سیستم مورد نیاز Atomic Heart تایید شد، 90 گیگابایت فضای ذخیره سازی می خواهد

خوشبختانه، برخلاف برخی از عناوین دیگر، این عنوان 32 گیگابایت رم را توصیه نمی کند. در واقع، Mundfish گفت 8 گیگابایت کافی است اگر بازیکنان بدون پیش‌کامپایل شیدر کار کنند.

Mundfish تاکید کرد که این نرخ فریم باید حداقلی باشد که بازیکنان انتظار دارند در سخت افزار لیست شده، حتی در موقعیت های شدید گیم پلی، ببینند. در 1080p در تنظیمات پایین، یک GTX 1060 یا Radeon 580 باید در بیشتر مواقع به سرعت بسیار بالاتر از 60 فریم بر ثانیه برسد، حتی به 100 فریم در ثانیه.

لکنت در حین گیم پلی به دلیل کامپایل کردن شیدرها یکی از مشکلات رایج در بازی های رایانه ای اخیر مانند Elden Ring بوده است. همانند بازسازی Dead Space، Atomic Heart به محض راه‌اندازی، با نوار پیشرفت قابل مشاهده برای جلوگیری از لکنت شروع به کامپایل کردن سایه‌زنان می‌کند. با این حال، این ویژگی به حداقل 12 گیگابایت رم سیستم نیاز دارد.

تنها تقاضای بالقوه جدی Atomic Heart، 90 گیگابایت فضای ذخیره سازی است. نیازهای CPU، GPU و RAM مشابه سایر نسخه‌های Q1 2023 مانند Forspoken، Returnal، بازسازی Dead Space و Star Wars Jedi: Survivor است.

GeForce RTX 2070 Super و Radeon 6700 XT تحت مشخصات توصیه شده برای بازی های اخیر ظاهر شده اند. Atomic Heart آنها را برای تنظیمات فوق العاده در 1080p و 60fps پیشنهاد می کند. برگه مشخصات فقط پردازنده‌های گرافیکی پیشرفته اخیر مانند 3080 یا 6800 XT را برای تنظیمات فوق‌العاده در 4K بیرون می‌کشد.

این بازی در تاریخ 21 فوریه بر روی Steam، Game Pass، Xbox One و Xbox Series، PlayStation 4 و PlayStation 5 عرضه می شود.منبع

سیستم مورد نیاز نمی گوید که آیا آنها برای ردیابی پرتو یا بازسازی تصویر (احتمالاً خیر) هستند، که هر دو در Atomic Heart در دسترس خواهند بود. این بازی از DLSS 3 و FSR 2 پشتیبانی می کند، اما Xess اینتل قبل از عرضه را شامل نمی شود. Mundfish از زمان ویدیوهای توسعه خود در سال 2018، سایه‌ها، انعکاس‌ها و انسداد محیطی Atomic Heart را به نمایش گذاشته است.

Mundfish سیستم مورد نیاز کامل را برای FPS Atomic Heart آینده خود (یکی از موردانتظارترین بازی های رایانه شخصی ما در سال 2023) منتشر کرده است. توسعه دهنده همچنین جزئیات بیشتری را در مورد ویژگی هایی که بازیکنان رایانه شخصی می توانند در اواخر این ماه منتشر کنند، فاش کرد.

با توجه به این، بقیه الزامات باید به عنوان یک برآورد محافظه کارانه در نظر گرفته شوند. برای تنظیمات متوسط ​​در 1080p و 60fps، Mundfish یک GTX 1070 یا Radeon 5600 XT را توصیه می کند. برای تنظیمات بالا در همان معیار عملکرد، یک GTX 1080 یا 5700 XT.

در تنظیمات گرافیکی پایین در 1080p، Nvidia GTX 960 یا AMD Radeon R9 380 باید حداقل 30 فریم در ثانیه را به شما ارائه دهد. GeForce GTX 1060 و Radeon 580 – هنوز هم دو کارت گرافیک محبوب هستند – برای سرعت 60 فریم در ثانیه با این مشخصات کافی هستند.

چیزی که باید منتظرش بود: پس از پنج سال تلاش برای درک بازی تیراندازی اول شخص اتمی Heart که ظاهر عجیب و غریب اما پرطرفدار Mundfish است، بازیکنان می توانند تا چند هفته دیگر آن را برای خودشان امتحان کنند. به نظر می رسد سیستم مورد نیاز کمی کمتر از سایر بازی های AAA اخیر باشد.