شرکت رایانه شخصی ایسر به تازگی از یک دوچرخه الکترونیکی 35 پوندی مجهز به هوش مصنوعی رونمایی کرده است

ebii همچنین دارای ویژگی‌های ایمنی اضافی به‌شکل چراغ‌های جلویی که به‌طور خودکار روشن می‌شوند، مجموعه‌ای از چراغ‌های LED در زیر جعبه کنترل برای بهبود دید در تاریکی و یک رادار هشدار برخورد عقب است که به راکب رانندگان یا اشیایی که از پشت نزدیک می‌شوند هشدار می‌دهد.

ایسر در دسترس بودن یا قیمت آن را فاش نکرد. با توجه به لیست طولانی ویژگی های آن، انتظار می رود ebii در سطح بالاتری از محدوده قیمت قرار گیرد.منبع

ایسر می‌نویسد که هوش مصنوعی می‌تواند از بینش‌های کاربر از طریق برنامه همراه ebiiGO استفاده کند، که از طریق بلوتوث به ebii متصل می‌شود تا سواران بتوانند مسیرهای توصیه‌شده، عمر باتری، سرعت سواری، تنظیمات باز کردن قفل خودکار و موارد دیگر را بررسی کنند.

سایر مشخصات شامل لاستیک های بدون هوا و بدون تخت ساخته شده با درج های فوم چندلایه، درایو تسمه کربنی بدون زنگ زدگی و ویژگی اعلان وضعیت سلامت دوچرخه الکترونیکی است.

این بسیار چشمگیر است، اما ویژگی اصلی ایسر، قابلیت یادگیری هوش مصنوعی/ماشین ebii است. می نویسد که دوچرخه الکترونیکی با قدرت رکاب زدن سوارکار، شرایط سواری و سطح کمک ترجیحی سازگار است. یکی از مثال‌های ارائه شده، توانایی دوچرخه الکترونیکی برای تنظیم خودکار خروجی موتور برای ارائه رانندگی بدون زحمت بر اساس پدال زدن و محیط مسیر کاربر است.

با طراحی چنگال یک طرفه و قاب آلیاژ آلومینیومی، ebii تک موتوره فقط 35 پوند وزن دارد که آن را نسبت به بسیاری از دوچرخه های الکترونیکی سبک تر می کند. موتور 250/350 وات با اتوبوس 48 ولت CAN و عملکرد گشتاور 40 نیوتن متر می تواند دوچرخه را تا 20 مایل در ساعت پیش ببرد. همچنین پس از یک بار شارژ کامل، برد 70 مایلی دارد که تکمیل آن دو ساعت و نیم طول می کشد.

بخونید:  صرافی ارزهای دیجیتال به طور تصادفی به جای بازپرداخت 100 دلاری، 10.5 میلیون دلار به مشتری داد

این برنامه همچنین به عنوان مکانیزم قفل استفاده می شود. ebii بر اساس نزدیکی تلفن متصل قفل و باز می کند.

چه اتفاقی افتاده؟ ایسر به عنوان سازنده لپ تاپ، رایانه شخصی، نمایشگر و سایر لوازم جانبی مرتبط با رایانه شخصی شناخته شده و مورد احترام است، اما خود را به این حوزه محدود نمی کند. این شرکت تایوانی به تازگی Acer ebii را معرفی کرده است، دوچرخه‌ای که می‌تواند به لطف ویژگی‌های متعدد خود، از جمله برخی از هوشمندهای هوش مصنوعی، از بازارهای شلوغ متمایز شود.

در جاهای دیگر، باتری ebii به راحتی قابل جابجایی است و می توان از آن برای شارژ دستگاه های دیگر مانند تلفن یا لپ تاپ استفاده کرد. کاربران می توانند سطح قدرت باقی مانده آن را از طریق برنامه یا LED های هوشمند روی فرمان بررسی کنند.

کاربران همچنین می‌توانند به ebiiRide، یک برنامه کنترل ماموریت تطبیقی ​​دسترسی داشته باشند که می‌تواند، در میان چیزهای دیگر، مصرف باتری را بر اساس فاصله مقصد تنظیم کند تا اطمینان حاصل شود که موتورسواران قبل از رسیدن به مقصد، آب خود را تمام نمی‌کنند. این سه حالت را ارائه می دهد: حالت اکو با صرفه جویی در مصرف انرژی، حالت تقویتی متمرکز بر سرعت، و حالت My ebii که جایی بین این دو است.