صفحه گردان جدید JBL دارای بلوتوث 5.2 برای اتصال بی سیم است

افزایش فروش وینیل در طول تعطیلات لزوماً به این معنی نیست که افراد بیشتری به صفحه‌های موسیقی گوش می‌دهند. من گمان می‌کنم که بخش قابل توجهی از خریدها هدایایی با نوستالژی بوده است، زیرا جلد آلبوم‌ها بوم بسیار خوبی برای نشان دادن هنر جلد هستند.

طبق گزارش Luminate Data (که قبلاً Nielsen SoundScan نام داشت)، فروش وینیل در ایالات متحده در هفته منتهی به 22 دسامبر 2022 به بالاترین حد خود در دوران مدرن رسید، با فروش 2.232 میلیون نسخه – افزایش 46.7 درصدی هفته به هفته. این بزرگترین هفته فروش از زمانی است که Luminate شروع به پیگیری فروش در سال 1991 کرد، و تنها دومین بار از آن زمان است که فروش هفتگی وینیل در ایالات متحده از دو میلیون دستگاه فراتر رفته است.

از دیگر ویژگی‌های برجسته آن می‌توان به بازوی آلومینیومی، پایه MDF مشکی با رنگ‌های نارنجی JBL، پوشش گرد و غبار لولایی و پانل جلویی مدرن اشاره کرد. این بازو با یک کارتریج آهنربای متحرک Audio Technica از قبل روی یک پوسته سر قابل جابجایی برای تعویض و ارتقاء آسان ارائه می شود. علاوه بر این، پایه‌های میز گردان برای کاهش ورود ارتعاش مرطوب می‌شوند.

اعتبار تصویر: ماتیاس گرونولد، مارکوس اسپیسکهمنبع

JBL Spinner BT قرار است در سه ماهه سوم سال 2023 با MSRP 399 دلار وارد بازار شود.

JBL Spinner BT رکوردها را با سرعت 33 1/3 دور در دقیقه برای LP و 45 دور در دقیقه برای EP و تک‌نفره پخش می‌کند، و سرعت‌ها با یک سنسور قفل می‌شوند تا گام‌های کامل را از صفحه آلومینیومی تسمه‌گردان آن تضمین کند. همانطور که از نام آن پیداست، این صفحه گردان به شنوندگان این امکان را می دهد که از وینیل خود به صورت بی سیم از طریق بلوتوث 5.2 لذت ببرند بدون اینکه کیفیت صدا را به خطر بیندازند. این می تواند به راحتی با هدفون، بلندگوهای قابل حمل یا نوار صوتی جفت شود و از رمزگذاری aptX HD پشتیبانی می کند.

بخونید:  Metro series author Dmitry Glukhovsky sentenced to 8 years in prison by Russian court for social media posts

آخرین بار در هفته منتهی به کریسمس سال گذشته بود که فروش آن به 2.115 میلیون دستگاه رسید.

چه اتفاقی افتاده؟ هارمن یک صفحه گردان بی سیم جدید را معرفی کرده است که این هفته بخشی از نمایشگاه CES آن در لاس وگاس خواهد بود. متأسفانه، باید چندین ماه صبر کنید تا فرصتی برای بردن آن به خانه فراهم شود.

خروجی آنالوگ از طریق یک اتصال سیمی نیز برای کسانی که مایل به استفاده از صفحه گردان با قطعات سنتی یا سیستم های بلندگوی فعال هستند امکان پذیر است.