دیزنی در حال بررسی یک برنامه عضویت مانند Prime است تا از امپراتوری سرگرمی وسیع خود استفاده کند

با این حال، آنچه منابع تایید کردند این است که هدف دیزنی از این برنامه جمع آوری داده های اضافی در مورد مشتریانش است. بینش بیشتر در مورد نمایش‌هایی که مردم تماشا می‌کردند، سفرهایی که انجام می‌دادند و کالاهایی که خریداری می‌کردند می‌تواند برای هدفمندتر کردن توصیه‌های آینده استفاده شود.

اختلاط و تطبیق محصولات و خدمات از بخش‌های مختلف آن می‌تواند منجر به یک پیشنهاد اشتراکی جامع و جذاب شود که رقبا نمی‌توانند با آن مطابقت کنند.

این برنامه که گفته می شود هنوز در مراحل اولیه است، هنوز پنجره راه اندازی ندارد. منابع همچنین چیزی برای به اشتراک گذاشتن در مورد قیمت بالقوه، امتیازات یا سطوح عضویت نداشتند. یک نفر گفت که برخی از مدیران داخلی از این ابتکار به عنوان دیزنی پرایم یاد کرده اند، اما اضافه کرد که این نام رسمی برنامه نخواهد بود.

علاوه بر Disney+، Hulu و ESPN+، Disney چندین پارک موضوعی، کشتی‌های تفریحی و استراحتگاه‌ها را در سرتاسر جهان اداره می‌کند و حتی از فروش کالا پول بیشتری به دست می‌آورد. آنها حتی یک ماجراجویی با جت شخصی – تعطیلات تقریباً یک ماهه در شش کشور، دوازده پارک موضوعی و توقف در برج ایفل، اهرام جیزه و تاج محل – را برای کسانی که جیب های عمیق دارند ارائه می دهند.

چه اتفاقی افتاده؟ گزارش شده است که دیزنی در حال بررسی امکان راه اندازی یک برنامه عضویت است که مزایای متعددی را گرد هم می آورد، برخلاف آنچه آمازون به مشترکین Prime ارائه می دهد. منابع آشنا با این بحث ها به وال استریت ژورنال گفتند که دیزنی در حال بررسی عضویتی برای طرفداران و مشتریان معمولی است که می تواند آنها را تشویق کند تا برای انواع محصولات و خدماتی که ارائه می دهد خرج کنند.

بخونید:  ائتلاف بین المللی مشاوره امنیتی علیه باج افزار LockBit صادر می کند

اعتبار تصویر: آدریان والورده، ریک هانمنبع

دیزنی در حال حاضر یک طرح عضویت به نام D23 را برای طرفداران سرسخت اجرا می کند که امکان دسترسی به رویدادهای ویژه و کالاهای انحصاری را فراهم می کند. قیمت D23 از 99.99 دلار در سال شروع می شود.

منابع گفتند دیزنی آمازون پرایم و همچنین اپل وان را مورد مطالعه قرار داده است و حتی در مورد امکان افزودن امتیازات شخص ثالث به یک برنامه بالقوه برای افزایش جذابیت آن بحث کرده است. همین ماه گذشته، Walmart پخش جریانی Paramount+ را به عنوان یک امتیاز برای مشترکین Walmart+ اضافه کرد.