رستوران های لاکچری شگفت انگیز برج العرب

جالب است بدانید که کبابهای رستوران حس توران روی شمشیرهای تزیینی آماده میشود و به همان شکل نیز روی میز شما سرو خواهد شد. هماهنگی شکل و نمای خارجی با تم داخلی، رنگ ها، نورپردازی و سبک چیدمان از مواردی است که باید به آن توجه شود. خب اگر اهل خوردن آش باشید، حتماً نام آش نیکو صفت به گوشتان خورده است. می باشد. این نام یادآور خوردن یک کاسه نودل لذیذ می باشد. در دقایقی از زندگی ما کافه ها، رستوران ها، اینستاگرام و طراحی داخلی همه دست به دست هم داده اند تا سبک جدیدی از زندگی، تفریحات و حتی خوردن داشته باشیم. امروزه با تغییر سبک های دکوراسیون و مدرنیته شدن آن ها، استفاده از متریال های نوین بسیار حائز اهمیت است. در مواجهه با چالش ایجاد کانسپتی یکپارچه برای لوگو، برندسازی، دستورالعمل نودل ها، طراحی داخلی و طراحی نما، این دو شریک تصمیم گرفتند از یکی از برندهای طراحی منسوجات در مالزی که به طرح های برگ و موتیف های گلدارش معروف است کمک بگیرند. پس مهم است که دیزاین آن به چه صورت باشد تا مشتری هنگام حضور در آن بخش از رستوران احساس خوبی داشته باشد و با حوصله و بدون هیچ تنش و نگرانی غذای موردعلاقه خودش را سفارش بدهد.

همین مشخصه باعث میشود افراد جهت برگزاری جلسات مهم یا بزرگداشت یک اتفاق زیبا و تأثیرگذار در زندگی خود لوکسترین رستوران تهران را انتخاب کنند. نور محیط باید به حدی باشد که در صورت امکان در طول روز با استفاده از پنجرهها و بازشوهای بزرگ با نور طبیعی خورشید ترکیب شود و در طول شب طوری باشد که مشتری بتواند با آرامش غذای خود را با همان رنگ طبیعی خودش ببیند، به راحتی کتاب و روزنامه بخواند و هیچ نور افراطی چشمش را نزند. اما این نکته را باید مورد توجه قرار داد که مشتری هنگام نشستن و سرو غذا احساس راحتی کند و همچنین فضایی کافی برای رفت و آمد و ایجاد حریم خصوصی برای مشتری در نظر داشته باشید. شاید شما در کشوری باشید که غذاهای محلی به هیچ وجه شما را جلب نمی کند.

بهتر است متریال به کار رفته با تغییرات دمایی دچار فرسایش نشوند و همچنین زیبایی خود را حفظ کنند. سعی کنید در طراحی دکوراسیون خود تا حد امکان از متریال خطرناک کمتر استفاده نمایید. شاید در طراحی دکوراسیون یک رستوران کمتر به این موضوع توجه شود اما قرار دادن گل در گلدانهای کوچک رومیزی یا استفاده از پیچکهای آویز و یا مانند این عکس تعبیه کردن گلدانهای دیواری در دکوراسیون باعث میشود مشتری احساس کند در گوشهای از طبیعت نشسته و در حال سرو یک وعده غذای سالم است. مهم نیست چه مدل مبلمانی در سبک مدرن انتخاب میکنید، مهم این است که مشتری زمانی که روی آن مینشیند احساس راحتی کند. همانطور که در تصاویر میبینید پیشخوان فست فود تنورک به گونهای طراحی شده که مشتری به محض ورود به آن فضا به راحتی میتواند به منو دسترسی پیدا کرده و غذای دلخواهش را بدون معطلی سفارش بدهد.

بخونید:  میز جلو مبلی و عسلی مدل کارین کد 294Set Of Labkhand 288 Tea Tables

بعضی سبک ها بی دلیل کلاسیک نشده اند، البته تا زمانی که با منوی رستوران طراحی داخلی سالن رستوران شما هماهنگ باشند. البته فراموش نکنید که قیمت منوی رستوران خوشبین بسیار منصفانه است و اصلاً از بابت دیدن صورت حساب، شوکه نخواهید شد. فراموش نکنید که اجرای سبک ساده گاهی اوقات سخت تر است چون کوچک ترین جزئیات اهمیت پیدا می کنند و به چشم می آیند. تمی انتخاب کنید که مُد روز نباشد- چون در عرض چند سال از مد می افتد. در خانه ها قاجار از رنگ های شاد چون آبی و قرمز استفاده شده است.هنرمند باید رنگ دست ساز انسان را بر سطوح اجرا میکرد تا اثر به اثری هنری مبدل شود.امروزه استفاده از این رنگ ها در دکوراسیون سنتی کاربرد دارد. سفره خانه های سنتی از گذشته، جزو محبوب ترین فضاهای ما ایرانی ها بوده اند.

غذای خود را در عمق 5 متری از سطح اقیانوس و بر روی صخره های مرجانی میل کنید. دیگر مشاغل در حوزه ساختمان فراهم میآورد تا یک پروفایل اهالی فن حرفه ای برای معرفی خود ایجاد کنند. هر مرحله از توسعه نیازمند ذهنیت بازاریابانه صحیح تیم طراحی است و این مورد برای توفیق یک پروژه طراحی رستوران کاملا ضروری است. همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید در دکوراسیون فست فود تنورک با ترکیب نورهای زرد و سفید و با استفاده از هالوژنها و چراغهای آویز سقفی و تزئینی سعی شده است تا نوری دلنشین و متعادل در فضا ایجاد شود و حس خوبی را برای مشتری ایجاد کند. دراین قسمت 9 طرح زیبا و متفاوت برای کافی شاپ را مشاهده می کنید. مشتریان هدف و سلیقه و انتظارات آنها، سبک دکوراسیون رستوران یا کافی شاپ و همچنین میزان بودجه از جمله مواردی هستند که باید مد نظر قرار دهید. طراحی دکوراسیون فست فود با طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ فرق های زیادی دارد.

همانطور که در عکس دکوراسیون داخلی سفره خانه سنتی زیر می بینید؛ برای تزیین سفره خانه سنتی از وسایلی استفاده می شود که یادآور سنت ها هستند. به تمام این موارد بایستی طراحی داخلی فوق العاده دوست داشتنی این مجموعه را نیز اضافه نماییم که برگرفته از تعداد زیادی بنای تاریخی کشور عزیزمان ایران است و حتما برای کسانی که باره اولشان بوده که پای خود را به محیط این مجموعه غذاخوری اصیل ایرانی می گذارند، حائز اهمیت و جالب توجه هست. در حقیقت مساله خاص بودن پیشخوان رستوران شما در مقایسه با سایر رستورانهای دیگر به حدی مهم و حیاتی است که بهتر است ساعتها و روزها به آن فکر کنید و پس از کلنجار رفتنها و مشورتهایی که با معماران کارکشته دارید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بخونید:  خرید باندل کامپیوتر

این مجموعه تا به امروز پروژههای متعددی را دستهبندیهای تجاری، اداری، نمایشگاهی، نما و محوطه طراحی کرده است. برای دستیابی به فضایی مدرن در کنار سمبل معمار ایرانی برای کاربران ، دو بخش از قوس های نیم دایره ای در سالن اصلی قرار داده شده و تا نما ادامه دارند. آجر داخل ساختمان میتواند تحسینبرانگیز و خیرهکننده باشد به شرط آن که طرح باقی المانها و مخصوصاً مبلمان با رنگ و طرح آجر نما همخوانی داشته باشد. در صورتی که نور باید متعادل و به اندازه به چشم مشتری برسد. میز بار یا قسمتی که مشتریان سفارشات خود را در آن جا ثبت می کنند باید بسیار تمیز ، خلوت و زیبا باشد که اگر زمانی مشتری در صف انتظار ماند ، دچار خستگی و ناراحتی نکند. یکی از نمونه رستوران هایی که طرفداران بسیار زیاد و خاص خود را دارد، رستوران های سنتی می باشند. حتما هنگام انتخاب رنگ با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید تاثیرگذارترین فاکتور در طراحی رستوران را با دقت بیشتری انتخاب کنید. با کمتر شدن اوقات فراغت و صرف زمان زیاد برای کار در بیرون از منزل و کمبود زمان برای پخت و آماده کردن غذا، خانواده ها به غذاهای آماده و فست فود ها گرایش بیشتری پیدا کرده اند و ازین رو فست فود ها در گوشه و کنار شهر به چشم می خورد.

در هر صورت مبلمان مورد استفاده در محیط می تواند تا حد زیادی رنگ را پوشش دهد و ساده ترین راه برای تأکید بر رنگ های خاص است. موسیقی کلاسیک دستور آهسته خوردن را به مغز میدهد.در فست فودها، موسیقی راک در واقع سفارشات را افزایش می دهد و به سریع تر خالی شدن میزها کمک می کند، از آنجا که ارتباط مشخصی بین موسیقی و غذا وجود دارد، بنابراین ایده خوبی است که با انتخاب یک ترکیب مناسب از موزیک های مختلف فضای داخلی رستوران را برای مشتریان دلپذیر کنیم. دیزاین این پیشخوان با استفاده از طرحهای زیبای هنری جذابیت بصری جالبی ایجاد کرده و محیطی پویا و هیجانانگیز را به وجود آورده است.

بخونید:  برنامه استاد زبان رزرو کلاس خصوصی زبان دانلود کافه بازار

لذا بهتر است در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی به نکات و ریزه کاریهای ضروری و مفیدی که در این مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد توجه شایانی داشته باشید. اصل هارمونی در دکوراسیون بر این قاعده استوار است که هر عنصری که به داخل دکوراسیون وارد می شود، باید هماهنگی لازم را با سایر اجزاء و دکوراسیون داشته باشد. در کنار کیفیت خدمات و غذایی که ارائه می شود، طراحی نمای بیرونی فست فود می تواند توجه سایرین را جلب کند. تایپوگرافی اگر درست انجام شود، همیشه یک دکور عالی محسوب می شود. غذا یک تساوی کننده عالی است و رستوران ها می توانند افراد را دور هم جمع کنند. همان طور که کیفیت یک فست فود از نظر بهداشتی و ارائه خدمات و غذاهای عالی اهمیت دارد. در حالی که ظاهر تمیز و طعم خوب غذاست که اهمیت دارد. نوع خلاقانه طراحی و ایجاد حس خوب در مراجعین باعث برگشت مجدد مشتری به رستوران شما می شود. فرصتی برای مشتری که تهیه شدن غذای خود را بتواند تماشا کند. معمار تجربی این پروژه که مدرک آشپزی تخصصی نیز دارد، با سرآشپز این رستوران در یکی از رستوران های شهر بوستون که یکی از غذاخوری های محبوب این معمار بود آشنا شده و همکاری خود را آغاز کردند.

از این رو اگر صاحب فست فود هستید و زمان کافی برای مراقبت از گیاهان ندارید یا از گیاهانی استفاده کنید که نیاز به رسیدگی کمتری دارند و یا ناچارا به گل و گیاه مصنوعی رو بیاورید. گرافیک های جسورانه، حروف نورپردازی شده، خطوط هندسی و جدول همگی ابزاری جالب (و آموزنده) برای اضافه کردن نوشته به دکوراسیون داخلی هستند. شما با انتخاب یک رنگ سازمانی و کاربرد آن در وسایل مختلف از میز و صندلی تا کف پوش ها ،دیوارکوب و یا حتی نورپردازی می تواند جذابیت مکان شما را دو چندان کند و جلوه ی ویژه ای به فضای شما بدهد. گیاه نه تنها زیبا و آرامش بخش است، بلکه به تصفیه هوا هم کمک می کند. در سبک طراحی دکوراسیون مدرن استفاده از دیوارپوش های سبز رنگ که با گلدان و انواع گیاه ها ساخته می شوند، محبوبیت زیادی یافته اند.