سامسونگ گلکسی زد فولد 4 را تماشا کنید که تست های خراش، سوختگی و خمش را تحمل می کند

تست خم منطقه ای است که بیشتر کاربران علاقه مند به دیدن آن هستند. Fold 4 ضخیم هنگام بسته شدن آسیبی نمی بیند، اما قسمت شگفت انگیز این است که حتی در صورت کاملا باز شدن و خم شدن در جهت اشتباه، گوشی سامسونگ به دو نیم نمی شود. این یک تضاد کامل با OnePlus 10 Pro است که در همان آزمایش به نصف رسید.

سامسونگ در مورد دوام بهبود یافته Z Fold 4 صحبت کرده است که به نظر می رسد در برخی از تست ها نشان داده شود. بدون شک این خبر خوبی برای هر کسی است که ممکن است نیاز به تعویض یا تعمیر صفحه نمایش داشته باشد، روشی که ممکن است برای کسانی که مشترک سرویس Care Plus سامسونگ نیستند بین 400 تا 500 دلار هزینه داشته باشد.منبع

به طور خلاصه: بررسی ما از Galaxy Z Fold 4 در روز جمعه ارائه می شود. تا آن زمان، باید نگاهی به ویدیوی تست دوام جدید (بالا) از JerryRigEverything بیندازید که دستگاه تاشو را در مراحل خود قرار می دهد. خبر خوب برای مالکانی که نگران شکستن دستگاه تقریباً دو بزرگ خود هستند این است که در برابر همه سوء استفاده ها به خوبی مقاومت می کند.

زک نلسون یک بار دیگر آخرین دستگاه دستی را از طریق آزمایش‌های خراش، سوختگی و خمش خود انجام می‌دهد تا ببیند چقدر خوب می‌ماند. مدل قبلی Z Fold 3 به خوبی مدیریت می‌شود—شما می‌توانید آن ویدیو را در اینجا ببینید—بنابراین آخرین تاشو که سامسونگ می‌گوید «نشکن» است، چگونه خواهد بود؟

سامسونگ به دارندگان Z Fold 4 هشدار می دهد که از گرد و غبار روی گوشی خودداری کنند. با این حال، باز هم، گوشی، لولا و اسکنر اثر انگشت پس از پوشیده شدن در آوار همچنان کار می کنند.

یکی از معدود تفاوت های Fold 3 و Fold 4 ارتقاء دومی از Gorilla Glass Victus به Gorilla Glass Victus Plus در صفحه جلویی است. به نظر می‌رسد که در مورد خراش‌ها تفاوت چندانی ایجاد نکرده است، زیرا هنوز در سطح 6 در مقیاس سختی Mohs با شیارهای عمیق‌تر در سطح 7 ظاهر می‌شوند – همان Fold 3.

نمایشگر داخلی عملکرد مشابهی دارد، اگرچه مقیاس سختی Mohs برای پلاستیک بهترین نیست زیرا همه آنها بین سطوح 2 و 3 قرار می گیرند، به همین دلیل است که سامسونگ به کاربران توصیه می کند هنگام کار با صفحه نمایش داخلی مراقب ناخن های خود باشند.