در اینجا دلیلی وجود دارد که شما نباید روی iPad اپل نسل دهم خود بنشینید


چه اتفاقی افتاده؟ آی‌پد نسل دهم اپل در ماه اکتبر با یکی از بزرگ‌ترین بازطراحی‌هایی که تبلت‌های سطح پایه در سال‌های اخیر دیده بود، وارد بازار شد، اما در حول و حوش انتشار، سر و صدای زیادی وجود نداشت، و دستگاه بازبینی‌های متوسط ​​به خوبی را به دست آورد. طبق سنت محصولات جدید فناوری، آی‌پد به تازگی از طریق کانال یوتیوب JerryRigEverything مورد سوء استفاده قرار گرفته است.

مانند آی‌پد پرو و ​​ایر، آی‌پد نسل دهم دارای طراحی تمام صفحه و پوشش لبه‌ای صاف است که دکمه هوم حذف شده و Touch ID به دکمه پاور بالا منتقل شده است. همچنین دارای یک درگاه USB-C است، به این معنی که اکنون کل خط آی‌پد از استاندارد شارژ پشتیبانی می‌کند و به آن اجازه می‌دهد با قوانین جدید اتحادیه اروپا که از 28 دسامبر 2024 اجرایی می‌شوند، مطابقت داشته باشد.

زک نلسون ویدیو را با بررسی اپل در مورد این واقعیت آغاز می کند که فقط نسل اول اپل پنسل با آی پد جدید سازگار است. به صورت بی سیم شارژ نمی شود و دارای کانکتور درگاه لایتنینگ است، بنابراین برای شارژ مداد نیاز به خرید یک آداپتور اپل پنسیل جداگانه 9 دلاری دارد.

با شروع آزمایش خراش، آسیب در سطح 6 در مقیاس سختی Mohs، با شیارهای عمیق تر در سطح 7 ظاهر می شود. این یک نتیجه معمولی است: Galaxy Tab S8 Ultra و Galaxy Fold 4 نتیجه یکسانی داشتند.

تست خراش بیرونی نشان می‌دهد که چرا نباید تیغه‌ای را در نزدیکی iPad خود تکان دهید، اگرچه اسکنر اثر انگشت/دکمه پاور به خوبی نگه می‌دارد. تست سوختگی مثبت است زیرا علامت سیاهی که پس از 15 ثانیه قرار گرفتن در معرض شعله ظاهر می شود به سرعت از روی صفحه نمایش محو می شود.

بالاخره تست خمش فرا می رسد. جدیدترین آیپد پرو، همانند آیپد مینی قدیمی، به خوبی زنده ماند. به نظر می‌رسد آی‌پد نسل دهم دوام برادران و برادرانش را ندارد و در نقطه ضعف بدون تلاش زیاد نلسون شکسته می‌شود.

نلسون همچنین آی‌پد را باز می‌کند تا فضای شگفت‌انگیزی را نشان دهد و یکی از بلندگوها کاملاً دور از سوراخ مشبک ظاهر می‌شود.

یکی از بزرگترین شکایات در مورد آی‌پد 399 دلاری نسل دهم این است که جهش قیمت نسبت به نسل قبلی خود با تعداد بهبودها و ویژگی‌های جدید برابری نمی‌کند. تمام بررسی ها را اینجا بررسی کنید.منبع