درز گسترده GTA 6 با بیش از 90 ویدیو و اسکرین شات که به صورت آنلاین توسط هکر اوبر منتشر شده است

چه اتفاقی افتاده؟ آنچه گفته می‌شود درز گسترده محتوای GTA 6، شامل ده‌ها ویدیوی ساخت آزمایشی و اسکرین‌شات، توسط این هکر 18 ساله منتشر شده است که ادعا می‌کند در پشت نفوذ اخیر اوبر قرار دارد. اینکه آیا آنها مشروع هستند هنوز قابل بحث است، اما بسیاری از آن ها با شایعات قبلی مطابقت دارد، و دیالوگ ها و کات سین ها به طور قانع کننده ای شبیه راک استار به نظر می رسند.

یکی دیگر از عناصر جالب در همه اینها این است که افشاکننده، “teapotuberhacker” ادعا می کند که همان هکری است که مسئول نفوذ گسترده Uber است که چند روز پیش رخ داد. یک جوان 18 ساله با نام کاربری “teapots2022” به سادگی با فریب کارمندی که رمز عبور خود را از طریق پیامک تحویل می دهد، به سیستم های غول اشتراک گذاری سواری دسترسی پیدا کرد.

منبع

معمولاً می توان انتظار داشت پیوندی مانند این منجر به دانلود بدافزار کلاهبرداری شود، اما نه، این واقعاً کلیپ های ادعایی از بازی در حال توسعه است.

ویدیوی بالا شخصیتی به نام لوچیارو را نشان می‌دهد که توسط بازیکن کنترل می‌شود، در حالی که یک تایمر برای رسیدن پلیس شمارش معکوس می‌کند، در کنار شخصی به نام جیسون از یک غذاخوری دزدی می‌کنند. کمی خشن به نظر می‌رسد، با تعدادی مکان‌نما، بریده‌شده و بافت‌های از دست رفته، اما است ساخت تست توسعه دهنده

برخی از کات سین ها نیز به این نشت اصالت می بخشند. آن‌ها چیزی شبیه به بازیگران حرفه‌ای و دیالوگ‌هایی دارند که بلافاصله با یک بازی GTA مرتبط می‌شوند.

GTA 6 Strip Club دیوانه می شود pic.twitter.com/Vd0VX3hxkG

— جینکس (@Jinxintel) 18 سپتامبر 2022