سری Hasbro Selfie به شما امکان می دهد قهرمان اکشن شوید

طرفدارانی که در San Diego Comic Con شرکت می‌کنند، این فرصت را خواهند داشت تا پیش‌نمایش فیگورهای سفارشی را مشاهده کنند، و حتی برخی از آنها این امکان را خواهند داشت که فیگورهای خود را زودتر بسازند و خریداری کنند. SDCC 2022 در 21 ژوئیه آغاز می شود و تا 24th در مرکز کنوانسیون سن دیگو ادامه دارد.

خریداران می‌توانند از میان یک کتابخانه IP محبوب از جمله GI Joe، Ghostbusters، Power Rangers و Marvel انتخاب کنند. هاسبرو گفت که طرح هایی با الهام از قهرمانان جنگ ستارگان نیز وجود خواهد داشت.

برایان چپمن، رئیس طراحی و توسعه جهانی هاسبرو می‌گوید: «ما تحقیقات گسترده‌ای را برای درک واقعی درخواست طرفداران برای یک محصول شخصی‌سازی شده انجام داده‌ایم، و تیم کار فوق‌العاده‌ای در تحقق این رویا انجام داده است.

به طور خلاصه: سازنده اسباب بازی Hasbro با متخصصان پرینت سه بعدی در Formlabs همکاری می کند تا به طرفداران این فرصت را بدهد که اکشن فیگورهای شخصی سازی شده داشته باشند. با سری Hasbro Selfie، مشتریان می‌توانند با استفاده از برنامه Hasbro Pulse صورت خود را اسکن کنند، سپس انتخاب کنند که چه اکشن فیگور می‌خواهند شود و آن را به درب منزل تحویل دهند.

ساخت سفارشی یک شکل کلکسیونر و 6 اینچی خواهد بود. قیمت در مطالب رسمی روابط عمومی ذکر نشده است، اما شایعات قبلی از برچسب قیمت 60 دلاری خبر می دادند. سفارش فیگورهای سری Hasbro Selfie از پاییز امسال آغاز خواهد شد.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.منبع