راه اندازی مشاغل TechSpot: حرکت شغلی بعدی خود را مشخص کنید


شرکت‌های فناوری به دنبال استخدام افراد حرفه‌ای هستند که فقط واجد شرایط نیستند، اما واقعاً علاقه‌مند به کاری هستند که انجام می‌دهند.

صنعت فناوری اکنون بخش بزرگی از اقتصاد است و دائماً در جستجوی استعدادهای جدید است. از زمانی که به یاد داریم، TechSpot هدف سایت‌های کاریابی و استخدام‌کنندگانی بوده است که به دنبال استعدادهای فناوری هستند.

امروز ما TechSpot Jobs را راه‌اندازی می‌کنیم، تلاشی جدید برای کمک به جامعه متخصصان فناوری اطلاعات و فناوری ما به طور مؤثرتری با شرکت‌هایی که به دنبال پر کردن موقعیت‌های شغلی در حوزه‌های تخصصی شما هستند، ارتباط برقرار کنند.

چه به دنبال شغل جدیدی باشید و چه به دنبال شخصی برای پر کردن فرصت شغلی در شرکت خود هستید، امیدواریم بتوانیم با ابزارهایی در خدمت شما باشیم تا مناسب شغل بعدی خود را پیدا کنید. ما با Jobbio’s Amply Network همکاری کرده‌ایم تا یک تابلوی شغلی انحصاری ایجاد کنیم که یک پلتفرم استخدام یکپارچه را امکان‌پذیر می‌کند و فهرستی از مشاغل را که منحصراً برای انجمن TechSpot انتخاب شده است، ارائه می‌کند.

با هم، شرکت‌هایی را با استعدادهای بالقوه مرتبط می‌کنیم که ممکن است فعالانه به دنبال نقش جدیدی نباشند. این به کارفرمایان کمک می‌کند تا بهترین کارمندان را بیابند و به کارگران کمک می‌کند تا نقش‌های باز را که در غیر این صورت نمی‌توانستند پیدا کنند.

توسعه‌دهندگان نرم‌افزار، مهندسان شبکه، تکنسین‌های پشتیبانی و مدیران محصول، می‌توانید فهرست‌های شغلی را بر اساس مکان، تجربه، اندازه شرکت و حتی در یک شرکت خاص که دارای چندین فرصت است محدود کرده و جستجو کنید.

شبکه Amply به ما امکان دسترسی به هزاران موقعیت شغلی باورنکردنی را می دهد، در حالی که یک موتور جستجوی گوگل مانند برای مشاغل فنی را اجرا می کنیم. آیا افتتاحیه در شرکت خود دارید؟ TechSpot Jobs به کارفرمایان کمک می کند تا توجه نامزدها را به لیست شما جلب کنند. با ارسال پست در TechSpot Jobs، می‌توانید با استفاده از شبکه گسترده Jobbio به استعدادهای برتر در جامعه فناوری ما و در سراسر وب دسترسی پیدا کنید.

ما از پیوستن نیروها به TechSpot و ارائه تخصص خود در پلتفرم‌های استخدام، به ویژه قرار دادن نقش‌ها و شرکت‌های مناسب در مقابل مخاطبان مناسب، هیجان‌زده هستیم، و معتقدیم این همکاری با TechSpot پتانسیل عظیمی را برای جامعه پرشور آنها ارائه می‌دهد.» استفن کوین، مدیر عامل Jobbio گفت.

برای یافتن شغل یا گسترش پتانسیل شغلی خود، امروز هیئت شغلی TechSpot را کشف کنید.منبع