درام اصلی HBO The Last of Us برای اولین بار در 15 ژانویه اکران می شود

در The Last of Us پدرو پاسکال در نقش جوئل و بلا رمزی در نقش الی حضور دارند. از دیگر نقش های برجسته می توان به نیک آفرمن در نقش بیل، استورم رید در نقش رایلی، جفری پیرس در نقش پری و موری بارتلت در نقش فرانک اشاره کرد. نقش سارا دختر جوئل را نیکو پارکر بازی می کند.

سپتامبر گذشته، Naughty Dog بازسازی اولین بازی پلی استیشن 5 به نام The Last of Us Part I را منتشر کرد. پورت PC نسخه بازسازی شده در مقطعی قرار است منتشر شود، اما ما هنوز تاریخ عرضه ای برای آن نداریم.

منبع

این بازی برنده جایزه در سال 2014 یک بسته الحاقی به نام Left Behind دریافت کرد. یک دنباله مناسب در سال 2020 با عنوان The Last of Us Part II منتشر شد که پنج سال پس از وقایع بازی اصلی اتفاق افتاد.

تایید اولین نمایش تنها چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که HBO اجازه داده بود تاریخ پیش از موعد در صفحه نمایش در HBO Max از بین برود.

تا لبه کیهان و عقب. #آخرین ما در تاریخ 15 ژانویه نمایش داده می شود @HBOMax. pic.twitter.com/TPJxOBZRBr

– آخرین ما (@TheLastofUsHBO) 2 نوامبر 2022

این نمایش 20 سال پس از نابودی تمدن مدرن اتفاق می‌افتد و بر روی بازمانده‌ای به نام جوئل متمرکز است که برای قاچاق الی 14 ساله از یک منطقه قرنطینه ظالمانه استخدام شده است. آنچه در ادامه می‌آید سفری بی‌رحمانه و دلخراش در سراسر کشور است که می‌بیند هر کدام برای بقا به دیگری وابسته هستند.

بخونید:  Apple M2 Review | TechSpot

بسیار مورد انتظار: سریال لایو اکشن آینده HBO بر اساس The Last of Us در 15 ژانویه 2023 پخش خواهد شد. فصل اول نه قسمتی سریال اصلی در ساعت 9 شب شرقی از HBO پخش خواهد شد و برای پخش با کیفیت 4K از طریق HBO Max در دسترس خواهد بود. برخلاف نتفلیکس، HBO همچنان تماشای قرار را ترجیح می‌دهد، بنابراین انتظار داشته باشید که هر هفته یک قسمت جدید را با پیشرفت فصل دریافت کنید.

HBO رسماً در اوایل سال 2020 اقتباس لایو اکشن را با هدایت کریگ مازین و نیل دراکمن اعلام کرد. کارولین اشتراوس (چرنوبیل و بازی تاج و تخت) به همراه ایوان ولز از Naughty Dog نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی حضور خواهند داشت. این بازی بر اساس فرنچایز موفق بازی های ویدیویی Naughty Dog با همین نام است که اولین نسخه آن در سال 2013 برای پلی استیشن 3 منتشر شد و در سال بعد به PS4 منتقل شد.