زنی با 202 سی پی یو اینتل که در داخل شکم باردار قلابی پنهان شده است، تلاش می کند وارد چین شود

او 202 سی پی یو و 9 آیفون را با فیلم چسبناک در آجرها پیچیده بود و با چسب بالای شکمش به خودش چسبانده بود. در عکسی از کالاهای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی، CPU ها به عنوان مدل های اینتل بر اساس بسته LGA 1700 قابل شناسایی هستند، بنابراین یا Alder Lake یا Rocket Lake. آیفون ها شبیه مدل های مشکی آیفون X یا XS هستند. اگر همه CPU ها پیشرفته باشند، ارزش کل می تواند به 100000 دلار برسد.

در ماه مارس، مردی با 160 پردازنده و 16 گوشی تاشو در بندر گونگپی دستگیر شد. رکورد بیشترین CPUهای تقریباً قاچاق در حال حاضر در اختیار یک جفت راننده کامیون است که از هنگ کنگ باز می گشتند و 256 پردازنده بین آنها بسته شده بود و رکورد تلفن ها 146 آیفون است، همچنین توسط مردی که از هنگ کنگ آمده بود. .

این زن با پوشیدن لباس بارداری قهوه‌ای ساده از گمرک عبور می‌کرد که یکی از مقامات متوجه شد که وضعیت او برای یک زن باردار (به ظاهر) در سه ماهه سوم بارداری غیرعادی است. او را از جمعیت جدا کردند و در مورد بارداری اش پرسیدند و او گفت که 5-6 ماهه باردار است با وجود اینکه به نظر می رسد تقریباً در موعد زایمانش است. آنها او را به زمین زدند و شکم مصنوعی و انبار سخت افزار زیر آن را کشف کردند.

به نظر می رسد بندر گونگپی می تواند از برخی فلزیاب ها برای جلوگیری از قاچاقچیان ناخواسته استفاده کند. اما همانطور که پیش می‌آید، تنها قاچاقچیانی که دستگیر شده‌اند دارای پردازنده یا تلفن اینتل بوده‌اند. اگر به دنبال این هستید که تکه ای از کیک را بدست آورید، چند پردازنده AMD Ryzen یا چند چوب DDR5 را به شکم خود بچسبانید و شانس خود را امتحان کنید.

بخونید:  این ترکیب ثابت می کند که مایکل اسکات "بهترین" فرمانده شپرد جهان را خواهد ساخت

قاچاق کالا در مرزهای چین به دلیل مالیات بالای واردات آنها یک اتفاق رایج است. چندین قاچاقچی بالقوه سعی کرده اند با پردازنده و تلفن هایی که به بدنشان بسته شده از مرز عبور کنند.

WTF؟! گمرک چین زنی را که با 202 سی پی یو اینتل و 9 آیفون دور تنه اش پیچیده شده بود و زیر شکم حامله مصنوعی پنهان کرده بود، دستگیر کرد.

قاچاقچی بالقوه زن جوانی بود که از مرز بین ماکائو، یک قلمرو مستقل، و ژوهای، شهری در استان گوانگدونگ در نزدیکی هنگ کنگ (از طریق mydrivers) عبور می کرد. او در حال عبور از گمرک بندر گونگ بی بود که یک مقام رسمی رفتار عجیب او را مشاهده کرد.

اعتبار تصویر: HKEPC

منبع