دانلود رایگان Fortnite – 23.10


ساختن. نبرد. ايجاد كردن. Fortnite Battle Royale بازی همیشه رایگان، همیشه در حال تکامل و چند نفره است که در آن شما و دوستانتان می‌جنگید تا آخرین نفری باشید که در حالت شدید PvP 100 نفره ایستاده است.

چرا Fortnite اینقدر محبوب است؟

Fortnite بیش از یک بازی، یک پدیده فرهنگی شد. این بازی بتل رویال ترکیبی از ویژگی‌ها را ارائه می‌دهد که باعث محبوبیت بازیکنان جوانی شده است که از این بازی برای ملاقات و چت استفاده می‌کنند، علاوه بر این که با هم بازی می‌کنند و گیم‌پلی خود را پخش می‌کنند. Developer Epic Games همچنین با رویدادها، فصول، سلاح‌ها، پوسته‌ها و حالت‌های بازی، بازی را تازه نگه داشته است.

Fortnite همچنین با مدل رایگان بازی و در دسترس بودن آن در بسیاری از پلتفرم‌ها از جمله PC، Mac، Xbox، PlayStation، Nintendo Switch، iOS* و Android محبوب شد. این یک پایگاه بازیکن گسترده و متنوع را جذب می کند. در نهایت، مکانیک ساختمان آن، آن را از سایر بازی‌های بتل رویال متمایز می‌کند و به گیم‌پلی یک لایه اضافی برای تسلط و سرگرمی می‌دهد.

آیا Fortnite برای کودکان مناسب است؟

Fortnite دارای رتبه بندی نوجوانان است و برای کودکان 13 سال به بالا در نظر گرفته شده است. با این حال، علاوه بر رتبه بندی رسمی ESRB، عوامل مختلفی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. خشونت در بازی وجود دارد (بدون خون)، چت و چت صوتی با بازیکنان دیگر، و بازی می تواند اعتیاد آور و وقت گیر شود.

چند بازیکن می توانند در یک مسابقه Fortnite بازی کنند؟

یک مسابقه استاندارد Fortnite از 100 بازیکن تشکیل شده است. شما می توانید به صورت انفرادی، دو نفره، یا در گروه های حداکثر چهار نفره بازی کنید. با این حال، تعداد بازیکنان در یک مسابقه بسته به حالت بازی می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، حالت Fortnite Creative به بازیکنان این امکان را می دهد که نقشه های سفارشی خود را بسازند و دوستان خود را برای بازی بر روی آنها دعوت کنند و تعداد بازیکنان در این نقشه ها تنها با اندازه نقشه محدود می شود.

بخونید:  بارکدهای سنتی تا سال 2027 با کدهای 2 بعدی به سبک QR جایگزین می شوند

نجات جهان

طوفان بدون هشدار به وقوع پیوست و 98 درصد از جمعیت جهان ناپدید شدند … سپس هیولاها آمدند. شما و حداکثر چهار بازیکن، قهرمانان باقیمانده جهان را در نبردی برای نجات بازماندگان و مهار انبوه هیولاها رهبری می‌کنید. دنیایی بزرگ و تخریب پذیر را کاوش کنید که در آن هیچ دو بازی شبیه هم نیستند. قلعه های بزرگ بسازید، سلاح های عجیب و غریب بسازید، غارت کنید و قهرمانان خود را ارتقا دهید.

بتل رویال

Fortnite Battle Royale حالت PvP 100 نفره کاملا رایگان در Fortnite است. یک نقشه غول پیکر یک اتوبوس جنگی مهارت های ساخت فورتنایت و محیط های تخریب پذیر همراه با مبارزه شدید PvP. آخرین ایستاده برنده می شود.

خلاق

فورتنایت خود را بسازید. مکانی را تصور کنید که در آن قوانین را تعیین می کنید، مملو از چیزهای مورد علاقه و افراد مورد علاقه شما. جزیره شخصی خود را ادعا کنید و شروع به ایجاد کنید! بازی های خود را طراحی کنید. بازی‌هایی را با دوستان خود اختراع کنید و تجربه‌های رویایی Fortnite خود را بسازید. جزیره شما، دوستان شما، قوانین شما.

اندروید

در تلفن همراه، Fortnite همان بازی ۱۰۰ نفره PvP است که از پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه شخصی و مک می‌شناسید. همان نقشه، همان گیم پلی، همان آپدیت های هفتگی. در حالی که می‌جنگید تا آخرین نفری باشید که ایستاده‌اید، قلعه خود را بسازید. به داخل بپرید و با دوستان در سراسر جهان یا در یک اتاق گروه شوید.

برای ساختن دژهای عجیب و غریب به صورت آنلاین متحد شوید، اسلحه ها و تله های دیوانه کننده را بیابید یا بسازید و از شهرهای خود در برابر هیولاهای عجیب و غریبی که در طول طوفان ظاهر می شوند محافظت کنید. در یک تجربه اکشن از تنها شرکتی که به اندازه کافی باهوش است که اره برقی را به تفنگ ها وصل کند، برای عقب راندن طوفان و نجات جهان به آنجا بروید. و غارت همه چیز را فراموش نکنید.

بخونید:  ابزار جدید کاهش نویز تصویر هوش مصنوعی گوگل می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد

چه خبر

Hotfix Fortnite Battle Royale نسخه 23.10: Guardian Shield + Midseason Drops

رفع فوری نسخه 23.10 در 3 ژانویه یک آیتم محافظ جدید به نام Guardian Shield را به Battle Royale می آورد و هفته ها پاداش های جدید و قابل دریافت را از طریق Midseason Drops آغاز می کند.

با سپر نگهبان از تیم محافظت کنید

با پرواز شمشیرها و کوبیدن چکش‌ها، اندکی پوشش اضافی راه زیادی را طی می‌کند.

گاردین شیلد که از Oathbound Chests قابل یافتن است، یک سد محافظ را در مقابل شما قرار می دهد که آسیب های ورودی را مسدود می کند. این سپر را می توان به عنوان پوشش متحرک در حالی که شما و تیم در حال حرکت هستید بالا برد یا برای محافظت ثابت و پایدار به زمین پرتاب کرد. این مانع برای همیشه دوام نخواهد آورد، بنابراین به تغییر رنگ سپر توجه داشته باشید تا نشان دهید که چه زمانی در شرف تمام شدن است.

قطره های میان فصل، سبک بیشتری را به ارمغان می آورند


هر هفته با قطره های میانفصل قفل قطره های بیشتری را باز کنید.

با رفع فوری نسخه 23.10 در 3 ژانویه، اولین Drop Midseason حذف شد. Midseason Drops اضافه‌شده‌ای جدید در این فصل است و سبک‌های alt قابل دستیابی برای لباس‌های Battle Pass فصل 4 فصل 4 هستند! از این هفته، 10 سطح حساب کسب کنید تا ظاهری تازه برای سلن به دست آورید. در چهار هفته بعد، به کسب سطوح حساب ادامه دهید و امتیازات Midseason را برای Massai، Doom Slayer، Dusty و Nezumi دریافت کنید.

Midseason Drops در بخش Midseason Drops در برگه Battle Pass قابل مشاهده است. در بازی بپرید، سطح خود را بالا ببرید و خوب به نظر برسید.

بخونید:  فروش گوشی های هوشمند به کمترین میزان در یک دهه گذشته کاهش یافته است، 17 درصد کاهش نسبت به سال 2021

فصل 1 فورتنایت بتل رویال فصل 4

پس از اتفاقات پایانی فصل 3، جزیره جدیدی شکل گرفته است. در اینجا فقط برخی از مناظری است که در این قلمرو با آنها روبرو خواهید شد:

در چهارمین فصل از بازی Fortnite’s Battle Royale، در یک قلمرو جدید حرکت کنید و به روش‌های جدیدی بگردید – دوچرخه‌های خاکی سوار شوید، در یک گلوله برفی غلت بزنید، خود را با چکش شوک‌ویو پرتاب کنید و از روی موانع عبور کنید. با Reality Augments خود را قدرتمند کنید و قلمرو تیم خود را مدعی شوید و بنرهایی را پشت سر بگذارید تا آنچه متعلق به شماست را اعلام کنید. و البته، با سلاح های تازه ساخته شده سرمایه گذاری کنید.

جزیره جدید: دامنه شما… اما همچنین دشمنان شما

ارگ

میدان سندان

سنگر وحشیانه

فیلدهای دیوانگی

خود را با واقعیت افزوده تقویت کنید

در فواصل زمانی مسابقه خود، به شما یک انتخاب تصادفی از دو تقویت کننده واقعیت داده می شود. هرچه بیشتر در مسابقه بمانید، Reality Augments بیشتری جمع آوری خواهید کرد. Reality Augments تا پایان مسابقه ادامه دارد.

  • یکی از 22 روز اول واقعیت افزوده: انگشتان روشن. اسلحه های شما را با استفاده از بارگذاری مجدد Light Mmo سریعتر می کند.
  • یکی از 22 روز اول واقعیت افزوده: کماندار مکانیکی. یک ضربه مکانیکی انفجاری و کمان موج شوک مکانیکی به شما می دهد.
  • یکی از 22 روز اول واقعیت افزوده: Aerialist. به شما اعطا می‌کند که گلایدر برای بقیه مسابقه مجدداً مستقر شود.
  • یکی از 22 روز اول واقعیت افزوده: سوپرشارژ. وسایل نقلیه شما سوخت مصرف نمی کنند و سلامت آنها را افزایش می دهد.
  • یکی از 22 روز اول واقعیت افزوده: سرعت های سریع. در حین دویدن، می‌توانید بسیار بالاتر بپرید – و با گرانش کمتری بپرید.

یادداشت‌های انتشار کامل فصل 4 فصل 1منبع