رایگان در فروشگاه Epic Games این هفته: Midnight Ghost Hunt

در این بازی 4v4 از Vaulted Sky Games و Coffee Stain Publishing، شما به طور متناوب به عنوان یک روح و یک شکارچی در “مبارزه پر هرج و مرج بین زنده ها و مردگان” بازی خواهید کرد. به عنوان یک روح، شما وسایل روزمره را در اختیار خواهید داشت و با همکارهای خود برای ایجاد تله و کمین شکارچیان کار خواهید کرد. برعکس، شکارچیان وظیفه دارند همه ارواح را قبل از اینکه ساعت به 12 برسد و شکارچیان شکار شده شوند را بیرون کنند.

Midnight Ghost Hunt به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه در 31 مارس 2022 در فروشگاه Epic Games Store عرضه شد و معمولاً 19.99 دلار قیمت دارد.

به طور خلاصه: یک پنجشنبه دیگر، یک بازی رایگان دیگر توسط فروشگاه Epic Games. بازی رایگان این هفته Midnight Ghost Hunt است، یک بازی چند نفره پنهان و جستجو که برای اولین بار به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه در سال گذشته وارد فروشگاه شد.

این بازی دارای چندین مکان خالی از سکنه با وسایل مختلف برای در اختیار داشتن است که هر کدام تاکتیک‌های متفاوتی را برای در نظر گرفتن و مواردی برای پرتاب کردن به سوی شکارچیان ارائه می‌دهند. این بازی با توجه به تریلر گیم‌پلی دسترسی زودهنگام نسبتاً شیک به نظر می‌رسید و احتمالاً در طول سال گذشته بهتر شده است.

نکات برجسته این فروش در حال انجام عبارتند از: Dying Light 2: Stay Human، Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition و TOHU. در همین حال، Battlefield 2042، Anno 1800 Standard Edition و PC Building Simulator را می توان با 75 درصد تخفیف از قیمت معمولی خود خریداری کرد. اگر به دنبال تخفیف عمیق‌تری هستید، شاید ۸۰ درصد تخفیف Nickelodeon All-Star Brawl یا Ghost Recon Breakpoint ارزش آن را داشته باشد.

بخونید:  معیار مقیاس بندی حافظه AMD Ryzen 9 7950X3D

این بازی رایگان بخشی از فروش مگا است که ماه گذشته آغاز شد و تا 15 ژوئن ادامه دارد. هر هفته، Epic یک بازی رایگان جدید را برای بازیکنان عرضه می‌کند. اولی Death Stranding بود و هفته گذشته Fallout: New Vegas عرضه شد. به محض اینکه ادعا کردید، آن را نگه دارید.

در استیم، اکثر نقدهای بیش از 4300 بازی بسیار مثبت هستند.

کوپن Epic نیز همچنان در حال بازی است. با استفاده از آن، می‌توانید 25 درصد تخفیف روی بازی‌های واجد شرایط دریافت کنید، و می‌توانید از آن برای تک‌نفره‌ها یا خریدهایی با چند بازی که مجموع آن‌ها تا 14.99 دلار یا بیشتر پس از هر تخفیف فروش، استفاده می‌شود. کوپن Epic به طور خودکار در هنگام پرداخت اعمال می شود و پس از انجام هر تراکنش واجد شرایط، کوپن دیگری دریافت خواهید کرد.منبع