سازنده Bayonetta 3 ادعای صداپیشه مبنی بر پیشنهاد 4000 دلاری برای بازی مجدد در نقش را رد کرد.


یک سیب زمینی داغ: بیش از یک دهه است که Bayonetta در میان طرفداران بازی‌های اکشن با قهرمان‌های زن با لباس‌های سرهنگی یکی از سریال‌های مورد علاقه بوده است، علی‌رغم اینکه بعد از اولین بازی به یک انحصاری نینتندو تبدیل شد. سومین ورودی هفته آینده روی سوییچ قرار می‌گیرد، اما راه‌اندازی آن تحت‌الشعاع بحث‌هایی در مورد پرداخت‌های مربوط به بازیگری قرار می‌گیرد که صدای شخصیت اصلی را ارائه می‌کند.

در آخر هفته، هلنا تیلور، ستاره Bayonetta و Bayonetta II، گفت که در بازی سوم در تاریخ 28 اکتبر حضور نخواهد داشت. او ادعا کرد که دلیل آن این بوده است که Nintendo و سازنده بازی‌های Platinum به او در مجموع 4000 دلار پیشنهاد داده‌اند. برای ایفای مجدد نقش تیلور پیشنهاد Lowball را رد کرد و در ویدئویی که بیش از 9.5 میلیون بازدید در توییتر به دست آورد، از مردم خواست بازی را تحریم کنند.

بلومبرگ گزارش می دهد که ممکن است داستان چیزهای بیشتری باشد. می نویسد که طبق گفته دو نفر از افراد آشنا با موضوع و اسناد بررسی شده توسط این نشریه، پلاتینیوم گیمز می خواست تیلور را برای حداقل پنج جلسه ضبط استخدام کند، با پرداخت 3000 تا 4000 دلار برای هر جلسه چهار ساعته در استودیو، در مجموع در حداقل 15000 دلار

منابع ادعا می کنند که تیلور این پیشنهاد را رد کرد زیرا او مبلغ شش رقمی و باقیمانده می خواست. این باعث شد که پلاتینیوم گیمز به جای تیلور با جنیفر هیل، که بیشتر به خاطر ارائه صدای فرمانده شپرد زن در Mass Effect شناخته می شود، تیلور را جایگزین کند.

تیلور در پاسخ ادعای منابع را “دروغ مطلق” خواند و افزود که پلاتینیوم “در تلاش برای نجات بازی آنهاست.”

هیدکی کامیا، مدیر اجرایی Bayonetta 3، قبل از غیرفعال کردن حساب کاربری تیلور، در پستی در توییتر، ویدیوی تیلور را “غم انگیز و تاسف بار” خواند.

صرف نظر از اینکه حقیقت چه می‌تواند باشد، اکثر مردم موافق هستند که این موضوع نشان دهنده میزان نسبتاً پایینی است که صداپیشگان برای بازی‌هایی که گاهی اوقات میلیون‌ها درآمد دارند، دستمزد می‌گیرند. برایان دچارت که در Cyberpunk 2077 و Red Dead Redemption II ایفای نقش کرده است، گفت که به او پیشنهاد 4000 دلاری نیز برای کار روی یک بازی پرهزینه داده شده است، در حالی که شان چیپلاک گفته است که برای صداپیشگی سه شخصیت در The Legend of Zelda: Breath of حدود 3000 دلار دستمزد دریافت کرده است. وحشی.

جان شواب، بازیگر نقش Dandelion در فرنچایز Witcher، به گاردین گفت: «برخی افراد ممکن است فکر کنند که دریافت 4000 دلار برای انجام یک بازی شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. “اما تعهدی که برای انجام یک بازی لازم است – ما ده ها و ده ها ساعت ضبط صحبت می کنیم. و علاوه بر آن، سفری که هیچکس برای آن پرداخت نمی کند، حق الزحمه نمایندگان، مالیات. […] مردم فکر می کنند شما ظاهر می شوید، دو ساعت کار می کنید و یک بازی بیرون می آید. قطعا نه.”

منبع