در اینجا اولین نگاهی به فیلم بعدی Super Mario Bros داریم


نینتندو حداقل از سال 2017 روی یک پروژه سینمایی برادران سوپر ماریو کار می کند و امروز اولین تریلر فیلم را در کامیک کان نیویورک به نمایش گذاشت.

در حال حاضر در مرحله پس از تولید قرار دارد و برای اکران در 7 آوریل 2023 آماده شده است، این فیلم انیمیشنی آینده توسط یونیورسال پیکچرز و نینتندو تامین مالی می شود و در کنار ایلومینیشن که بیشتر برای فرنچایزهای Despicable Me، Sing و The Secret Life of Pets شناخته می شود، کار می کند.

خلاصه داستان مشخص است: لوله کشی به نام ماریو به همراه برادرش لوئیجی در یک هزارتوی زیرزمینی سفر می کنند و در تلاش برای نجات یک شاهزاده خانم اسیر شده هستند. واقعیت جالب – برادران سوپر ماریو اصلی اولین فیلمی بود که بر اساس یک سری بازی های ویدیویی ساخته شد. این فیلم با استقبال ضعیف منتقدان مواجه شد و در Rotten Tomatoes تنها 28 درصد امتیاز دارد. برخلاف فیلم اصلی برادران سوپر ماریو در سال 1993، فیلم جدید قرار است انیمیشنی باشد.

این انیمیشن بازیگران زیادی دارد، از جمله کریس پرت در نقش ماریو. صداپیشگی پرنسس هلو را Anya Taylor-Joy که بیشتر برای The Queen’s Gambit شناخته شده است، بر عهده خواهد داشت. It’s Always Sunny در فیلادلفیا Charlie Day نقش لوئیجی را بازی می کند، جک بلک Bowser خواهد بود و Keegan-Michael Key صداپیشگی Toad را بر عهده خواهد داشت.

انتظار داشته باشید که صدای خنده ست روگان توسط Donkey Kong را بشنوید، فرد آرمیسن کرانکی کونگ خواهد بود، کوین مایکل ریچاردسون (دکتر هیبرت جدید از The Simpsons) کامک خواهد بود و اسپایک قرار است توسط سباستین مانیسکالکو صداپیشگی کند. علاوه بر این، چارلز مارتینت، که صداپیشگی ماریو، لوئیجی و والوئیجی را بر عهده داشته است، در فیلم «کمئوهای غافلگیرکننده» ظاهر خواهد شد.

بخونید:  اسناد دادگاه حاکی از آن است که گوگل تصورات نادرست حریم خصوصی از حالت ناشناس کروم را پرورش داده است

تریلر بسیار سرگرم کننده به نظر می رسد و پس از یک سری فیلم های انیمیشن موفق (از جمله اقتباس هایی مانند Sonic)، به نظر می رسد که این یک فیلم موفق تضمینی خواهد بود.منبع