سه شغل فنی عالی که بیش از 200 هزار دلار دستمزد دارند


در حالی که تورم همچنان به کاهش خود ادامه می دهد و در آوریل به 4.9 درصد رسید، که پایین ترین رقم از ژوئن 2022 است که اوج 9.1 درصد است، کارگران آمریکایی همچنان احساس فشار می کنند. این در حالی است که میانگین درآمد ساعتی 4.6 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است. اداره آمار کار تخمین می زند که میانگین واقعی درآمد برای همه کارکنان در ماه فوریه 0.1٪ کاهش یافته است.

این را با تحقیقات اخیر همراه کنید که نشان می‌دهد خانواده‌های با درآمد متوسط ​​که بین 30000 تا 100000 دلار درآمد دارند برای پرداخت هزینه‌های زندگی روزمره با مشکل مواجه هستند و می‌توانید ببینید که چرا حقوق همچنان بزرگترین عامل در جذب استعدادهای برتر است.

موازنه قدرت

به لطف یک سری قوانین محلی و ایالتی جدید، حقوق‌ها اکنون شفاف‌تر از هر زمان دیگری شده است و کارگران را در هنگام صحبت در مورد حقوق در صندلی رانندگی قرار می‌دهد.

در نیویورک، کالیفرنیا، کلرادو و واشنگتن، همه کارفرمایان اکنون از نظر قانونی موظف هستند که محدوده حقوقی را برای همه لیست های شغلی درج کنند. در سایر ایالت‌ها از جمله اوهایو، مریلند و نوادا، متقاضیان حق دارند در صورت درخواست یا در مرحله مصاحبه، درخواست کنند یا محدوده حقوقی دریافت کنند.

منطق ساده است: با دادن راهنمایی به متقاضیان در مورد اینکه چه چیزی می توانند انتظار دریافت دستمزد داشته باشند، احتمال کمتری وجود دارد که آنها در پیشنهادات اولیه مورد بی مهری قرار گیرند یا به طور قابل توجهی کمتر از همکاران با مهارت ها و تجربه های مشابه دستمزد دریافت کنند.

بخونید:  نحوه بوت شدن در بایوس در ویندوز 11

محدوده حقوق همچنین به متقاضیان در مرحله مذاکره اهرمی می دهد و اگر رقیب مایل به پرداخت بیشتر باشد، این اطلاعات می تواند به عنوان معیاری در هنگام طرح پرونده شما استفاده شود.

علاوه بر این، وقتی صحبت از پرداختن به شکاف دستمزد جنسیتی به میان می‌آید – چیزی که به‌ویژه در صنعت فن‌آوری تحت سلطه مردان مرتبط است، جایی که تنها 15 درصد از بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌ها زن هستند و زنان تنها 28 درصد از نیروی کار در علم، فناوری، مهندسی و ریاضی (STEM) – تحقیقات دانشکده بازرگانی دانشگاه یوتا نشان داد که این شکاف در سازمان‌هایی که اطلاعات حقوق و دستمزد را فاش می‌کنند، 45 درصد کاهش یافته است، در مقایسه با سازمان‌هایی که این کار را نمی‌کنند.

فرصت در می زند

در حالی که می‌توان از اطلاعات حقوق برای مذاکره با کارفرمای فعلی‌تان برای افزایش حقوق استفاده کرد، موج اخیر اخراج‌های فنی به این معنی است که بسیاری از سازمان‌ها تعلیق حقوق را اعمال کرده‌اند و امتیازات کارکنان را نیز کاهش می‌دهند.

اگر کارفرمای شما در تلاش است تا مخارج خود را در قالب حقوق، مزایا و مزایا کاهش دهد، جستجوی فرصتی جدید اغلب تنها راه برای تضمین پول بیشتر و امنیت شغلی است. خبر خوب این است که TechSpot Job Board مکان مناسبی برای شروع جستجوی شماست، زیرا هزاران شغل با حقوق بیش از 200000 دلار در سال را نشان می دهد، مانند سه مورد زیر.

رهبری مهندسی داده – Genentech، سانفرانسیسکو، CA

محدوده حقوق و دستمزد: 148800 دلار تا 276400 دلار

Genentech به دنبال یک سرنخ مهندسی داده برای کمک به ایجاد یک موتور داده نسل بعدی است که به طور مقیاس پذیر و دقیق داده های تولید شده از این ابتکار را جذب و تبدیل می کند تا برای تجزیه و تحلیل ماشین محور آماده شوند. شما به عنوان یک معمار و مدیر مهندسی وظیفه نظارت بر ساخت و بهره برداری از این موتور داده و اعمال نفوذ در سازمان انفورماتیک از طریق ارائه ها و همکاری ها را بر عهده خواهید داشت.

بخونید:  تبدیل خودروهای گازسوز به برقی همچنان هزینه بالایی دارد

برای درخواست، به هفت سال یا بیشتر تجربه در زمینه معماری و توسعه خطوط لوله، چارچوب ها و پلتفرم های مقیاس پذیر برای تقویت تلاش های علم داده در محیط های ابری توزیع شده نیاز دارید که پنج سال آن در AWS است. جزئیات بیشتر را اینجا ببینید.

هوش فعال، دانشمند تحقیقات کاربردی – هوش مصنوعی، اپل، سیاتل، WA

محدوده حقوق و دستمزد: 144500 تا 250000 دلار

اپل به دنبال یک دانشمند تحقیقات کاربردی هوش فعال است. شما از جدیدترین مدل‌های Generative برای ارسال محصولات، خدمات و تجربیات مشتری فوق‌العاده برای iPhone، Mac، Apple Watch، iPad و موارد دیگر استفاده خواهید کرد.

شما به مدرک دکترا/MS در علوم کامپیوتر یا رشته های مرتبط، مهارت های برنامه نویسی قوی در پایتون و/یا C++ با بیش از 5 سال تجربه در استفاده از این زبان ها برای مدل سازی یادگیری ماشینی (ML) و تحقیقات کاربردی نیاز دارید. شرح کامل شغل را اینجا ببینید.

Sr. Director مهندسی نرم افزار – Adobe, San Jose, CA

محدوده حقوق و دستمزد: 180500 تا 387200 دلار

Adobe به دنبال یک مدیر ارشد مهندسی نرم افزار برای رهبری پروژه های مهندسی نرم افزار مبتنی بر مکالمه، بازاریابی B2B و AI/ML خود است. کاندیدای ایده آل دارای سابقه اثبات شده ای در ارائه پروژه های نرم افزاری پیچیده به بازار، مهارت های سازمانی و ارتباطی عالی، مهارت های رهبری قوی و نوآوری خواهد بود.

در این نقش شما تیم مهندسی نرم افزار را برای توسعه و ارائه محصولات نرم افزاری با کیفیت بالا در زمان و بودجه، همکاری با تیم های متقابل برای درک الزامات تجاری و تبدیل آنها به الزامات فنی و مدیریت حجم کاری تیم نرم افزار، اولویت ها هدایت خواهید کرد. ، و جدول زمانی در اینجا می توانید به اطلاعات بیشتر دسترسی داشته باشید.

بخونید:  حالت Half-Life ردیابی پرتوهای بلادرنگ را به شوتر اول شخص اصلی Valve اضافه می کند.منبع