درخواست ایلان ماسک برای به تاخیر انداختن آزمایشی توییتر پذیرفته شد، اما خرید باید تا 28 اکتبر تکمیل شود

وکلای توییتر گفتند: «مدافعان می توانند و باید هفته آینده تعطیل شوند. تا زمانی که این کار را انجام ندهند، این اقدام قابل بحث نیست و باید محاکمه شود.»

h/t: نگهبان

منبع

به طور خلاصه: ایلان ماسک و توییتر تا ده روز دیگر علیه یکدیگر محاکمه نخواهند شد زیرا ثروتمندترین مرد جهان موافقت کرده است که این پلتفرم را به قیمت اصلی آن 54.20 دلار به ازای هر سهم یا 44 میلیارد دلار خریداری کند. هشدار این است که معامله باید تا 28 اکتبر انجام شود. در غیر این صورت، دادگاه در نوامبر برگزار می شود.

خرید توییتر یک تسریع کننده برای ایجاد X، برنامه همه چیز است

— ایلان ماسک (@elonmusk) 4 اکتبر 2022

گمان می رود که ماسک دوباره نظر خود را تغییر داده است، زیرا به نظر می رسد به طور فزاینده ای به نظر می رسد که قانون در کنار توییتر در نبرد قانونی آینده باشد.

به نظر می رسد که تصاحب ماسک توییتر هنوز یک نتیجه قطعی نیست، به خصوص اگر تامین مالی بدهی محقق نشود. این حماسه ممکن است هنوز چند فصل دیگر داشته باشد.

یکی از نمایندگان گفت که ماسک هنوز در حال نهایی کردن بسته مالی 12.5 میلیارد دلاری است که برای تکمیل خرید لازم است، اما این بسته قبل از 17 اکتبر آماده نخواهد شد. حدس زده می‌شود که ماسک می‌تواند سهام بیشتری از تسلا را بفروشد تا در صورت نیاز به تامین مالی این معامله کمک کند. هر دو طرف تا ساعت 5 بعدازظهر در 28 اکتبر فرصت دارند معامله را تکمیل کنند یا آزمایش در ماه آینده آغاز خواهد شد.

بخونید:  انویدیا در تابستان امسال کارت های RTX 4060، 4060 Ti، 4080 و 4090 را تقدیم می کند.

حماسه به‌ظاهر پایان ناپذیری که مشاجره ماسک با توییتر است، روز دوشنبه زمانی که رئیس تسلا چرخشی انجام داد و تصمیم گرفت شرکت را با قیمت اصلی توافق شده بخرد، تقریباً سه ماه پس از انصراف وی از خرید به دلیل اتهامات وارده، تغییر دیگری پیدا کرد. تعداد اکانت های جعلی در سایت بسیار بیشتر از ادعای توییتر است.

اما از زمانی که ماسک تصمیم گرفت مبلغ 44 میلیارد دلاری را که توییتر می خواهد بپردازد، روند آرامی نداشته است. دیروز، او از قاضی رئیس، کاتلین مک کورمیک، خواست تا تمام دعواها را متوقف کند، زیرا او به دنبال تأمین بودجه برای معامله است. مک کورمیک اکنون با این درخواست موافقت کرده است.