سگا یک Genesis 2 Mini را برای ایالات متحده عرضه خواهد کرد، اما توزیع کاملاً بی نظم است

نکته مثبت دیگر این است که Genesis 2 Mini با یک کنترلر شش دکمه عرضه می شود. گیم پد سه دکمه ای همراه با اولین کنسول مینی سگا نیز سازگار است، اما اجرای برخی از بازی ها را غیرممکن می کند. سگا اشاره ای نکرد که آیا می توان کنترلر دوم را به صورت جداگانه یا همراه خرید کرد. با این حال، در بیانیه مطبوعاتی اولیه Mega Drive 2 Mini گفته شد که یک بسته دو گیم پد با قیمت 1100 ین (8 دلار) اضافی در دسترس خواهد بود.

سگا اعلام کرد که جنسیس 2 مینی را در پاییز امسال برای مشتریان آمریکایی عرضه می کند. پیش از این، این شرکت Mega Drive 2 Mini را در اوایل ژوئن معرفی کرد، اما فقط در ژاپن و با تاریخ انتشار مبهم “پاییز”. اکنون به نظر می رسد که هر دو نسخه در 27 اکتبر راه اندازی شوند. اما فقط در ژاپن. صبر کن. چی؟

از طرف دیگر، تیم سگا مینی به روز شده را بر اساس جنسیس مدل 2 ساخته است، بنابراین قدرت و بازی های بیشتری خواهد داشت. بیش از 50 عنوان کلاسیک یکپارچهسازی با سیستمعامل بر روی جنسیس 2 مینی از قبل نصب شده است، از جمله شش بازی سی دی سگا – سی دی Sonic، سی دی نیروی درخشان، سیلفید، Mansion of Hidden Souls، Night Striker، و The Ninja Warriors. تعدادی از بازی‌های معمولی جنسیس که قابل ذکر هستند عبارتند از After Burner II، Super Hang On، Sonic 3D Blast، Splatterhouse 2 و Rolling Thunder 2.

سگا ممکن است درس سختی در مورد عرضه محصولات خارج از مناطق مورد نظر خود بیاموزد. هزینه های زیادی برای یک کنسول تقریباً 30 ساله یکپارچهسازی با سیستمعامل، احتمالاً بسیاری از مشتریان ایالات متحده را از کار خواهد انداخت. از این گذشته، سگا بیش از یک سوم هزینه یک Xbox Series S کاملاً جدید را که مستقیماً از مایکروسافت خریداری شده است (290 دلار) درخواست می کند، که فقط به تعداد انگشت شماری از بازی های قدیمی محدود نمی شود.

بخونید:  Asteroid Launcher به شما امکان می دهد برخوردهای فاجعه بار را در مقیاس جهانی شبیه سازی کنیدمنبع

WTF؟! برای دفتر مرکزی شرکت ها در ژاپن، انتشار محصولات جدید ابتدا به صورت محلی و سپس گسترش آنها به مناطق دیگر غیر معمول نیست. با Mini Genesis 2 Mini، سگا به مشتریان خارج از ژاپن پیشنهاد می‌دهد تا کنسول را در همان روزی که خریداران ژاپنی Mega Drive 2 Minis خود را دریافت می‌کنند، دریافت کنند. با این حال، به دلیل هزینه های حمل و نقل و واردات، این امتیاز برای مصرف کنندگان آمریکایی حدود 50 دلار بیشتر هزینه خواهد داشت.

آره. به نظر می رسد سگا ژاپن نیز به جای اینکه به سگا آمریکا اجازه مدیریت آن را بدهد، نسخه آمریکایی را نیز توزیع می کند، که به این معنی است که مشتریان آمریکایی باید آن را وارد کنند. آمازون به طور انحصاری فروش ایالتی را انجام خواهد داد.

علاوه بر این، سگا جنسیس 2 مینی را حدود 30 دلار بیشتر از Mega Drive 2 Mini قیمت گذاری کرد، به علاوه خریداران باید 22 دلار هزینه حمل و نقل برای واردات به آمازون بپردازند. پیش سفارش ها از چهارشنبه باز شد. کل هزینه برای مشتریان آمریکایی 127 دلار در مقایسه با نسخه ژاپنی 75 دلار است. بسیار عجیب است که سگا تصمیم گرفت کنسول کلکسیونی ایالات متحده را به این روش عرضه کند، با توجه به اینکه Genesis Mini از سال 2019 توسط خرده فروشان محلی در دسترس بود.