دانلود Microsoft Edge 103.0.1264.62 | TechSpot

سیاست های جدید

 • AADWebSiteSSOUsingThisProfileEnabled ورود به سیستم برای سایت های محل کار یا مدرسه با استفاده از این نمایه فعال است
 • AutomaticHttpsDefault پیکربندی HTTPS خودکار
 • HeadlessModeEnabled کنترل استفاده از حالت بدون سر
 • InsecurePrivateNetworkRequestsAllowed مشخص می کند که آیا به وب سایت های ناامن اجازه داده شود تا به نقاط پایانی شبکه خصوصی تر درخواست کنند یا خیر
 • InsecurePrivateNetworkRequestsAllowedForUrls به سایت های فهرست شده اجازه دهید تا از زمینه های ناامن برای نقاط پایانی شبکه خصوصی تر درخواست کنند.
 • InternetExplorerIntegrationLocalSiteListExpirationDays تعداد روزهایی را مشخص کنید که یک سایت در لیست سایت حالت IE محلی باقی بماند.
 • InternetExplorerIntegrationReloadInIEModeAllowed اجازه بارگذاری مجدد سایت های پیکربندی نشده در حالت اینترنت اکسپلورر
 • SharedArrayBufferUnrestrictedAccessAllowed مشخص می‌کند که آیا SharedArrayBuffer‌ها می‌توانند در یک زمینه غیر متقاطع ایزوله استفاده شوند یا خیر.منبع

Microsoft Edge در ویندوز 10 نسخه 32 بیتی (x86) نسخه 1809 ممکن است با به‌روزرسانی‌های غیرامنیتی ویندوز آتی جولای (KB5015880 – 17763.3224) با مشکلات راه‌اندازی مواجه شود. این مشکل با آخرین نسخه کانال مایکروسافت اج استیبل، نسخه 103.0.1264.62 برطرف شده است. کاربران سازمانی که در کانال Microsoft Edge Extended Stable نسخه 102 با این مشکل مواجه می شوند، باید خط مشی NewSmartScreenLibraryEnabled را غیرفعال کنند.

ما گوش می دهیم!

ما پروژه منبع باز Chromium را در توسعه Microsoft Edge برای ایجاد سازگاری بهتر وب برای مشتریان خود و تکه تکه شدن کمتر وب برای همه توسعه دهندگان وب اتخاذ کرده ایم.

تیم مایکروسافت اج می خواهد از شما بشنود. در ماه دسامبر از بازدیدکنندگان این سایت پرسیدیم: «اگر می‌توانید یک چیز را در مورد وب تغییر دهید، آن چه چیزی است؟». ما پاسخ های شما را خوانده ایم و نظراتی برای به اشتراک گذاشتن داریم. به انجمن مایکروسافت اج اینسایدر بروید تا ببینید انجمن در مورد این موضوع و موضوعات دیگر چه می‌گوید.

بخونید:  ChatGPT را می توان فریب داد تا کلیدهای ویندوز 11 را تامین کند، اما یک مشکل وجود دارد

چه خبر

 • با شروع مایکروسافت اج 102 در ویندوز، مایکروسافت اج اکنون به طور خودکار حافظه پنهان دیسک را برای بهبود عملکرد و کاهش ردپای دیسک فشرده می کند. ادامه مطلب را اینجا بخوانید.
 • رفع اشکالات مختلف و مشکلات عملکرد. توصیه می کنیم که کاربران برای رفع مشکل زیر این به روز رسانی را نصب کنند.

وب را به مکانی بهتر برای همه تبدیل کنید

به‌روزرسانی‌های امنیتی کانال پایدار در اینجا فهرست شده‌اند.

مشکل شناخته شده

به روز رسانی ویژگی ها

 • امکان تنظیم پروفایل پیش فرض خط مشی EdgeDefaultProfileEnabled به شما این امکان را می دهد که یک نمایه پیش فرض برای استفاده در هنگام باز کردن مرورگر به جای آخرین نمایه استفاده شده تنظیم کنید. اگر پارامتر –profile-directory مشخص شده باشد، این خط مشی قابل اجرا نخواهد بود.
 • تعویض کننده گواهی مشتری. این ویژگی راهی را به کاربران ارائه می دهد تا گواهی به خاطر سپرده شده را پاک کنند و هنگام بازدید از سایتی که نیاز به احراز هویت گواهی HTTP دارد، انتخابگر گواهی را دوباره ظاهر کنند. این کار را می توان بدون خروج دستی Microsoft Edge انجام داد.
 • برنامه های وب پیشرفته (PWA) را از نوار علاقه مندی ها راه اندازی کنید. بهبود تجربه راه اندازی PWA با نماد برنامه ها ظاهر می شود که می تواند به نوار ابزار اضافه شود.
 • تنظیم «اجازه برنامه‌های افزودنی از فروشگاه‌های دیگر» را مدیریت کنید. اکنون می‌توانید از خط‌مشی ControlDefaultStateOfAllowExtensionFromOtherStoresSettingEnabled برای تنظیم وضعیت پیش‌فرض تنظیم «Allow extensions from other stores» استفاده کنید.
 • بهبودهایی در مدیریت فهرست سایت سازمانی. اکنون می توانید کوکی های مشترک بین Microsoft Edge و Internet Explorer را در لیست سایت سازمانی خود پیکربندی کنید. می‌توانید به مدیریت فهرست سایت سازمانی در edge://compat/SiteListManager دسترسی داشته باشید.
بخونید:  Corsair's stylish 12VHPWR power adapter helps prevent melting 16-pin connectors

به روز رسانی ویژگی ها

 • قابلیت کنترل تعویض خودکار پروفایل. خط‌مشی GuidedSwitchEnabled به مایکروسافت اج اجازه می‌دهد زمانی که مایکروسافت اج تشخیص می‌دهد که یک پیوند یک پیوند شخصی یا کاری است، از کاربر بخواهد به نمایه مناسب سوئیچ کند.
 • تعویض کننده گواهی مشتری. این ویژگی راهی را به کاربران ارائه می دهد تا گواهی به خاطر سپرده شده را پاک کنند و هنگام بازدید از سایتی که نیاز به احراز هویت گواهی http دارد، انتخابگر گواهی را دوباره ظاهر کنند. سوئیچینگ را می توان بدون خروج دستی Microsoft Edge انجام داد.
 • دفاع وب قابل اطمینان تر. به لطف کتابخانه Microsoft Defender SmartScreen بازنویسی شده برای Microsoft Edge در ویندوز، وب را با محافظت مطمئن تر مرور کنید. خط‌مشی NewSmartScreenLibraryEnabled به مشتریان سازمانی اجازه می‌دهد تا از نسخه قدیمی کتابخانه استفاده کنند تا زمانی که در نسخه 105 مایکروسافت اج منسوخ شود.
 • بنر جستجوی کار در نوار آدرس Microsoft Edge. این بنر به شما کمک می کند با محدود کردن تمرکز جستجوی خود به نتایج فقط کار، در جریان کار خود بمانید. برای مشاهده نتایج متمرکز بر کار از سازمان خود، بنر را در ابتدای جستجو انتخاب کنید. برای هدایت به صفحه نتایج جستجوی محل کار سازمان خود، بنر را در هر نقطه از جستجوی خود انتخاب کنید. برای روشن یا خاموش کردن این ویژگی از خط مشی AddressBarMicrosoftSearchInBingProviderEnabled استفاده کنید.

سرمایه گذاری در منبع باز

همچنین در زمینه‌هایی مانند دسترس‌پذیری، لمس، ARM64 و موارد دیگر، مشارکت در Chromium را آغاز کرده‌ایم. برنامه ما به جای ایجاد یک پروژه موازی، ادامه کار در Chromium است. ما مستقیماً با تیم‌های Google کار می‌کنیم و مشتاقانه منتظریم که حتی بیشتر با جامعه منبع باز کار کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشارکت‌های ما، Microsoft Edge “Explainers” ما را در GitHub ببینید و نسخه کد منبع ما را بررسی کنید.

بخونید:  با واحد پردازش SQL آشنا شوید؟

نسخه 103:

آخرین مرورگر مایکروسافت را برای تجربه وب سریع، ایمن و مدرن دانلود کنید. با یک تجربه یکپارچه از تلفن خود به رایانه و سایر دستگاه های وارد شده به سیستم، وب را در هر جایی مرور کنید. Microsoft Edge همچنین یک مرورگر امن است که ابزارهایی را برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت آنلاین خود در اختیار شما قرار می دهد.

نسخه 102: