور Hotfix حذف می شود.

Hotfix مشکلات زیر را برطرف می کند:

  • ممکن است پس از خروج از بازی، استفاده از CPU بالاتر از NVIDIA Container مشاهده شود [4007208]
  • [Notebook] ممکن است در لپ‌تاپ‌های خاصی با پردازنده‌های گرافیکی سری GeForce GTX 10/MX250/350، باگ‌های تصادفی مشاهده شود. [4008527]

برای اطمینان، این درایورهای Hotfix بتا، اختیاری هستند و همانطور که هستند ارائه می شوند. آنها از طریق یک فرآیند QA به اختصار اجرا می شوند. تنها دلیل وجود آن‌ها این است که سریع‌تر به شما رفع اشکال کنند. امن ترین گزینه این است که منتظر درایور بعدی دارای گواهی WHQL باشید. اما ما می دانیم که بسیاری از شما مایلید اینها را امتحان کنید.