دانلود ProtonVPN 2.0.5 | TechSpot

حریم خصوصی

آزادی

ProtonVPN یک سرویس VPN بدون گزارش است. ما فعالیت اینترنتی شما را ردیابی یا ثبت نمی کنیم، بنابراین، نمی توانیم این اطلاعات را در اختیار اشخاص ثالث قرار دهیم.

Tor بر روی VPN

VPN رایگان برای محافظت از حریم خصوصی شما. ما معتقدیم حفظ حریم خصوصی آنلاین یک حق اساسی بشر است. ارائه دسترسی رایگان بخشی از ماموریت ما است. طرح رایگان Proton VPN نامحدود است و برای امنیت طراحی شده است. بدون شکار، بدون حقه. فقط حریم خصوصی آنلاین و آزادی برای کسانی که به آن نیاز دارند.

سابقه مرور خود را خصوصی نگه دارید. ما به عنوان یک ارائه دهنده VPN سوئیسی، فعالیت کاربر را ثبت نمی کنیم یا داده ها را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم. سرویس VPN ناشناس ما اینترنت را بدون نظارت فعال می کند.

دفتر مرکزی ما در سوئیس است که برخی از قوی‌ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان را دارد. سوئیس همچنین خارج از حوزه قضایی اتحادیه اروپا و ایالات متحده است و عضو شبکه نظارت چهارده چشم نیست.

هسته امن

ما ProtonVPN را برای محافظت از روزنامه نگاران و فعالانی که از ProtonMail استفاده می کنند ایجاد کردیم. ProtonVPN موانع سانسور اینترنت را از بین می برد و به شما امکان می دهد به هر وب سایت یا محتوایی دسترسی داشته باشید.

VPN امن ما ترافیک اینترنت شما را از طریق یک تونل VPN رمزگذاری شده ارسال می کند، بنابراین رمز عبور و داده های محرمانه شما حتی از طریق اتصالات اینترنتی عمومی یا غیرقابل اعتماد ایمن می مانند.

بخونید:  فروش نینتندو سوییچ در حال کاهش است، اما هنوز مقدار زیادی سوخت در باک باقی مانده است

سیاست عدم ورود به سیستم

امنیت

اگر سرورهای آنها تحت نظارت باشد، سرویس های VPN معمولی می توانند به خطر بیفتند. ProtonVPN با عبور دادن ترافیک کاربر از طریق شبکه Secure Core ما در کشوری مانند سوئیس، از این امر جلوگیری می کند. بنابراین، حتی یک سرور نقطه پایانی VPN به خطر افتاده آدرس IP واقعی شما را نشان نمی دهد.

ماموریت ما فراهم کردن دسترسی به اینترنت خصوصی و امن برای همه است. ProtonVPN توسط فعالان و روزنامه نگاران در سراسر جهان استفاده می شود. طرح رایگان ما تنها طرحی است که:

  • داده یا محدودیت سرعت ندارد
  • بدون تبلیغات
  • فعالیت آنلاین شما را ثبت نمی کند
  • توسط قوانین حریم خصوصی سوئیس محافظت می شود

برنامه ها

مستقر در سوئیس

رازداری کامل رو به جلو

ProtonVPN همچنین با شبکه ناشناس بودن Tor ادغام می شود. با یک کلیک می توانید تمام ترافیک خود را از طریق شبکه Tor هدایت کنید و به سایت های Onion دسترسی پیدا کنید.

سرورها

علاوه بر این، Proton VPN هیچ محدودیتی در پهنای باند، مدت زمان یا سرعت برای کاربران رایگان اعمال نمی کند.

ارتقاء به یک حساب پولی دسترسی به ویژگی‌های پیشرفته را فراهم می‌کند، اما ویژگی‌های اصلی حریم خصوصی و ضد سانسور ما برای همه کاربران در دسترس است:

  • شتاب دهنده VPN
  • سیاست دقیق عدم ورود به سیستم
  • کلید کشتار
  • دسترسی به محتوای مسدود شدهمنبع

صرف نظر از اینکه از رایانه شخصی، تبلت، تلفن یا هر چیز دیگری استفاده می کنید، Proton VPN شما را با برنامه های VPN رایگان برای همه سیستم عامل های اصلی پوشش می دهد.

بخونید:  آمازون در حال تعطیل کردن DPReview است که مسلماً برترین سایت بررسی دوربین های دیجیتال است

ProtonVPN Plus

ProtonVPN به طور انحصاری از رمزهای رمزگذاری شده با Prefect Forward Secrecy استفاده می کند، به این معنی که ترافیک رمزگذاری شده شما نمی تواند بعداً ضبط و رمزگشایی شود، حتی اگر یک کلید رمزگذاری در آینده به خطر بیفتد.

Proton VPN دسترسی رایگان به سرورهای VPN در ایالات متحده، هلند و ژاپن را ارائه می دهد. طرح رایگان Proton VPN دارای یک خط مشی سختگیرانه بدون ثبت است که توسط قوانین حفظ حریم خصوصی داده های سوئیس حمایت می شود.