“روبات وکیل” برای ارائه دفاع در اولین پیگیری حقوقی جهان با هوش مصنوعی در ماه فوریه

اشتباه نکنید. هوش مصنوعی مورد استفاده در این مورد با ربات تحلیلگر NDA از سال 2018 یکسان نیست. سازمان حامی مصرف‌کننده DoNotPay این الگوریتم را برای کمک به کاربران برای رهایی از جریمه‌ها، هزینه‌ها و اشتراک‌ها توسعه داده است. همچنین می‌تواند به بازپرداخت وجه از کسب‌وکارهایی که می‌خواهند نشان دهند که شما چاره‌ای جز پرداختن به هزینه‌های اشتباهاتشان ندارید، کمک کند.

در نهایت برودر مایل است ببیند که برنامه او به اندازه کافی خوب شود تا بتواند یک وکیل را جایگزین کند، اما با هزینه ای بسیار کمتر.

برودر به NewScientist گفت: «ما در تلاشیم مسئولیت قانونی خود را به حداقل برسانیم. و اگر واقعیت ها را وارونه کند و بیش از حد دستکاری شود، خوب نیست.»

موسس و مدیر عامل DoNotPay، جاش برودر، گفت که می خواهد از این پرونده استفاده کند تا هوش مصنوعی خود را دقیق و صادق کند.

این شرکت مکان دادگاه یا نام متهم را برای اطمینان از محیط کنترل شده برای آزمایش فاش نکرده است. به متهم دستور داده شده که فقط آنچه را که ربات به او می گوید بگوید. اگر قاضی علیه متهم حکم صادر کند، NoNotPay موافقت کرد که جریمه ها و هزینه های مرتبط با پرونده را پوشش دهد.

اعتبار تصویر: مردم صحبت می کنند!منبع

چندین سال پیش، ما این موضوع را پوشش دادیم که چگونه یک الگوریتم یادگیری ماشینی 20 وکیل انسانی را هنگام تجزیه و تحلیل خطرات در توافق‌نامه‌های عدم افشای برتری داد. هوش مصنوعی با 94 درصد دقت بالاترین امتیاز را به دست آورد. در آن زمان، ما پیش‌بینی می‌کردیم که احتمالاً خیلی بیشتر از این پیش نمی‌رود.

بخونید:  AMD قیمت و در دسترس بودن Ryzen 7000X3D را از 28 فوریه اعلام کرد

“آیا وکلا در معرض خطر جایگزینی هستند؟ احتمالاً نه، حداقل برای مواردی مانند بحث روی قضاوت،” واقعاً نظر شما. خوب، حالا من درست شده ام.

البته، وجود نخواهد داشت اندروید قدم زدن در سالن دادگاه و خطاب به قاضی و هیئت منصفه – هوش مصنوعی از سال 2018 راه درازی را پیموده است، اما نه چندان دور. در عوض، یک آیفون در جیب متهم خواهد بود. یک تلفن مجهز به اپلیکیشن هوش مصنوعی و گوشی، پاسخ‌های مناسب را به استدلال‌ها در طول جلسه در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

“وکیل ربات” DoNotPay در سال 2015 زندگی خود را به عنوان یک ربات چت آغاز کرد، شبیه به انواعی که در سایت های پشتیبانی فنی شما را آزار می دهد. می دانید، آنهایی که مانند سنگ گنگ هستند و هرگز نمی توانند به یک سوال ساده پاسخ قانع کننده ای بدهند. در سال 2020، DoNotPay هوش مصنوعی پیچیده تری را وارد کرد که امیدوار است به اندازه کافی خوب باشد تا یک پرونده حقوقی واقعی را در زمان واقعی با موفقیت استدلال کند.

قبل از اینکه بپرسید: نه. این ربات در آزمون وکالت قبول نشد، بنابراین وکیل دارای مجوز نیست. با این حال، این یک شرط برای استدلال در یک پرونده حقوقی نیست. مردم خود را نمایندگی می کنند و دائماً در دادگاه ها وکیل مدافع استخدام می کنند. قبول کردن یک قاضی برای رسیدگی به پرونده از یک هوش مصنوعی طولانی نیست. در واقع، اکثر قضات احتمالاً علاقه زیادی به دیدن یک استدلال حقوقی تولید شده توسط ماشین دارند، به ویژه استدلالی که در زمان واقعی ارائه می شود.

بخونید:  این جمعه که GoldenEye 007 در نینتندو سوییچ عرضه می‌شود، سال‌های طلایی بازی را دوباره تجربه کنید.

دیدن اینکه این پرونده چگونه به پایان می رسد باید جذاب باشد. ما منتظر صدور حکم بعد از فوریه خواهیم بود.

این برنامه می بالد: «برنامه DoNotPay خانه اولین وکیل روباتی جهان است. با شرکت‌ها مبارزه کنید، بوروکراسی را شکست دهید و با فشار دادن یک دکمه از هر کسی شکایت کنید.»

او گفت: “همه چیز به زبان مربوط می شود و این چیزی است که وکلا صدها یا هزاران دلار در ساعت برای انجام آن می گیرند.” “هنوز وکلای خوب زیادی وجود خواهند داشت که ممکن است در دادگاه حقوق بشر اروپا بحث کنند، اما بسیاری از وکلا فقط برای کپی و چسباندن اسناد پول زیادی دریافت می کنند، و من فکر می کنم آنها قطعا این کار را خواهند کرد. جایگزین شوند و باید جایگزین شوند.”

NewScientist گزارش می دهد که یک هوش مصنوعی اولین پرونده حقوقی را در دادگاه در ماه فوریه مورد بحث قرار می دهد. شنیدن چیز خیلی هیجان انگیزی نخواهد بود. این فقط یک برگه سرعت معمول است، احتمالاً به همین دلیل است که دادگاه با درخواست بی سابقه وکیل موافقت کرد. جان متهم معلق نیست، فقط جریمه نسبتاً ارزانی دارد.