دانلود Dashlane 6.2305.0 | TechSpot

وقتی ماوس را روی آن می‌برید، فلش‌های آبی در اطراف دکمه پرداخت ظاهر می‌شوند. این بدان معنی است که Dashlane آماده است تا شما را بررسی کند!

هر خریدی را در چند ثانیه و در هر وب سایتی انجام دهید. Dashlane به طور خودکار فیلدهای پرداخت را پر می کند — و شما هرگز مجبور نیستید صفحه کلید را لمس کنید، چه روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود.

ردیابی رسید خود را با Dashlane خودکار کنید! به راحتی تمام هزینه های خود را در یک مکان پیگیری کنید. تمام خریدهای آنلاین بلافاصله ثبت و در حساب شما ذخیره می شود.

تنها کلید باز کردن قفل داده های رمزگذاری شده، رمز عبور اصلی شماست که به معنای واقعی کلمه هیچ کس در جهان جز شما آن را ندارد.

فقط شما کلید دارید

Dashlane دسترسی به گذرواژه‌ها، اطلاعات پرداخت و شناسه‌های خود را در هر کجا که هستید و در هر دستگاهی برای شما آسان می‌کند.

آیا داشلین قابل اعتماد است؟

رسیدهای خود را ذخیره کنید

بله، Dashlane شامل برنامه های بومی برای سیستم عامل های دسکتاپ و موبایل است.

بهترین جایگزین های Dashlane کدامند؟

پر کردن فرم ها را متوقف کنید، فقط به چیزهای خوب برسید

حتی Dashlane هم نمی تواند به اطلاعات شخصی شما دسترسی داشته باشد.

چه خبر

  • نسخه اندروید به 6.2309.0 آپدیت شد
  • نسخه ویندوز به 6.2305.0 آپدیت شد
  • نسخه macOS به 6.2148.0 به روز شدمنبع

اطلاعات خود را در مکانی امن نگه دارید

Dashlane ابتدا یک کپی از خزانه شما را در رایانه محلی شما ذخیره و رمزگذاری می کند، سپس این داده ها به سرورهای Dashlane ارسال می شود، بنابراین می توانید از دستگاه های دیگر به آن دسترسی داشته باشید.

بخونید:  واترمارک های دسکتاپ ویندوز 11 در سیستم های پشتیبانی نشده ظاهر می شوند

آیا می توانم از طریق گوشی اندروید یا iOS به Dashlane دسترسی داشته باشم؟

Dashlane شامل یک طرح رایگان برای استفاده شخصی است و رمزهای عبور نامحدود را ذخیره می کند، اما شما فقط می توانید از آن در یک دستگاه استفاده کنید. برنامه‌های پولی شامل ویژگی‌های بیشتری هستند و در تعداد نامحدودی از دستگاه‌ها قابل دسترسی هستند.

آیا Dashlane پایگاه داده را در فضای ابری ذخیره می کند؟

Dashlane یک برنامه امنیتی شناخته شده و ایمن است. این مدیر رمز عبور به شما امکان می دهد رمزهای عبور و سایر داده های حساس خود را با استفاده از AES-256 در حالت استراحت و حمل و نقل رمزگذاری کنید. برای حفظ حریم خصوصی بهتر، Dashlane شامل احراز هویت دو مرحله ای علاوه بر رمز عبور اصلی شما برای باز کردن قفل خزانه شما است.

آیا داشلین رایگان است؟

به‌علاوه، می‌توانید خریدهای دیگر را به صورت دستی اضافه کنید، بنابراین می‌توانید به راحتی تمام هزینه‌های خود را در یک مکان پیگیری کنید.

Bitwarden و KeePass مدیران رمز عبور رایگان و منبع باز عالی هستند. Keeper و 1Password طرح‌های مشابه Keeper را با دسترسی نامحدود به دستگاه ارائه می‌دهند.

امکانات

تمام اطلاعاتی که برای خرید آنلاین نیاز دارید — آدرس های حمل و نقل و صورتحساب، جزئیات پرداخت و موارد دیگر — با خیال راحت در دستگاه های شما رمزگذاری شده است.