دیسک Call of Duty: Modern Warfare II PS5 حاوی تنها 70 مگابایت داده است که به دانلود 150 گیگابایتی نیاز دارد.

یک حساب توییتر که فهرستی از محتویات بازی‌های خرده‌فروشی روی دیسک را نشان می‌دهد، نشان می‌دهد که دیسک پلی‌استیشن 5 برای Call of Duty: Modern Warfare II تنها 70 مگابایت داده دارد. بدتر از همه، این بازی – که این هفته راه اندازی می شود – نیاز به دانلود 150 گیگابایتی دارد. همین امر احتمالاً در ایکس باکس نیز صادق است.

70 مگابایت … pic.twitter.com/NkgamI1VIs

– بازی میکنه؟ (@DoesItPlay1) 26 اکتبر 2022

WTF؟! بازی ها اغلب حجم زیادی از داده ها را از دیسک خارج می کنند و کاربران ناامید را مجبور به دانلودهای ناخواسته می کنند. Call of Duty: Modern Warfare II ممکن است یک افراطی جدید برای تمرین، حداقل برای بازی‌های کنسولی باشد.

علاوه بر این، Infinity Ward هشدار داد کاربران مخالف تغییر منطقه دستگاه خود به نیوزلند برای شروع بازی قبل از راه اندازی رسمی در جایی که واقعاً در آن زندگی می کنند، هستند. استفاده از این ترفند می تواند بازیکنان را تا تاریخ خیابان محلی خود از بازی خارج کند.

منبع

در خبرهای بد دیگر برای تجربه آفلاین Modern Warfare II، فقط حالت چند نفره آفلاین شامل سه نقشه و یک حالت – Team Deathmatch. ورودی های اخیر در این سری شامل محتوای آفلاین چند نفره بسیار بیشتری بود. خوشبختانه فرنچایز به پشتیبانی از صفحه نمایش تقسیم شده ادامه می دهد.

با این حال، تعداد زیادی از کاربران کنسول هنوز به نسخه های فیزیکی وابسته هستند. از آنجایی که دیسک‌های Modern Warfare II اساساً خالی هستند، آنها فقط به عنوان مجوزهای مالکیتی عمل می‌کنند که کاربران همچنان می‌توانند اجاره کنند، تجارت کنند، بفروشند یا قرض بگیرند.

بخونید:  Baldur's Gate 3 tops charts as highest-rated PC game ever on Metacritic, best overall game ever on OpenCritic

کاربران اغلب از نیاز به دانلود وصله‌های بزرگ روز اول شکایت کرده‌اند که به محض قرار دادن دیسک در کنسول خود، از لذت بردن از یک بازی جدید جلوگیری می‌کنند. Modern Warfare II همه چیز را یک قدم جلوتر می‌برد و مشتریان را ملزم می‌کند که کل بازی را حتی اگر نسخه فیزیکی آن را خریداری کرده‌اند دانلود کنند، و این یک دانلود بزرگ است.

نسخه قبلی بازی – Call of Duty: Modern Warfare 2019 – نیز از حجم دانلود بدنام و نیازهای ذخیره سازی رنج می برد. با این حال، این عنوان بهانه ای بود که در قسمت بالایی به Call of Duty: Warzone متصل شده بود، که برای دنباله آن صدق نمی کند. تنها پوشش نقره‌ای این است که Modern Warfare II به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با نصب یا حذف مستقل حالت‌های کمپین، همکاری و Spec Ops در فضا صرفه‌جویی کنند.