دانلود رایگان InControl – 1.0.2

سال‌ها، مایکروسافت دنیا را به این باور رساند که ویندوز 10 نسخه نهایی ویندوز خواهد بود. این برای افرادی که فقط می خواستند از ویندوز برای انجام کارشان استفاده کنند خوب به نظر می رسید. سپس مایکروسافت تصمیم گرفت که به‌روزرسانی‌های «آزادی ویژگی» را ایجاد کند تا به ویندوز مجموعه‌ای از ویژگی‌های در حال تکامل بدهد. بسیاری از مردم فقط می خواستند مایکروسافت ویندوز را به حال خود رها کند و باگ های آن را برطرف کند. اما بار دیگر، مایکروسافت بر این باور بود که بهتر می داند. بنابراین این به‌روزرسانی‌های دوبار در سال اجباری شد (حتی زمانی که باعث ایجاد مشکلات جدی برای برخی از کاربران شد).

ویندوز 11

قبل از ویندوز 10 شروع شد. مایکروسافت تصمیم گرفت که می داند چه چیزی برای هر یک از کاربرانش بهترین است. بنابراین هر کاربر ویندوز مجبور شد به ویندوز 10 نقل مکان کند، چه برای آنها بهترین باشد یا نه. اما هیچ چیز برای همه بهتر نیست. بنابراین در آن زمان Never10 برای بازگرداندن قدرت و کنترل به جایی که باید باشد ایجاد شد: در دستان تک تک کاربران ویندوز.

اگر می‌خواهید به نسخه‌ای در آینده بروید، مثلاً از Windows 10 21H1 به Windows 10 21H2، ابتدا می‌توانید «کنترل انتشار» را انجام دهید تا اجازه ویرایش آن دو فیلد را بدهید. سپس “21H1” را به “21H2” تغییر دهید و “Take Control” را فشار دهید. Windows Update اکنون برای انتشار ویژگی 21H2 هدف قرار خواهد گرفت و پس از در دسترس قرار گرفتن آن را برای نصب ارائه خواهد کرد. و اگر هیچ کار دیگری انجام ندهید، سیستم شما تا زمانی که دوباره عمداً کنترل را آزاد نکنید، در آنجا باقی خواهد ماند.

بخونید:  مایکروسافت ChatGPT را در بینگ ادغام خواهد کرد زیرا OpenAI شروع به کسب درآمد از چت ربات هوش مصنوعی می کند

اکنون “InControl” است

InControl سیستم به روز رسانی/ارتقای خودکار ویندوز را با هدف قرار دادن آن به نسخه اصلی خاص و انتشار به روز رسانی ویژگی کنترل می کند. به طور پیش فرض، نسخه فعلی استفاده خواهد شد. بنابراین، اگر “کنترل” را با نسخه اصلی و انتشار ویژگی که در کادرهای پایین سمت چپ نشان داده شده است، انتخاب کنید، ویندوز در همان جایی که هست – فقط با نصب به‌روزرسانی‌های امنیتی ماهانه – تا زمانی که “کنترل را آزاد کنید” باقی می‌ماند.

هنگامی که مایکروسافت ویندوز 11 را معرفی کرد، آنها گفتند که هرگز به طور ضمنی نگفته اند که ویندوز 10 آخرین نسخه ویندوز خواهد بود. باشه هر چی باشه اما اکنون تاریخ شروع به تکرار کرده است و بسیاری از مردم آرزو دارند که بتوانند کنترلی بر این تغییرات اغلب ناخواسته در سیستم خود داشته باشند.

چه خبر

  • برای نسخه‌ها و نسخه‌های ویندوز که نیازی به InControl ندارند، دو فیلد ویرایش، برچسب‌ها و دکمه آن‌ها همگی حذف می‌شوند تا اینکه صرفاً غیرفعال شوند تا رابط کاربری را شلوغ و ساده کند.منبع

اول “Never10” بود