درایور اخیر 526.47 انویدیا برای بازیکنان Modern Warfare 2 سردرد ایجاد کرده است.

به نظر می رسد ایمیل انویدیا با زبان استاندارد انتشار درایور آنها که ادعا می کند “بهترین تجربه بازی ممکن برای همه نسخه‌های اصلی جدید.” در ایمیل آمده است که این رفتار “…دقیقاً به همین دلیل است که آخرین نسخه Game Ready Driver ما در وهله اول برای این عنوان تبلیغ یا توصیه نشده است.” لاین آپ، بدون شک، به عنوان یک نسخه جدید بزرگ واجد شرایط است.

ما متوجه برخی مشکلات پایداری با آخرین درایورهای NVIDIA 526.47 در Call of Duty شده‌ایم. #MWII. در حال حاضر پیشنهاد می کنیم درایورهای 516.59 یا 522.25 را نگه دارید.

— BeenoxCODPC (@BeenoxCODPC) 27 اکتبر 2022

انویدیا در حال حاضر در حال کار بر روی یک اصلاح برای رفع باگ شناسایی شده است. هیچ اطلاعات اضافی یا جدول زمانی در مورد زمان آماده شدن ندارد. با این حال، تیم گرین معمولاً در مورد این موارد بسیار سریع عمل می کند و باید به زودی یک بسته به روز شده را منتشر کند.

آخرین بسته Game Ready Driver انویدیا ادعا می کند که بهترین تجربه بازی ممکن را برای همه نسخه های اصلی جدید ارائه می دهد. یادداشت‌های انتشار این بسته همچنین بیان می‌کنند که نسخه دارای گواهینامه Windows Hardware Quality Labs (WHQL) است، که معمولاً نشانه‌ای از این است که یک بسته درایور با موفقیت مجموعه تست نرم‌افزار مایکروسافت را پشت سر گذاشته و برای انتشار گسترده آماده است. علیرغم ادعا و گواهی، به نظر می رسد آخرین بسته درایور باعث ایجاد چندین مشکل در رایانه شخصی Modern Warfare 2 شود.

منبع

بخونید:  اولین هارد 5 مگابایتی تقریباً ...