سرمایه گذاری جمعی Star Citizen پس از یک دهه به نیم میلیارد دلار می رسد

یکی از ویژگی‌هایی که در به‌روزرسانی آگوست 2022 ذکر شد این است که کاراکترهای هوش مصنوعی به طور خودکار یخچال‌های پزشکی را بررسی و دوباره پر می‌کنند. یکی از ویژگی‌های اخیراً منتشر شده در نقشه راه به نام Salvage T0 به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا کشتی‌های خود را با دست برهنه و تعمیر کنند. عملکرد دیگر به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تنها با استفاده از دستان خود در صفر گرم حرکت کنند.

اسکادران 42 در سال 2018 یک تریلر پر زرق و برق دریافت کرد که در آن بازیگرانی مانند مارک همیل، گری اولدمن، مارک استرانگ، بن مندلسون، هنری کاویل و دیگران حضور داشتند. بعداً در همان سال، CIG تاریخ عرضه این عنوان را در سال 2020 تعیین کرد. در ژانویه 2022، CIG گفت که انتشار آن هنوز یک یا دو سال باقی مانده است، در حالی که به دنباله های متعددی نیز اشاره کرد. با بهره گیری از فناوری مشابه Star Citizen، یک حلقه گیم پلی طولانی 2018، Squadron 42 را شبیه ترکیبی جاه طلبانه از Mass Effect و Crysis کرد.منبع

Star Citizen و بخش تک نفره آن Squadron 42 که در ابتدا به عنوان جانشین معنوی سری کلاسیک Wing Commander کریس رابرتز در نظر گرفته شد، به دنبال این هستند که به بازیکنان اجازه دهند کل سیارات و منظومه های خورشیدی را به طور یکپارچه کاوش کنند. این عنوان ترکیبی از گیم پلی چند نفره تیراندازی اول شخص و پرواز فضایی در مقیاسی چشمگیر دارد.

در ماه فوریه، CIG دید نقشه راه Star Citizen را کاهش داد و انتظارات بالای کاربران را مقصر دانست. با این حال، این شرکت همچنان به‌روزرسانی‌های منظم پیشرفت را در وبلاگ و YouTube خود ارائه می‌کند. با نگاهی به این به‌روزرسانی‌ها و نقشه راه، ایده‌ای از سطح فوق‌العاده جزئیات و جزئیاتی که CIG در تلاش است با Star Citizen به دست آورد، ارائه می‌کند.

بخونید:  EA DLC های چند بازی Mass Effect و Dragon Age را رایگان می کند

اکثر بازی‌های ناشران بزرگ بودجه‌ای نزدیک به نیم میلیارد دلار ندارند. Star Citizen – یک بازی مستقل با برخی تعاریف از این اصطلاح – اخیراً از این تعداد از سرمایه‌گذاری جمعی عبور کرده است. علاوه بر این، توسعه دهنده CIG از نوامبر گذشته 100 میلیون دلار از این پول را جمع آوری کرده است که نشان می دهد سرمایه گذاری در این بازی کند نشده است.

Star Citizen در سال 2010 وارد مرحله پیش تولید شد و کمپین سرمایه گذاری جمعی خود را در اکتبر 2012 آغاز کرد. از آن زمان، با فروش دسترسی به آلفا پول جمع آوری کرده است. آزمایش کننده های آلفا همچنین می توانند کشتی های مجازی خریداری کنند که قیمت برخی از آنها بیش از 100 دلار است. گران ترین کشتی بازی 1100 دلار قیمت دارد. سپتامبر گذشته، یکی از حامیان به مقامات تبلیغاتی بریتانیا به خاطر اقدام CIG در فروش کشتی‌هایی که هنوز وارد بازی نشده‌اند، شکایت کرد.

به ماه: بازی شبیه‌سازی فضایی بلندپروازانه معروف توسعه‌دهنده Cloud Imperium Games (CIG) به یک نقطه عطف قابل توجه رسید. نه، از آلفا بیرون نیامده است، اما با نزدیک شدن به دهمین سالگرد کمپین Kickstarter، بودجه تامین مالی جمعی از 500 میلیون دلار فراتر رفته است. هنوز تاریخ عرضه ای در دسترس نیست.