درز گسترده GTA 6 با بیش از 90 ویدیو و اسکرین شات که به صورت آنلاین توسط هکر اوبر منتشر شده است

آخرین خبر رسمی که در مورد GTA 6 شنیدیم این بود که Rockstar می خواهد این بازی معیاری برای “سریال، صنعت ما و همه سرگرمی ها” تعیین کند. طبق گزارش‌ها، این شرکت در ششمین قسمت اصلی از نظر سیاسی موضع درست تری اتخاذ خواهد کرد و با تمسخر گروه‌های به حاشیه رانده‌شده، “مشت پاره” نخواهد شد. GTA 6 ممکن است تا سال 2024 یا حتی 2025 وارد بازار نشود، بنابراین قبل از اینکه بفهمیم چه چیزی در فروشگاه وجود دارد، منتظر طولانی هستیم.

منبع

ویدیوی بالا شخصیتی به نام لوچیارو را نشان می‌دهد که توسط بازیکن کنترل می‌شود، در حالی که یک تایمر برای رسیدن پلیس شمارش معکوس می‌کند، در کنار شخصی به نام جیسون از یک غذاخوری دزدی می‌کنند. کمی خشن به نظر می‌رسد، با تعدادی مکان‌نما، بریده‌شده و بافت‌های از دست رفته، اما است ساخت تست توسعه دهنده

برخی از کات سین ها نیز به این نشت اصالت می بخشند. آن‌ها چیزی شبیه به بازیگران حرفه‌ای و دیالوگ‌هایی دارند که بلافاصله با یک بازی GTA مرتبط می‌شوند.

یکی دیگر از عناصر جالب در همه اینها این است که افشاکننده، “teapotuberhacker” ادعا می کند که همان هکری است که مسئول نفوذ گسترده Uber است که چند روز پیش رخ داد. یک جوان 18 ساله با نام کاربری “teapots2022” به سادگی با فریب کارمندی که رمز عبور خود را از طریق پیامک تحویل می دهد، به سیستم های غول اشتراک گذاری سواری دسترسی پیدا کرد.

بخونید:  آرشیو اینترنت با شبیه سازهای ماشین حساب جدید خود روی عشق شما به ریاضیات حساب می کند