درز گسترده GTA 6 با بیش از 90 ویدیو و اسکرین شات که به صورت آنلاین توسط هکر اوبر منتشر شده است

چه اتفاقی افتاده؟ آنچه گفته می‌شود درز گسترده محتوای GTA 6، شامل ده‌ها ویدیوی ساخت آزمایشی و اسکرین‌شات، توسط این هکر 18 ساله منتشر شده است که ادعا می‌کند در پشت نفوذ اخیر اوبر قرار دارد. اینکه آیا آنها مشروع هستند هنوز قابل بحث است، اما بسیاری از آن ها با شایعات قبلی مطابقت دارد، و دیالوگ ها و کات سین ها به طور قانع کننده ای شبیه راک استار به نظر می رسند.

ویدیوی بالا شخصیتی به نام لوچیارو را نشان می‌دهد که توسط بازیکن کنترل می‌شود، در حالی که یک تایمر برای رسیدن پلیس شمارش معکوس می‌کند، در کنار شخصی به نام جیسون از یک غذاخوری دزدی می‌کنند. کمی خشن به نظر می‌رسد، با تعدادی مکان‌نما، بریده‌شده و بافت‌های از دست رفته، اما است ساخت تست توسعه دهنده

حدود پنج ساعت پیش (در زمان نگارش مقاله) یک فایل فشرده در GTAForums با این پیام ارسال شد: “در اینجا 90 فیلم/کلیپ از GTA 6 وجود دارد. ممکن است به زودی اطلاعات بیشتری به بیرون درز کنم، کد منبع GTA 5 و 6 و دارایی ها، ساخت آزمایشی GTA 6.”

برخی از کات سین ها نیز به این نشت اصالت می بخشند. آن‌ها چیزی شبیه به بازیگران حرفه‌ای و دیالوگ‌هایی دارند که بلافاصله با یک بازی GTA مرتبط می‌شوند.

آخرین خبر رسمی که در مورد GTA 6 شنیدیم این بود که Rockstar می خواهد این بازی معیاری برای “سریال، صنعت ما و همه سرگرمی ها” تعیین کند. طبق گزارش‌ها، این شرکت در ششمین قسمت اصلی از نظر سیاسی موضع درست تری اتخاذ خواهد کرد و با تمسخر گروه‌های به حاشیه رانده‌شده، “مشت پاره” نخواهد شد. GTA 6 ممکن است تا سال 2024 یا حتی 2025 وارد بازار نشود، بنابراین قبل از اینکه بفهمیم چه چیزی در فروشگاه وجود دارد، منتظر طولانی هستیم.

بخونید:  Apple Watch is likely getting a major overhaul for its 10th anniversary

منبع

GTA 6 Strip Club دیوانه می شود pic.twitter.com/Vd0VX3hxkG

— جینکس (@Jinxintel) 18 سپتامبر 2022

شایعات قبلی ادعا می‌کنند که GTA 6 دوباره دارای چندین قهرمان خواهد بود و اولین بازی از این سری با یک شخصیت زن قابل بازی خواهد بود. ما همچنین شنیدیم که در چندین شهر از جمله Vice City برگزار خواهد شد. VCPD روی ماشین پلیس در ویدیو نشان می دهد که ما به مکان سبک میامی در GTA 6 باز خواهیم گشت.

یکی دیگر از عناصر جالب در همه اینها این است که افشاکننده، “teapotuberhacker” ادعا می کند که همان هکری است که مسئول نفوذ گسترده Uber است که چند روز پیش رخ داد. یک جوان 18 ساله با نام کاربری “teapots2022” به سادگی با فریب کارمندی که رمز عبور خود را از طریق پیامک تحویل می دهد، به سیستم های غول اشتراک گذاری سواری دسترسی پیدا کرد.