سونی نگاهی پنهانی از فیلم آینده گرن توریسمو و پروژه خودرویش با هوندا به اشتراک می گذارد

این تیزر در واقع شبیه یک صحنه برش CGI است که مستقیماً از سریال گرفته شده است. با هر شانسی، این می تواند یکی از بهترین اقتباس های بازی به فیلم باشد. تنها فیلم بازی به فیلم مسابقه ای دیگری که می توانم به آن فکر کنم Need for Speed ​​است که آنقدرها هم داغ نبود. به دنبال آن باشید که در 11 آگوست در سراسر جهان اکران شود.

سونی گفت پیش‌بینی می‌کند که پیش‌سفارش‌ها را در نیمه اول سال ۲۰۲۵ بپذیرد و اولین محموله‌ها را در بهار ۲۰۲۶ به خریداران در آمریکای شمالی تحویل خواهد داد.منبع

Gran Turismo بر اساس داستان واقعی یک بازیکن Gran Turismo به نام Jann Mardenborough است که در یک سری مسابقات بازی که توسط Sony Computer Entertainment و نیسان برگزار شده بود برنده شد تا به یک راننده اتومبیل مسابقه حرفه ای تبدیل شود.

در اخبار مرتبط، سونی همچنین برند خودروی الکتریکی را که با هوندا ایجاد می کند، معرفی کرد. Afeela نام دارد و نمونه اولیه بسیار در آن دسته قرار می گیرد. این بسیار شبیه تلاقی بین لوسید ایر و پورشه است. هنوز چیزهای زیادی در مورد اولین وسیله نقلیه سونی و هوندا نمی دانیم وجود دارد، اما سونی به اشتراک گذاشت که در مجموع 45 سنسور و دوربین بارگذاری خواهد شد.

این فیلم به کارگردانی نیل بلومکمپ است و دیوید هاربر، اورلاندو بلوم و دارن بارنت در آن ایفای نقش می کنند. همچنین املیا هارتفورد، یک تولید کننده محتوای مشهور در دنیای خودرو با طرفداران قابل توجه رسانه های اجتماعی را در خود دارد. آخرین پروژه او شامل ساخت اولین توربو دوقلو جهان کوروت Z06 2023 بود.

بخونید:  ربات آشپز می تواند با تماشای ویدیوهای غذا دستور پخت غذا را بیاموزد

به طور خلاصه: سونی در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود در CES 2023 نگاهی اجمالی از فیلم آینده خود بر اساس فرانچایز Gran Turismo را به اشتراک گذاشت و پیش نمایش یک خودروی مفهومی به نام Afeela را که با همکاری هوندا در حال ساخت است، ارائه کرد.

بلومکمپ در مورد استفاده از دوربین ونیز 2 سونی با سنسورهای جداشدنی ریالتو در خودروهای نمونه اولیه Le Mans صحبت کرد. این خودروها دارای کابین‌های بسیار کوچکی هستند که دوربین استاندارد IMAX را در خود جای نمی‌دهند، اما با استفاده از فناوری سونی می‌توانند عکس‌های مورد نیاز را بگیرند. دوربین ها همچنین به تیم سازنده کمک کردند تا ظاهر و احساس منحصر به فرد بازی را مانند زاویه سوم شخص POV از پشت ماشین ها به تصویر بکشند.