سونی عرضه کنسول های پلی استیشن 5 را افزایش می دهد و با نزدیک شدن به عرضه PSVR 2 تبلیغات جدیدی را منتشر می کند.


به طور خلاصه: کمتر از یک ماه تا عرضه پلی‌استیشن VR2 فاصله داریم، و در حالی که کسانی که علاقه‌ای به هدست‌های بسیار گران قیمت و فقط PS5 ندارند، بعید به نظر می‌رسد که اهمیتی بدهند، این خبر خوبی برای هر کسی است که همچنان به دنبال خرید یکی از آخرین کنسول‌های سونی است: ژاپنی‌ها. غول بازی می گوید عرضه PS5 را افزایش داده است و پیدا کردن یک موجود در انبار را آسان تر می کند.

خرید پلی استیشن 5 پس از عرضه آن در نوامبر 2020 معمولاً به معنای دادن اسکالپر 2 تا 4 برابر بیشتر از MSRP آن بود که نتیجه کمبود تراشه جهانی است که بر بسیاری از صنایع تأثیر گذاشته است. وضعیت در چند وقت اخیر بهبود یافته است. سونی در اوایل این ماه گفت که خرید PS5 در آینده بسیار آسان تر خواهد شد.

در یک پست جدید، ایزابل توماتیس، معاون برند، سخت‌افزار و تجهیزات جانبی سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، از طرفداران به خاطر صبرشان در برابر تقاضای بی‌سابقه تشکر کرد و تکرار کرد که کسانی که به دنبال خرید PS5 هستند، اکنون باید آن را کاری کمتر دشوار بدانند. به بازیکنان ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، آلمان، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ توصیه می‌شود در صورت تمایل به خرید کنسول، بازی یا لوازم جانبی، به direct.playstation.com مراجعه کنند.

سونی به قدری مطمئن است که سطح سهام پلی استیشن 5 می تواند تقاضا را برآورده کند که یک بازاریابی جدید برای این کنسول راه اندازی کرده است، از جمله تبلیغاتی به سبک برنامه خبری زنده. این به موفقیت‌های کنونی مانند God of War: Ragnarök و Horizon Forbidden West و همچنین بازی‌های مورد انتظار آینده از جمله Marvel’s Spider-Man 2 و Final Fantasy VXI اشاره می‌کند.

به احتمال زیاد کمپین تبلیغاتی و سهام اضافی PS5 در حال آماده سازی برای PSVR2 هستند که در 22 فوریه 2023 وارد بازار می شود. همچنین یک بسته بسته 599.99 دلاری شامل Horizon Call of the Mountain نیز وجود دارد و یک ایستگاه شارژ کنترلر PlayStation VR2 Sense در همان روز با قیمت 49.99 دلار در دسترس خواهد بود.

PSVR 2 دارای وضوح 2000×2040 در هر چشم، میدان دید 110 درجه و نرخ تجدید 120 هرتز در نمایشگرهای OLED HDR خود است. سونی می گوید 30 بازی در زمان عرضه در دسترس خواهد بود.منبع