دو نمونه اولیه NES منتشر نشده در eBay درآمد زیادی به همراه خواهند داشت

مزایده دوم و شاید حتی قانع‌کننده‌تر، مربوط به یک نمونه اولیه کارتریج آزمایشی NES است که طبق گزارش‌ها توسط Rare ساخته شده است. اسکنر دوبله، یک نمونه اولیه یک سطحی است که برای Power Glove طراحی شده است. قابل ذکر است که تنها دو بازی تا کنون با پشتیبانی رسمی از لوازم جانبی بدبخت NES منتشر شده است. اگر وارد بازار شده بود، این سومین بار بود.

اولین مورد برای نمونه اولیه ایالات متحده از میدان های جنگ ناپلئون است. طبق توضیحات، این بازی بی‌نظیر و منتشر نشده پس از خرید Broderbund توسط The Learning Company در سال 1998، از یک زباله‌دان نجات یافت. این سبد دارای گواهینامه WATA است و شامل دو رام CHR اضافی است. حتی با تمام جعبه آرت مورد نیاز برای ساخت جعبه بازی خرده فروشی همراه است.

من نمی دانم چه قیمتی برای اینها باید انتظار داشته باشم، اما در تجربه من در اینجا هزاران نفر هستیم. اگر پول نقد دارید و می خواهید اینها را ببینید، DM من باز است. اگر در ایالات متحده هستید و می خواهید برای این منظور به VGHF کمک مالی کنید، می توانیم گزینه های کسر مالیات را نیز مورد بحث قرار دهیم.

— فرانک سیفالدی (PRGE).nes (@frankcifaldi) 11 اکتبر 2022

در اینجا امیدواریم که بازی‌ها به دست مالکی برسد که مایل است آنها را رها کند تا جامعه جمعی از آن لذت ببرند.

منبع

میدان‌های نبرد ناپلئون تقریباً چهار روز از زمان نگارش این مقاله باقی مانده است و تا سقف 5900 دلار پیشنهاد شده است.

بخونید:  مایکروسافت در حال برنامه ریزی نسخه اصلی بعدی ویندوز برای سال 2024 است

حراج اسکنر حدود یک روز و نیم باقی مانده است و تا 6000 دلار در حال حاضر است. هر دو فروشنده با صدها تراکنش موفق، بازخورد 100 درصد مثبت دارند.

با این حال، هر کسی که علاقه مند به کمک در این تلاش است، می تواند DM Cifaldi را در مورد گزینه های قابل کسر مالیات برای اهدا به VGHF بحث کند. در یک پست در 11 اکتبر، سیفالدی گفت که آنها قبلاً 4000 دلار جمع آوری کرده اند تا به سمت خریدها بروند.