رئیس ایکس باکس نمونه اولیه دستگاه پخش بازی «Keystone» را معرفی کرد

پس از اعتراف گوگل مبنی بر تعطیل شدن Stadia در چند ماه پس از عدم دستیابی به تعداد کاربران مورد انتظار، صحبت های زیادی در مورد سرویس های فقط پخش جریانی وجود دارد. سرویس Xbox Game Pass در حال حاضر بسیار محبوب است و در تلفن ها و تلویزیون های سامسونگ در دسترس است، بنابراین جعبه اختصاصی ممکن است در جایی موفق شود که دیگران شکست خورده باشند.

منبع

چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت تأیید کرده است که فیل اسپنسر یک بار دیگر یک محصول منتشر نشده را با گذاشتن آن در قفسه خود فاش کرده است. در این مناسبت، رئیس ایکس‌باکس به‌طور مختصر دستگاه استریم Game Pass شرکت خود را با نام رمز Keystone به نمایش گذاشت، اگرچه این فقط یک نمونه اولیه است. نسخه نهایی احتمالاً کاملاً متفاوت به نظر می رسد.

حالا در مورد قرار دادن نمونه های اولیه قدیمی در قفسه رئیس خود چه گفتیم

— ایکس باکس (@Xbox) 10 اکتبر 2022

مایکروسافت اکنون تأیید کرده است که دستگاه موجود در قفسه اسپنسر یک نسخه اولیه قدیمی‌تر از Keystone است – یعنی دستگاهی که قبل از اینکه شرکت از آن طراحی دور شود روی آن کار می‌شد.

به نظر می‌رسد که اسپنسر تمایل زیادی به گذاشتن محصولات منتشر نشده مایکروسافت در معرض دید همگان دارد – اما لزوماً متوجه نمی‌شوند. او در سال 2020، ماه‌ها قبل از عرضه Xbox Series S مصاحبه‌هایی انجام داد که در آن کنسول پشت سر او در قفسه کتاب او نشسته بود.