سازنده GPU 51RISC به شیوه ای عجیب و غریب به مبارزه با کاهش GPU می پیوندد

اگر به محض نصب کارت افتادگی یا کج بودن کارت را پیدا کردید، خوب، سؤالات بیشتری ایجاد می کند. آیا کارت، میز، طبقه یا ساختمان همسطح نیست؟ کسانی که مطمئن نیستند احتمالاً فقط می توانند کارت را از سیستم خود خارج کنند و از سطح برای بررسی آن چیزها نیز استفاده کنند.

دکل از Videocardz.com، خانه کج توسط لنس اندرسونمنبع

قرعه کشی واقعی در سمت در معرض کارت یافت می شود، نه یک بلکه دو سطح روح برای اطمینان از صاف بودن کارت. این سطوح آزمایش شده و واقعی که در کارگاه ها و سایت های ساخت و ساز در سرتاسر جهان دیده می شوند، اطمینان می دهند که از سطح بودن کارت خود مطلع خواهید شد. آنها کمکی به اصلاح آن نخواهند کرد. آنها فقط به شما اطلاع خواهند داد.

طراحی کلی این کارت با سایر RTX 4090 فاصله زیادی ندارد و از برخی جهات در واقع جذاب‌تر است. این کارت خود یک واحد 3 اسلات است که کمی کوچکتر از برخی از راه حل های 3.5 و 4 اسلات انویدیا و شرکای برد الحاقی آنها (AIB) است. کفن و صفحه پشتی دارای یک طراحی زیتونی با ظاهری آینده نگر است که به خوبی با فن های مشکی و سایر لهجه ها هماهنگ است. از نظر عملکرد، این کارت از پیکربندی PCB مشابه بسیاری از RTX 4090 های دیگر استفاده می کند، با یک کانکتور 12 پین + 4 پین تغذیه می شود و دارای محدودیت توان طراحی حرارتی (TDP) 450 وات است.

این راز نیست که تقریباً هر چیزی را می توانید در AliExpress پیدا کنید. بنابراین، اگر به‌دنبال جدیدترین سخت‌افزار گرافیکی هستید، به‌ویژه سخت‌افزاری که راه‌حلی یکپارچه برای مبارزه با کاهش GPU ارائه می‌دهد، پس خوش شانس هستید.

بخونید:  یک خرده فروش God of War Ragnarök را زود فروخت و اکنون اسپویلرهایی در سراسر اینترنت وجود دارد

اما اگر مشکل از پردازنده گرافیکی نباشد چه؟

WTF؟! یک موضوع حساس وجود دارد که خیلی ها نمی خواهند در مورد آن صحبت کنند. خجالت آور است، باعث می شود برخی از افراد از تجهیزات خود احساس شرم کنند، و یافتن پاسخی مستقیم در مورد چرایی این اتفاق دشوار است. درصد بالایی از دارندگان رایانه شخصی را تحت تأثیر قرار می دهد، بسیاری از آنها به دلیل ترس از شرمساری در سکوت رنج می برند. درست است، ما در مورد کاهش GPU صحبت می کنیم.

بسیاری از کارت‌های گرافیک امروزی دارای پشتیبانی، تقویت‌کننده و حتی بند هستند تا مطمئن شوند که از اسلات‌های PCIe خود جدا نمی‌شوند. 51RISC سازنده GPU برداشت خود را از پرچمدار RTX 4090 انویدیا منتشر کرده است. آن را با یک سطح روح یکپارچه می آید.