سناتورها به زاکربرگ می‌گویند که متاورس را فضایی برای بزرگسالان نگه دارد

سناتورها می گویند در حالی که تحقیقات در مورد تأثیر متاورس بر نوجوانان در مراحل اولیه است، یافته های اولیه نشان می دهد که تهدیدهایی مانند تجاوز به حریم خصوصی، دستکاری و آسیب روانی وجود دارد. احتمال قلدری، آزار و اذیت و قرار گرفتن در معرض محتوای جنسی نیز ذکر شده است.

در سال 2021، اسناد فاش شده نشان داد که فیس بوک (همانطور که هنوز آن زمان نامیده می شد) چند سال گذشته را صرف بررسی اثرات مضر اینستاگرام بر سلامت روان کاربران جوان کرده است، اما یافته ها را نادیده گرفته و آنها را مخفی نگه داشته است. در این نامه آمده است: «گزارش‌های دیگر عدم موفقیت متا را در جلوگیری از هدف قرار دادن نوجوانان از تبلیغات مربوط به دخانیات، الکل و محتوای اختلالات خوردن ثبت کرده‌اند.

در پایان نامه آمده است: “گزارش نشان می دهد که تلاش شرکت شما برای تعامل با نوجوانان، بخشی از تلاش بزرگتر برای نجات تمرین متاورز متا سخت است. هر استراتژی برای دعوت کاربران جوان به فضای دیجیتال مملو از مضرات بالقوه، نباید با هدف به حداکثر رساندن هدایت شود. سود.”

برداشت سردبیر: آیا مارک زاکربرگ از تصمیم خود برای رفتن به همه چیز در متاورس پشیمان است؟ علاوه بر میلیاردها دلاری که در حال حاضر برای شرکت هزینه کرده است و بی‌تفاوتی عمومی مردم، ظهور هوش مصنوعی بر جهان‌های واقعیت مجازی/افزوده سایه انداخته است. اکنون متاورس با مشکلات بیشتری در قالب دو سناتور دموکرات مواجه است که می خواهند متا را از معرفی نوجوانان به برنامه Horizon Worlds VR خود باز دارند.

بخونید:  SeaChange یک فناوری جدید است که برای جذب دی اکسید کربن با استفاده از آب اقیانوس طراحی شده است

در اوایل این هفته، زاکربرگ اعلام کرد که متا در حال ساخت یک گروه محصول سطح بالای جدید است که بر پیاده سازی هوش مصنوعی مولد در خدمات خود تمرکز خواهد کرد و “تجربیات لذت بخشی” را برای کاربران فراهم می کند. برخی این را نشانه ای می دانند که این شرکت بی سر و صدا تمرکز خود را از متاورژن دور کرده و به هوش مصنوعی می برد. آزمایشگاه واقعیت، بخش پشت متاورس، از سال 2021 تا کنون بیش از 24 میلیارد دلار از دست داده است که در تلاش برای تحقق رویای زاک است، علیرغم اینکه بسیاری از نوجوانان علاقه ای به این منطقه نشان نمی دهند. در همین حال، هوش مصنوعی مولد به چیز بزرگ بعدی در صنعت فناوری تبدیل شده است.منبع

دو قانونگذار که از برنامه های متا ناراضی هستند، سناتور اد مارکی ماساچوست و ریچارد بلومنتال سناتور کانکتیکات هستند. آنها نامه ای خطاب به زاکربرگ درباره این گزارش نوشتند و از او خواستند با توجه به رکورد این شرکت در محافظت از کودکان و نوجوانان، طرح کاهش محدودیت سنی Horizon World را به 13 سال متوقف کند. سناتورها همچنین به تعداد فزاینده ای از شواهد اشاره کردند که به تهدیدهایی که جوانان در متاورس با آن مواجه هستند اشاره می کنند.

وال استریت ژورنال ماه گذشته گزارش داد که در تلاش برای جذب کاربران بیشتر به Horizons Worlds، که فقط برای افراد ۱۸ سال به بالا در دسترس است، متا قصد داشت به کاربران 13 تا 17 ساله امکان ورود به برنامه را احتمالاً در ماه مارس بدهد.

بخونید:  Researchers use AI to design a walking "robot" in seconds