دانلود inSSIDer 5.6.1.2 | TechSpot

کشف کنید کدام کانال ها شلوغ ترین هستند

دستگاه های موجود در شبکه محلی خود را ببینید

قابلیت ها و پیکربندی اکسس پوینت های شما تاثیر زیادی بر کند یا سریع بودن وای فای شما دارد. اما این اطلاعات معمولاً برای سیستم‌های مش پنهان می‌شوند یا در دوازده صفحه پیکربندی برای نقاط دسترسی استاندارد WiFi مدفون می‌شوند. با inSSIDer تمام جزئیات مهم پیکربندی نقطه دسترسی در یک لیست واحد و آسان برای خواندن نشان داده می شود.

انتخاب یک کانال بی صدا برای شبکه وای فای سرعت وای فای شما را بهبود می بخشد و کانالی که تنها یک شبکه وای فای دارد می تواند بسیار شلوغ تر از کانالی با چندین شبکه WiFi باشد. جدول کانال ها در inSSIDer به شما نشان می دهد که هر کانال چقدر شلوغ است و پیدا کردن کانالی که در مقایسه با کانال های دیگر نسبتاً ساکت است را آسان می کند.

inSSIDer نه تنها شبکه Wi-Fi، اکسس پوینت و روترهای شما را شناسایی می کند، بلکه هر سیگنال وای فای دیگری را که در نزدیکی شما هستند نیز شناسایی می کند. ایده پشت inSSIder این است که تمام سیگنال های در دسترس را تجزیه و تحلیل کند تا تغییراتی در پیکربندی شما برای بهینه سازی سرعت و جلوگیری از سناریوهایی مانند تراکم کانال پیشنهاد دهد.

علاوه بر inSSIDer، چه تحلیلگرهای Wi-Fi دیگری وجود دارد؟

به سرعت جزئیات نقطه دسترسی را پیدا کنید

محیط Wifi خود را تجزیه و تحلیل کنید

جزئیات دستگاه WiFi را ببینید

از سال 2007، inSSIDer ابزار پیشرو برای تجسم WiFi بوده است. با inSSIDer فوراً متوجه خواهید شد که چگونه شبکه WiFi خود و شبکه های WiFi همسایه با هم تعامل دارند.

بخونید:  دانلود Pale Moon 32.1.0 | TechSpot

فایل های ضبط بسته را باز و ذخیره کنید

امنیت و سرعت وای فای خود را افزایش دهید

inSSIDer با MetaGeek Plus اسکن شبکه محلی را با ضبط کامل بسته ها ترکیب می کند تا تصویر کاملی از هر مشتری در شبکه WiFi شما ایجاد کند، از جمله نرخ داده متصل و نرخ تلاش مجدد، که شاخص های قوی کیفیت اتصال مشتری هستند.

inSSIDer با MetaGeek Plus همچنین میزان استفاده از زمان پخش مشتری، نرخ تلاش مجدد و قدرت سیگنال را نمودار می کند تا بتوانید کیفیت اتصال را در طول زمان نظارت کنید یا به سرعت مشتری را بر اساس قدرت سیگنال پیدا کنید. جدول Frame تمام بسته های WiFi ارسال و دریافت شده توسط هر مشتری را خلاصه می کند.

اشتراک MetaGeek Plus همچنین توانایی باز کردن و ذخیره فایل های ضبط بسته (pcap.) را اضافه می کند و inSSIDer را به یک ابزار قدرتمند برای تجزیه و تحلیل بسته های WiFi تبدیل می کند. inSSIDer همچنین یک ابزار عالی برای ایجاد فایل های ضبط بسته برای تجزیه و تحلیل در Eye PA است

inSSIDer پیکربندی WiFi شما از جمله تنظیمات کانال، امنیت، قدرت سیگنال و تاثیر شبکه‌های WiFi مجاور را تجزیه و تحلیل می‌کند. سپس به زبان انگلیسی ساده، inSSIDer به شما نشان می‌دهد چه چیزی عالی کار می‌کند، چه چیزی را می‌توان برای وای‌فای سریع‌تر بهبود بخشید، و چه مواردی را قطعاً باید در اسرع وقت اصلاح کنید.

inSSIDer رایگان است اما برای اجرای برنامه باید یک حساب کاربری در MetaGeek ثبت کنید. فقط به نام، ایمیل و تایید ایمیل نیاز دارد. این نسخه رایگان برای کاربران عادی بسیار توانا و کافی است. با این حال، متخصصان ممکن است اشتراک MetaGeek Plus را در نظر بگیرند که عکس‌های فوری را فعال می‌کند و ماژول تحلیل ترافیک مشتری را باز می‌کند.

بخونید:  کاربران Nvidia GeForce اکنون می توانند استریم های همزمان بیشتری را رمزگذاری کنند

آیا inSSIder می تواند سیگنال های Wi-Fi مجاور را شناسایی کند؟

inSSIDer پیکربندی Wi-Fi شما را تجزیه و تحلیل می کند. این شامل تنظیمات کانال، امنیت، قدرت سیگنال و تأثیر شبکه‌های Wi-Fi همسایه است. نتایج در نمودارها نشان داده شده است و به مشاهدات و پیشنهاداتی در مورد تغییراتی که می توانید برای بهبود عملکرد Wi-Fi خود انجام دهید ترجمه می شوند.

آیا inSSIder رایگان است؟

inSSIDer نه تنها اطلاعات شما را در مورد نقاط دسترسی WiFi شما نشان می دهد، بلکه شبکه محلی (LAN) شما را نیز اسکن می کند تا مشخص کند چه دستگاه هایی در شبکه شما هستند. برای برخی از دستگاه‌ها، inSSIDer حتی می‌تواند نوع دستگاه را به شما نشان دهد و به‌طور خودکار نام دستگاه را پیدا کند.

جایگزین های کمی برای inSSIDer وجود دارد، نزدیک ترین آنها Network Stumbler، Wi-Fi Analyzer، NetSpot، LinSSID و WiFiInfoView هستند.

پس از مشاهده وای فای خود و تجزیه و تحلیل inSSIDer وای فای خود، آماده تغییراتی برای بهبود وای فای خود هستید. ترکیبی از inSSIDer و کتابخانه ما از راهنماها و ویدیوهای رایگان WiFi ابزارهایی هستند که برای شکست دادن وای فای کند برای همیشه نیاز دارید!

به سرعت هر دستگاه WiFi را پیدا کنید

inSSIDer جزئیات ضروری در مورد نقاط دسترسی WiFi شما از جمله کانال، عرض کانال، قدرت سیگنال، تولید WiFi، حداکثر سرعت داده و امنیت را به شما نشان می دهد. همچنین به شما نشان می دهد که چگونه شبکه های وای فای همسایه بر روی وای فای شما تأثیر می گذارند.

inSSIder چگونه کار می کند؟

چه خبر:

  • اکنون مطابق با GDPR 🙂 MetaGeek، همراه با هر شرکت فناوری دیگری که با آنها تجارت می کنید، مشغول به روز رسانی خط مشی های حفظ حریم خصوصی، سیاست های حفظ داده ها و سایر فرآیندهای مربوط به مقررات جدید حفاظت از داده های عمومی اتحادیه اروپا بوده است. این به‌روزرسانی زمانی که اطلاعات شخصی و داده‌های استفاده ناشناس را درخواست می‌کنیم، پیوندهایی به خط‌مشی رازداری ما ارائه می‌کند. مثل همیشه ما با اطلاعات شخصی شما با احترام رفتار می کنیم، مهم نیست در چه کشوری زندگی می کنید.
  • رفع اشکال Vendor Vendor
بخونید:  Disney+ برای رقابت بهتر با نتفلیکس، سطحی با پشتیبانی از تبلیغات را ایجاد می کندمنبع