ریمستر Quake II در تابلوی رتبه‌بندی کره‌ای ظاهر می‌شود که نشان‌دهنده بازسازی قریب‌الوقوع است

علاوه بر این، برای حدود یک سال پس از انتشار مجدد، Bethesda به تدریج حالت‌های گیم‌پلی، ویژگی‌های دسترسی و گزینه‌ای برای دانلود آسان مجموعه‌ای از نقشه‌های فن کلاسیک را اضافه کرد. Doom و Doom II درمان‌های مشابهی دریافت کردند، بنابراین جای تعجب نیست که دارندگان Quake II در طول QuakeCon که از 10 آگوست تا 13 آگوست اجرا می‌شود، به‌روزرسانی رایگان بازی را در کتابخانه‌های Steam خود بیابند.

Modder Sultim Tsyrendashiev ردیابی مسیر به زلزله اصلی را در اکتبر گذشته ارائه کرد.منبع

این چرخه نشان می‌دهد که چگونه شرکت‌ها یک ریمستر اصلی Quake را در QuakeCon 2021 رها کردند. این نسخه نیز اندکی قبل از رویداد زمانی که برنامه ارائه Bethesda زودتر از موعد عمومی شد، لو رفت.

نسخه جدید Bethesda اولین ریمستر رایگانی نیست که صاحبان Quake II دریافت کرده اند. Nvidia و Lightspeed Studios Quake II RTX را در سال 2019 منتشر کردند و ردیابی مسیر پیشرفته را برای بهبود چشمگیر و تغییر اساسی سیستم نورپردازی بازی برای شبیه‌سازی واقعی نور پرش اضافه کردند. از ماه گذشته، این نسخه از بازی همچنان پچ های قابل توجهی دریافت می کند. هر کسی که Quake II ریمستر شده را روی رایانه شخصی بخرد تقریباً مطمئناً به Quake II RTX دسترسی خواهد داشت.

رتبه‌بندی Quake II هیچ اطلاعات یا سرنخ جدیدی در مورد محتوای ریمستر نشان نمی‌دهد، اما ریمسترهای قبلی بازی‌هایی مانند Doom و Quake الگوی روشنی را برای چگونگی انتشار مجدد نسخه‌های کلاسیک Bethesda ایجاد می‌کنند. انتشار مجدد Quake II احتمالاً پیشرفت های قابل توجه و محتوای جدیدی را در تیراندازی اول شخص 1997 به ارمغان خواهد آورد.

بخونید:  انویدیا RTX 3060، 3060 Ti و 3070 Ti به روز رسانی شده ممکن است در ماه اکتبر عرضه شود

یک ریمستر اعلام نشده Quake II اخیراً در کره جنوبی رتبه‌بندی بالغی دریافت کرده است. این احتمال وجود دارد که Bethesda و Id Software بتوانند این عنوان را در QuakeCon 2023 که کمی بیش از یک ماه دیگر آغاز می شود، معرفی و منتشر کنند.

برای اولین ریمستر Quake، Bethesda Id، MachineGames و Nightdive Entertainment گرافیک بهبود یافته و همچنین پشتیبانی از وضوح بالاتر، نرخ فریم بالاتر، حالت های جدید گیم پلی و سطوح جدید را اضافه کردند. علاوه بر این، این پیشرفت‌ها برای هرکسی که قبلاً نسخه اصلی را در ویترین فروشگاه‌های دیجیتالی داشته‌اند، رایگان است و همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا نسخه‌های قدیمی‌تر را ادامه دهند.

چیزی که باید منتظرش بود: هیئت رده‌بندی سنی کره جنوبی اغلب بازی‌های آتی را قبل از اعلام رسمی آنها فهرست می‌کند و آن را به یک افشاگر رسمی قابل اعتماد تبدیل می‌کند. ورودی اخیر نشان می دهد که Bethesda و Id قصد دارند شیرین کاری را که دو سال پیش در QuakeCon انجام دادند، تکرار کنند.