ریمسترهای Final Fantasy پیکسل در پایگاه داده ESRB برای PS4 و Switch نمایش داده می شوند


چیزی که باید منتظرش بود: هیئت رده‌بندی نرم‌افزار سرگرمی (ESRB) رتبه‌بندی هر شش ریمستر پیکسل Final Fantasy را برای پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر کرده است که نشان می‌دهد این بازی‌ها به زودی روی این پلتفرم‌ها عرضه خواهند شد.

اسکوئر انیکس ریمسترهای پیکسل را در نمایشگاه تابستانی خود برای E3 2021 معرفی کرد. بازی‌ها در ماه ژوئیه برای اندروید، iOS و ویندوز (از طریق Steam) عرضه شدند و تا فوریه 2022 ادامه یافتند.

ریمسترهای پیکسل بهبودهای گرافیکی را نسبت به نسخه های اصلی و همچنین موسیقی بازسازی شده، رفع اشکالات و اشکالات، پیشرفت های کلی گیم پلی و رابط های کاربری مدرن ارائه می دهند. آهنگساز Nobuo Uematsu برای نظارت بر موسیقی متن باز تنظیم شده بازگشت.

تمام شش عنوان شماره‌دار اول این سری – یعنی Final Fantasy، Final Fantasy II، Final Fantasy III، Final Fantasy IV، Final Fantasy V و Final Fantasy VI – اکنون در پایگاه داده ESRB برای سیستم‌های فوق‌الذکر فهرست شده‌اند.

ESRB مرجع نظارتی است که رتبه بندی سن و محتوا را به بازی های ویدیویی در ایالات متحده و کانادا اختصاص می دهد. در اواسط دهه 90 در پاسخ به مجموعه ای از بازی های ویدئویی بحث برانگیز از جمله Night Trap، Mortal Kombat و Doom که دارای محتوای بیش از حد خشونت آمیز یا جنسی بودند، تأسیس شد.

بازی‌بازان رایانه‌های شخصی علاقه‌مند به این مجموعه می‌توانند هر شش بازی را با قیمت ۷۴.۸۲ دلار از Steam خریداری کنند که نشان‌دهنده تخفیف ۲۲ درصدی نسبت به خرید هر عنوان به صورت جداگانه است. در مورد Final Fantasy I-VI می توان به طور جداگانه خریداری کرد، اگر فقط به یک زوج نیاز دارید یا می خواهید آنها را در حین حرکت خریداری کنید. دو ورودی اول 11.99 دلار قیمت دارند و بقیه هر کدام 17.99 دلار به شما تعلق خواهند گرفت.

اولین بازی از سری Final Fantasy نمادین به اواخر دهه 80 برمی‌گردد و در ابتدا در ژاپن منتشر شد. در واقع، تا اواخر این سری بود که عناوین به طور مداوم به خارج از ژاپن ارسال می شدند. آخرین بازی از سری اصلی در نوامبر 2016 منتشر شد و بازی بعدی، بازی انحصاری پلی‌استیشن 5، Final Fantasy XVI، به بهار سال 2023 بازگردانده شد.منبع