سناتور اد مارکی از ایلان ماسک به دلیل سیستم راستی‌آزمایی توییتر انتقاد کرد و نسبت به مداخله کنگره هشدار داد

نباید تعجب آور باشد که بفهمیم این حادثه حول اصلاح بحث برانگیز ماسک در سیستم تأیید توییتر می چرخد، که اکنون بخشی از سرویس آبی توییتر 8 دلاری در ماه است – مشترکین به طور خودکار یک علامت آبی دریافت می کنند.

ماسک، که زمانی غواصی را که در نجات یک تیم فوتبال در تایلند شرکت داشت، “پدو” نامید، در پاسخ به مارکی، خود دیپلماتیک معمول او بود. او ادعا کرد که حساب واقعی سناتور شبیه یک تقلید به نظر می رسد. ماسک در ادامه این سوال را پرسید که چرا عکس پروفایل مارکی نشان می‌دهد که او ماسک زده است.

مارکی پاسخ ها را با شوخ طبعی نپذیرفت. او نوشت: “یکی از شرکت های شما تحت یک فرمان رضایت FTC است. ناظر ایمنی خودرو NHTSA در حال بررسی دیگری برای کشتن مردم است. و شما وقت خود را صرف دعواهای آنلاین می کنید. شرکت های خود را اصلاح کنید. یا کنگره انجام خواهد داد.”

سرمست: ویکتوریا پیکرینگ

منبع

چه اتفاقی افتاده؟ ایلان ماسک در حال حاضر با تحولات عظیم توییتر دستش را پر کرده است، بدون در نظر گرفتن وظایفش در اسپیس ایکس، تسلا، و سرمایه‌گذاری‌های دیگر. اما به نظر می رسد که ثروتمندترین مرد جهان همیشه زمان دارد تا در یک بحث آنلاین درگیر شود. این بار، سناتور اد مارکی از ماساچوست است که به ماسک گفته است که شرکت‌هایش را اصلاح کند یا «کنگره اراده خواهد کرد».