دانلود WinRAR 6.20 | TechSpot

WinRAR به عنوان نسخه آزمایشی با دسترسی به تمام ویژگی ها در دسترس است. بعد از 40 روز یک پاپ آپ دریافت می کنید که از شما می خواهد مجوز را بخرید، با این حال می توانید بدون از دست دادن هیچ گونه عملکردی، به استفاده از نرم افزار ادامه دهید. یک مجوز WinRAR تنها 29 دلار هزینه دارد که هر پیام بازشو را حذف می کند.

آیا WinRAR با ویندوز 11 سازگار است؟

WinRAR به طور کامل با ویندوز 11 سازگار است. همچنین دارای عناصر رابط کاربری گرافیکی سازگار با سیستم عامل مانند گوشه های گرد و طرح بندی فوری است.

آیا WinRAR برای macOS موجود است؟

اشکالات رفع شد

 • دستورات اصلاح بایگانی ممکن است برای برخی از بایگانی‌های ZIP با نظرات فایل‌ها ناموفق باشد
 • رفع نشت حافظه هنگام خواندن محتویات آرشیو tar.bz2
 • اگر منبع و فرمت آرشیو حاصل یکسان باشد، دستور تبدیل بایگانی زمان بایگانی اصلی را روی آرشیو تازه ایجاد شده تنظیم نمی کند، حتی اگر گزینه “زمان بایگانی اصلی” در پارامترهای بایگانی انتخاب شده باشد.
 • اگر گزینه “Merge volumes contents” در “Settings/File list” روشن باشد، اندازه پوشه بسته بندی شده در لیست فایل WinRAR ممکن است هنگام مرور محتوای بایگانی چند جلدی کمتر از حد انتظار باشد. این شامل اندازه بسته بندی شده قسمت های فایل که از حجم قبلی در محاسبه ادامه دارد، نمی شود
 • حتی اگر گزینه استخراج «تنظیم امنیت فایل» به‌طور پیش‌فرض خاموش بود، دستورات استخراج در منوی زمینه اکسپلورر همچنان تلاش می‌کردند اطلاعات امنیتی فایل NTFS را بازیابی کنند.
 • WinRAR می‌تواند داده‌ها را فراتر از انتهای بافر بخواند و هنگام باز کردن فایل‌ها از آرشیو ZIP ساخته‌شده خاص، خراب شود. ما از Bakker که با Trend Micro Zero Day Initiative کار می کند سپاسگزاریم که ما را در مورد این باگ آگاه کرد.منبع

WinRAR یک مدیر آرشیو قدرتمند است. می‌تواند از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه کند، اندازه پیوست‌های ایمیل را کاهش دهد، RAR، ZIP را باز و باز کند و همچنین آرشیوهای جدیدی را در این فرمت‌های فایل محبوب ایجاد کند. با ایجاد مداوم آرشیوهای کوچکتر، WinRAR اغلب سریعتر از رقبا است.

آیا WinRAR رایگان است؟

دانلود یادداشت ها: همچنین می توانید آخرین نسخه بتا این نرم افزار را دانلود کنید.

چه خبر

 • اگر گزینه «تشخیص خودکار رمزهای عبور» در گفتگوی «گذرواژه‌های سازمان‌دهنده» فعال باشد و بایگانی پردازشی مطابق با رمز عبور در میان رمزهای عبور ذخیره‌شده وجود داشته باشد، به‌طور خودکار اعمال می‌شود. این گزینه فقط برای بایگانی‌هایی با فرمت‌های RAR 5.0 و ZIP قابل استفاده است که به شما امکان می‌دهد اعتبار رمز عبور را سریع تأیید کنید. اگر رمزهای عبور ذخیره شده حاوی رمز عبور مناسب نباشند، احتمال کمی برای تشخیص رمز عبور نادرست برای آرشیوهای ZIP وجود دارد. اگر استخراج بایگانی ZIP رمزگذاری شده با شکست مواجه شد، می توانید سعی کنید این گزینه را غیرفعال کنید، استخراج را تکرار کنید و رمز عبور معتبر را به صورت دستی وارد کنید.
 • اگر دستور استخراج فقط شامل بخشی از فایل‌های بایگانی RAR باشد، هنگام شروع استخراج، تجزیه و تحلیل بایگانی اضافی انجام می‌شود. حتی اگر منبع مرجع انتخاب نشده باشد، به باز کردن صحیح منابع فایل کمک می کند. این برای اکثر آرشیوهای RAR به جز برای مجلدات روی چندین رسانه قابل جابجایی و آرشیوهایی که دارای تعداد بسیار زیادی مرجع هستند کار می کند. همچنین در برخی موارد، چنین تحلیلی ممکن است به بهینه‌سازی مقدار داده‌های پردازشی هنگام استخراج فایل‌های فردی از آرشیوهای نیمه جامد ایجاد شده با سوئیچ‌های -s و -se کمک کند.
 • گزینه “ذخیره نام و زمان بایگانی اصلی” در صفحه “گزینه ها” گفتگوی بایگانی اجازه می دهد تا نام بایگانی اصلی و زمان ایجاد را ذخیره کنید. اگر آرشیو شامل نام و زمان ذخیره شده باشد، در صفحه “اطلاعات” فرمان “نمایش اطلاعات” نمایش داده می شود و می توان آنها را در صفحه “گزینه ها” همان فرمان بازیابی کرد. بازیابی شامل تغییر نام آرشیو به نام اصلی و تنظیم زمان ذخیره شده به عنوان زمان ایجاد و اصلاح بایگانی است. Switch -ams یا just -am همراه با دستورات اصلاح بایگانی می تواند برای ذخیره نام و زمان بایگانی در حالت خط فرمان استفاده شود. این پارامترهای ذخیره شده در سربرگ خروجی دستورات “l” و “v” نمایش داده می شوند و می توانند با سوئیچ -amr همراه با دستور “ch” مانند “rar ch -amr arc.rar” بازیابی شوند. اگر -amr مشخص شده باشد، “ch” دیگر سوئیچ های اصلاح بایگانی را نادیده می گیرد.
 • فشرده‌سازی سریع‌تر RAR5 داده‌های با قابلیت فشرده‌سازی ضعیف در CPUهای مدرن با ۸ رشته اجرایی یا بیشتر. این برای همه روش‌ها به‌جز «سریع‌ترین» که عملکرد آن ثابت می‌ماند، صدق می‌کند.
 • کارایی فرمان “تعمیر” برای بلوک های داده به هم ریخته در آرشیوهای RAR5 محافظت شده از رکورد بازیابی بهبود یافته است.
 • اگر اندازه فایل پس از بایگانی هنگام ایجاد حجم های RAR غیر جامد افزایش یافته باشد، چنین فایلی بدون در نظر گرفتن شماره اولوم بدون فشرده سازی ذخیره می شود، مشروط بر اینکه فایل بین حجم ها تقسیم نشود. قبلا فقط برای فایل های جلد اول کار می کرد.
 • فشرده‌سازی بایگانی‌های zipx. حاوی ارجاعات فایل اضافه شد، مشروط بر اینکه هم منبع مرجع و هم هدف انتخاب شده باشند و منبع مرجع مقدم بر هدف داخل بایگانی باشد. به طور معمول، اگر بایگانی .zipx شامل ارجاعات فایل باشد، برای استخراج موفقیت آمیز مراجع لازم است کل بایگانی را باز کنید.
 • اضافه شدن فشرده‌سازی بایگانی‌های حالت برد بلند .zst با فرهنگ لغت بیش از 128 مگابایت. قبلاً فقط در صورتی که دیکشنری 128 مگابایت یا کمتر باشد، می‌توان آنها را از حالت فشرده خارج کرد.
 • اگر گزینه‌های بایگانی «خاموش کردن رایانه شخصی»، «Hibernate»، «Sleep» یا «Restart PC» در WinRAR فعال باشد، یک فرمان برای تأیید یا لغو عملکرد مدیریت انرژی، مستقیماً قبل از شروع نمایش داده می‌شود. اگر به مدت 30 ثانیه هیچ انتخابی توسط کاربر انجام نشد، اقدام پیشنهادی تأیید شده و به طور خودکار شروع می شود. این اعلان برای سوئیچ -ioff در خط فرمان WinRAR نیز نمایش داده می شود، اما در خط فرمان RAR کنسول نمایش داده نمی شود.
 • منوی زمینه در لیست فایل های WinRAR دستور “باز کردن در بیننده داخلی” را برای فایل های آرشیو ارائه می دهد. اگر می خواهید داده های خام بایگانی را در بیننده داخلی مشاهده کنید، می تواند مفید باشد. برای مثال، برای خواندن آرشیو ایمیل با پیوست‌های UUE. دستور معمول “View” همیشه محتویات بایگانی را نمایش می دهد. اگر فایل به عنوان بایگانی UUE شناخته شود، “View” پیوست های UUE را نشان می دهد.
 • اندازه رکورد بازیابی در صفحه “بایگانی” از ویژگی های فایل که از منوی زمینه اکسپلورر برای آرشیوها در قالب RAR5 فراخوانی شده است، نمایش داده می شود. قبلاً به جای اندازه دقیق آرشیوهای RAR5 فقط “Present” وجود داشت.
 • هنگام بایگانی کردن از stdin با سوئیچ -si، RAR مقدار فعلی بایت های خوانده شده را به عنوان نشانگر پیشرفت نمایش می دهد.
 • اگر هنگام افزودن فایل ها به آرشیو جامد RAR5 رمزگذاری شده رمز عبور اشتباه مشخص شود، رمز عبور دوباره درخواست می شود. نسخه های قبلی در این مورد بایگانی را لغو کردند.
 • اگر هر دو گزینه «تست فایل‌های بایگانی‌شده» و «پاک کردن ویژگی «بایگانی» پس از فشرده‌سازی» یا معادل‌های خط فرمان -t-ac آنها هنگام بایگانی فعال باشد، ویژگی «بایگانی» تنها در صورتی پاک می‌شود که آزمایش با موفقیت انجام شود. قبلاً حتی زمانی که آزمایش خطاها را گزارش می کرد پاک می شد.
 • مقدار NoDrives حاوی بیت ماسک برای مخفی کردن درایوها را اکنون می توان از کلید رجیستری “HKEY_CURRENT_USERSoftwareWinRARPolicy” خواند، که اجازه می دهد در صورت لزوم آن را به winrar.ini اضافه کنید. مکان‌های “SoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPolicies” آن در HKEY_CURRENT_USER و HKEY_LOCAL_MACHINE نیز پشتیبانی می‌شوند. قبلا فقط “SoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPolicies” در HKEY_CURRENT_USER شناسایی شده بود.
بخونید:  Expect plenty of large 4K OLED gaming monitors with 240Hz refresh rates to arrive next year

توسعه دهندگان WinRAR یک نسخه macOS را ارائه می دهند که آن را RAR برای macOS می نامند، با این حال این فقط یک برنامه فقط خط فرمان است. macOS از فشرده سازی فشرده بومی پشتیبانی می کند، برای پشتیبانی از فشرده سازی RAR و یک رابط کاربری گرافیکی کاملاً برجسته، Unarchiver یا Keka را توصیه می کنیم.

امکانات

 • WinRAR از همه فرمت های فشرده سازی محبوب (RAR، ZIP، CAB، ARJ، LZH، ACE، TAR، GZip، UUE، ISO، BZIP2، Z و 7-Zip) پشتیبانی می کند.
 • WinRAR برای فایل های چند رسانه ای ایده آل است. WinRAR به طور خودکار بهترین روش فشرده سازی را شناسایی و انتخاب می کند. الگوریتم فشرده سازی ویژه فایل های چند رسانه ای، فایل های اجرایی و کتابخانه های شی را به خوبی فشرده می کند.
 • WinRAR به شما امکان می دهد آرشیوها را به راحتی به حجم های جداگانه تقسیم کنید و به عنوان مثال ذخیره آنها را در چندین دیسک امکان پذیر می کند.
 • اگر در حال ارسال داده از طریق وب هستید، WinRAR نیز ایده آل است. رمزگذاری رمز عبور 128 بیتی و فناوری امضای تایید شده آن آرامشی را که به دنبالش بوده اید به شما می دهد.
 • WinRAR یک نرم افزار اشتراکی است، به این معنی که شما این شانس را دارید که آن را به طور کامل آزمایش کنید. این برنامه به مدت 40 روز کاملاً رایگان قابل استفاده است.