دانلود Proton Pass 1.2.3 | TechSpot

امنیت رمز عبور از تیمی که رمزگذاری را می شناسد

Proton Pass ممیزی های امنیتی مستقل و دقیقی را پشت سر گذاشته است و کد منبع باز ما به این معنی است که هر کسی می تواند عملکرد رمزگذاری ما را همانطور که توضیح داده شد تأیید کند.

در هر جایی که نیاز دارید در دسترس است

Proton Pass توسط همان تیمی از دانشمندان ساخته شده است که در CERN ملاقات کردند و Proton Mail، بزرگترین سرویس ایمیل رمزگذاری شده جهان را ایجاد کردند. پروتون توسط سازمان ملل برای به اشتراک گذاری داده های بسیار حساس توصیه شده است و رمزگذاری ما منبع باز و آزمایش شده در نبرد است.

نه فقط یک مدیر رمز عبور، بلکه یک مدیر هویت

Proton Pass با پشتیبانی داخلی برای وارد کردن گذرواژه‌ها و سایر داده‌ها از برنامه‌های زیر، مهاجرت از سایر مدیران رمز عبور محبوب را آسان می‌کند:

 • 1 رمز عبور
 • Bitwarden
 • داشلین
 • KeePass و KeePassXC
 • نگهبان
 • LastPass
 • مرورگر کروم
 • فایرفاکس
 • شجاع
 • مایکروسافت اج
 • سافاریمنبع

ورود آسان

Proton Pass از همان رمزگذاری پایان به انتها آزمایش شده در نبرد مانند سایر خدمات پروتون استفاده می کند. Proton Pass تمام داده‌های شما از جمله نام‌های کاربری، آدرس‌های وب و سایر قسمت‌های مربوط به ورود را رمزگذاری می‌کند. این رمزگذاری، همراه با هش و احراز هویت دقیق، تضمین می‌کند که داده‌های شما حتی برای ما نیز غیرقابل دسترسی باقی می‌مانند.

Proton Pass دارای برنامه‌هایی برای اندروید و آیفون و افزونه‌های مرورگر برای همه مرورگرهای اصلی از جمله Chrome، Edge، Firefox، Brave و غیره است. Proton Pass را برای پلتفرم دلخواه خود دانلود کنید و همین امروز از هویت آنلاین خود محافظت کنید.

بخونید:  Prey، Baldur's Gate II، Star Wars: The Force Unleashed و موارد دیگر را به صورت رایگان با Prime Gaming دریافت کنید

گذرواژه‌ها، فرم‌ها و رمزهای عبور احراز هویت دو مرحله‌ای را در همه دستگاه‌های دسکتاپ و تلفن همراه با یک کلیک یا ضربه تکمیل کنید.

Proton Pass وب‌سایت‌ها و برنامه‌هایی را که استفاده می‌کنید شناسایی می‌کند و فرم‌ها را با اطلاعات کاربری شما در هر مرورگر یا دستگاهی برای شما تکمیل می‌کند. نیازی به کپی و پیست نیست.

با Proton Pass سریعتر وارد شوید

احراز هویت یکپارچه 2FA

ایجاد رمزهای عبور امن

Proton Pass منبع باز، رمزگذاری شده سرتاسر است و توسط قوانین حریم خصوصی سوئیس محافظت می شود. Pass بیش از سایر مدیران رمز عبور رایگان ارائه می دهد و هیچ آگهی یا جمع آوری داده ای ندارد. می‌توانید برای همیشه در همه دستگاه‌هایتان از آن برای ایجاد و ذخیره گذرواژه‌های نامحدود، ورود به سیستم تکمیل خودکار، ایجاد کدهای 2FA، ایجاد نام‌های مستعار ایمیل، ایمن کردن یادداشت‌های خود و موارد دیگر از آن استفاده کنید.

امکانات

با خزانه های امن، می توانید اطلاعات ورود، جزئیات پرداخت و یادداشت های خود را دسته بندی کرده و با خیال راحت با خانواده، دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید.

مخفی کردن نام مستعار ایمیل من

Proton Pass رمز عبور و هویت شما را با رمزگذاری سرتاسر ایمن می کند. مدیر رمز عبور Proton Mail، بزرگترین ارائه دهنده ایمیل رمزگذاری شده جهان را دریافت کنید.

منبع باز و به طور مستقل حسابرسی شده است

Proton Pass چیزی بیش از ابزاری برای ذخیره ایمن گذرواژه‌ها و خودکار کردن ورود به سیستم است. همچنین یک مدیر هویت است که نام‌های مستعار ایمیل منحصربه‌فردی تولید می‌کند و از استفاده از آدرس ایمیل واقعی شما برای ردیابی، در معرض نفوذ داده‌ها یا هدف قرار دادن هرزنامه جلوگیری می‌کند.

بخونید:  How to Use Runway Gen-2 to Create AI Videos

احراز هویت دو مرحله ای (2FA) یکی از بهترین راه ها برای محافظت از حساب های شما به صورت آنلاین است. Proton Pass با احراز هویت یکپارچه که کدهای 2FA شما را ذخیره می کند و به طور خودکار آنها را نمایش و تکمیل می کند، 2FA را آسان تر می کند.

Proton در سوئیس مستقر است، بنابراین داده‌های شما هم کاملاً رمزگذاری شده و هم توسط برخی از قوی‌ترین قوانین حفظ حریم خصوصی داده‌ها محافظت می‌شود. همچنین داده‌های شما هرگز به ابر نمی‌رود، زیرا ما زیرساخت سرور خود را مالک و مدیریت می‌کنیم.

توسط قوانین قوی حریم خصوصی سوئیس محافظت می شود

ساخته شده توسط جامعه، برای جامعه

با یادداشت های رمزگذاری شده، می توانید به راحتی یادداشت های خصوصی، شماره کارت اعتباری و سایر اطلاعات شخصی را ذخیره کنید که فقط شما می توانید در همه دستگاه های خود به آنها دسترسی داشته باشید.

هر زمان که یک حساب آنلاین جدید ایجاد می کنید، به سرعت رمزهای عبور امن ایجاد کنید. Proton Pass به شما کمک می کند تا اطلاعات ورود به سیستم، یادداشت ها، اطلاعات کارت اعتباری و موارد دیگر را با خیال راحت ذخیره کنید.

رمزهای عبور را با 1 کلیک وارد کنید

یادداشت های رمزگذاری شده داخلی

Proton Pass علاوه بر ذخیره لاگین های شما، از هویت شما با یک ویژگی نام مستعار ایمیل یکپارچه محافظت می کند. هر زمان که برای یک حساب آنلاین جدید ثبت نام می کنید، Proton Pass می تواند به طور خودکار یک نام مستعار ایجاد کند تا آدرس ایمیل واقعی شما محافظت شود.

بخونید:  راه اندازی Steam شبیه ساز دلفین توسط اطلاعیه DMCA نینتندو برای Valve مسدود شد

به اشتراک گذاری رمز عبور ایمن و قوی با خزانه ها

پروتون در سال 2014 از طریق یک کمپین تأمین مالی عمومی ایجاد شد و تا به امروز یک شرکت تحت حمایت جامعه باقی مانده است. ما هیچ سرمایه گذار سرمایه گذاری خطرپذیر نداریم و از فروش تبلیغات سودی به دست نمی آوریم. مدل منحصر به فرد ما به این معنی است که تنها تعهد ما به جامعه پروتون است.

رمزگذاری سرتاسر