سخت افزار مدرن این ماشین تحریر دهه 80 را به ترمینال لینوکس و چاپگر هنری ASCII تبدیل می کند

هنوز کار در حال انجام است، اما در این مرحله، ماشین تحریر با دو مالتی پلکسر که توسط Arduino Uno کنترل می شوند، به یک مدار برد برد متصل می شود.

رایلی یک ماشین تحریر الکترونیکی برادر AX-25 را از اواخر دهه 1980 گرفت که از چرخ دیزی برای چاپ متن استفاده می کرد و آن را با سخت افزارهای مدرن تزیین کرد. AX-25 دارای یک LCD 16 کاراکتری است که می تواند اسناد ذخیره شده در حافظه 8 کیلوبایتی خود را ویرایش کند، اما البته، امروز می توانیم بهتر عمل کنیم.

کاربر یوتیوب در نهایت می‌خواهد دستگاه را به یک رایانه کاملاً کارآمد تبدیل کند و گام بعدی این است که یک صفحه کلید را به آردوینو متصل کند تا مجبور نباشد از رایانه دیگری برای کنترل آن استفاده کند. ما این پروژه را زیر نظر خواهیم داشت تا ببینیم در هفته‌ها و ماه‌های آینده چگونه پیشرفت می‌کند.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.منبع

خط پایین: استفاده مجدد از سخت افزار منسوخ یک سرگرمی محبوب در میان جامعه فناوری است و آخرین پروژه از کانال یوتیوب Artillect نمونه خوبی از آنچه در هنگام فکر کردن به خارج از جعبه امکان پذیر است است. آیا عملی است؟ نه، نه واقعا. آیا مرتب است؟ کاملا.

رایلی کدی را که برای سیستم نوشته بود در GitHub برای کسانی که علاقه مند به بررسی پروژه خودشان هستند آپلود کرد. اگر دقیقاً به دنبال این مدل هستید، حتی چند نمونه از ماشین تحریر برای فروش در eBay وجود دارد.

بخونید:  فروشندگان آمازون اکنون بیش از 50 درصد کمیسیون پرداخت می کنند

با این حال، همانطور که رایلی نشان داد، این ابزار برای ایجاد هنر ASCII بسیار مفید است. او نمی‌خواست قطعه‌ای بسازد که خیلی دقیق باشد تا زمانی که یک نوار جایگزین برای ماشین تحریر دریافت کند، اما نمونه کوچک آن عالی به نظر می‌رسد.

آردوینو با یک تقسیم کننده ولتاژ در وسط به یک Raspberry Pi وصل شده است تا خروجی 5 ولت آردوینو را به 3.3 ولت تبدیل کند، بنابراین از آسیب دیدن رزبری پای جلوگیری می کند. همچنین از طریق USB به لپ تاپ متصل می شود. پیوند به رایلی اجازه می دهد تا از ماشین تحریر به عنوان ترمینال لینوکس استفاده کند، اگرچه مسلماً، عملکرد تا حدودی محدود است.