سس کچاپ خمیر حرارتی خوبی نیست، اما بهتر از پنیر یا خمیر دندان است

بهترین گزینه برای دستیابی به دماهای پایین تر چیست؟ برای شروع، از یک خمیر حرارتی واقعی استفاده کنید. گزینه های آزمایش شده و واقعی مانند Arctic MX-4 و Corsair TM30 به ترتیب با دمای 49 و 54 درجه سانتیگراد در بین بهترین عملکردها در آزمایش بودند. نحوه نصب خمیر نیز می‌تواند بر دما تأثیر بگذارد و حتی برخی ادعا می‌کنند افزودنی‌هایی مانند نمک می‌تواند کمک کند، اما ما امتحان کردن آن را توصیه نمی‌کنیم.

ابتدا سس کچاپ است و پس از یک آزمایش شکنجه پنج دقیقه ای در Furmark، GPU دمای 71 درجه سانتیگراد را ثبت کرد. در میان گزینه های حواس پرت، این بهترین اجرا بود.

باز هم، از روش هایی استفاده کنید که موثر و ایمن هستند. علاوه بر ارتقاء خمیر حرارتی خود، مطمئن شوید که پره های هیت سینک شما عاری از گرد و غبار باشد که می تواند از توانایی خنک کنندگی آنها جلوگیری کند. افزودن یک فن بزرگتر و/یا قدرتمندتر به هیت سینک پردازنده گرافیکی شما همچنین باعث کاهش دما می شود و همچنین مدیریت مناسب کابل در مورد شما نیز انجام می شود. اگر همه چیز شکست خورد، به یک راه حل شدیدتر مانند خنک کننده آب روی بیاورید.

یکی از اعضای انجمن ComputerBase اخیراً چندین پد حرارتی و خمیر را با استفاده از یک کارت گرافیک قدیمی Radeon R7 240 آزمایش کرده است. GPU معمولاً به صورت غیرفعال خنک می شود، اما یک فن برای تسریع فرآیند تست اضافه شده است. برخی از جایگزین‌های نامتعارف برای ادویه‌تر کردن چیزها به کار گرفته شدند، و این بیشتر چیزی است که ما در اینجا به آن علاقه داریم.

اعتبار تصویر: AssassinWarlordمنبع

این کارت به طور پیش‌فرض با فرکانس 780 مگاهرتز @ 1.15 ولت کار می‌کند و دارای چندین سطح دریچه گاز است که به‌طور خودکار سرعت ساعت و ولتاژ ارائه‌شده را نشان می‌دهد. اگر همه چیز بیش از حد برشته شود، به طور کامل خاموش می شود.

خمیر دندان استاندارد پس از یک دوره مشابه به دمای 90 درجه سانتیگراد رسید، در حالی که کرم بثورات پوشک، نازک سیب زمینی و یک تکه پنیر همگی به دمای 105 درجه سانتیگراد رسیدند و از نظر حرارتی تحت فشار قرار گرفتند.

برداشت سردبیر: علاقه مندان هاردکور دائما در جستجوی تکنیک ها و روش های جدید هستند تا یک یا دو درجه از دمای کار خود را کاهش دهند. بیشتر تلاش‌ها ثمری ندارند و در عوض به‌عنوان افسانه‌های هشداردهنده برای چه چیزی عمل می‌کنند نه انجام دادن. این یکی از آن نمونه هاست.