سرویس رومینگ جهانی استارلینک نوید دسترسی جهانی به اینترنت را با 200 دلار در ماه می دهد

در می 2022، این شرکت Starlink را برای RVs بدون لیست انتظار راه اندازی کرد. این سرویس با قیمت 135 دلار در ماه عرضه شد، اما قابل توجه است که نمی توان از آن در حالی که وسیله نقلیه در حال حرکت است استفاده کرد. این محدودیت در اواخر سال با راه اندازی Flat High Performance Starlink برای RV ها برداشته شد، اما هزینه راه اندازی تقریباً پنج برابر بیشتر از کیت استاندارد است. در همین حال، Starlink Maritime، اتصال به دریاهای آزاد را برای کسانی که جیب های بسیار عمیق دارند به ارمغان می آورد. قیمت 5000 دلار در ماه به اضافه یک بار هزینه سخت افزاری 5000 دلاری تعیین شده است که دو ترمینال را پوشش می دهد.

منبع

اخبار: Starlink در حال آزمایش یک “سرویس رومینگ جهانی” جدید با قیمت 200 دلار در ماه، به علاوه استاندارد 599 دلار برای سخت افزار است. آیا آنها این را به عنوان یک افزونه با قیمت 65 دلار در ماه مانند قابلیت حمل ارائه می دهند؟ @RealTeslaNorth @MarcusTuck3 https://t.co/c2vQhtOUL8 pic.twitter.com/kiLMsMkhDY

– ناتان اونز (@VirtuallyNathan) 17 فوریه 2023

رومینگ جهانی یکی از چندین گزینه قابل حمل است که مشتریان Starlink می توانند از میان آن انتخاب کنند.

با توجه به دعوت‌نامه‌های دریافتی توسط برخی از کاربران (از جمله کسانی که هنوز در لیست انتظار برای خدمات مسکونی هستند)، Starlink Global Roaming ماهانه 200 دلار به اضافه کیت شروع Starlink 599 دلاری دستور می‌دهد. کسانی که از خدمات راضی نیستند می‌توانند آن را برای بازپرداخت کامل ظرف 30 روز اول بازگردانند، و سرویس می‌تواند در هر زمانی متوقف یا لغو شود.

بخونید:  رویال کارائیب اینترنت ماهواره ای استارلینک را به تمام خطوط مسافربری خود می آورد

SpaceX این سرویس را به عنوان یک فناوری جدید توصیف می‌کند و مشتریان می‌توانند انتظار خدمات معمولی Starlink با سرعت بالا و تأخیر کم را داشته باشند که با دوره‌های اتصال ضعیف یا اصلاً وجود ندارد. با این حال، با گذشت زمان به شدت بهبود می یابد، بنابراین فقط آن را به عنوان دردهای رشد اولیه در نظر بگیرید.