زن به عشق اینستاگرامش 30000 دلار برای بلیط بازگشت به زمین می پردازد

پلیس استان شیگا در شهر هیگاشیومی در حال بررسی این جنایت به عنوان یک “کلاهبرداری عاشقانه بین المللی” است. مقامات اطلاعات دیگری در مورد تحقیقات خود منتشر نکرده اند.منبع

قربانی کار کلاهبرداری خارج از این دنیا با تصاویر زیادی که از مداری ارسال کرد و ذکر مکرر او از ناسا و JAXA (آژانس اکتشافات هوافضای ژاپن) به صداقت کلاهبردار متقاعد شد. با این حال، در طول مکاتبات آنها، چندین پرچم قرمز وجود داشت که خانم از آنها چشم پوشی کرد.

زنی از ژاپن در اینستاگرام عاشق مردی شد که ادعا می‌کرد یک فضانورد روسی در ایستگاه فضایی بین‌المللی (ISS) است. خبرگزاری ژاپنی یومیوری شیمبون گزارش می دهد که در طول رابطه بسیار دور، مرد او را متقاعد کرد که نمی تواند به خانه برگردد زیرا نمی تواند “بلیت بازگشت به زمین” را بپردازد.

زن حاضر شد برای او پول بفرستد تا هزینه سفر گران قیمت را بپردازد. بین 19 اوت تا 5 سپتامبر، این زن پنج حواله سیمی به مبلغ 4.4 میلیون ین (30000 دلار آمریکا) برای فضانورد جعلی ارسال کرد. او در نهایت مشکوک شد و پس از اینکه مرد به درخواست پول بیشتر و بیشتر ادامه داد، با پلیس تماس گرفت.

به عنوان مثال، او ادعا کرد که خطا در پیام هایش به دلیل استقبال ضعیف سلولی در ISS بوده است. ISS نه تنها دریافت سلولی ندارد، بلکه تنها راه ارتباطی آن از طریق ماهواره های کنترل شده توسط آژانس با پرسنل زمینی است.

همچنین می‌دانیم که فضانوردان مستقر در ایستگاه فضایی بین‌المللی توسط کشورهایشان با پول دولتی فرستاده می‌شوند. البته، برخی سردرگمی‌ها با خصوصی‌سازی پروازهای فضایی توسط شرکت‌هایی مانند Blue Origin و Space X قابل درک است. با این حال، مطمئن باشید که چه یک شرکت خصوصی باشد و چه دولتی، هیچ‌کس بلیط یک طرفه به فضا را نمی‌خرد یا نمی‌فروشد. خوب، حداقل تا زمانی که شروع به استعمار چیزی در آن بالا نکنیم، خواه ماه، مریخ یا چیز دیگری باشد.

بخونید:  مایکروسافت و انویدیا برای آوردن بازی های Xbox و Activision به GeForce Now با یکدیگر همکاری می کنند

کف دست: فاصله ممکن است قلب را دوست داشته باشد، اما می توان استدلال کرد که باعث تیرگی مغز نیز می شود. نمایشگاه A زنی است که 30000 دلار برای بازگرداندن عشق خود از ایستگاه فضایی بین المللی به خانه پرداخت کرده است.

او همچنین به او گفت که می‌خواهد به محض بازگشت به زمین با او ازدواج کند اما نمی‌توانست هزینه سفر به خانه را بپردازد.

او گفت: “من می خواهم زندگی خود را در ژاپن شروع کنم.” “حتی اگر 1000 بار هم بگویم نمی توانم آن را درک کنم، اما همچنان می گویم. دوستت دارم. [machine translated]”

آنها عاشقانه خود را در 28 ژوئن در اینستاگرام آغاز کردند، و با کلاهبرداری های عاشقانه، او اولین کسی بود که آن سه کلمه کوچک را گفت که بسیار معنی دارند — دوستت دارم.